Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ne. Grešiš. A ujedno i Bojani da odgovorim, ovo je samo da ubuduće ne dolazi do ovakvih stvari već da se zna jasno da je kazna za ovakve uvrede xy, a ne od 15 do godinu dana prepušteno slobodnom tumačenju modova.

    Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
    A i ovo što si na kraju dodala je uvreda...
    Noto vam je lepo napisao, trazi restart i razumevanje, a vi sad izvlacite postove od pre par meseci i vrsite uporedjivanje kazni, ja tu sve vidim samo ne vidim dobru volju da se resi ovaj problem.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ukinite ban gangu, redukujte ili ukinite Rossu, valjda vam je jasno da se to trazi, pa onda da pricamo o restartu i bajnoj buducnoti koja nas ceka.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        "Šta je sve pisano po forumu za Bojanu i mene, psovane i vređane od svakakavih.. pa neko je prošao ovako, neko onako... a šta vi tačno hoćete,"

        Upravo to da neko ne prolazi ovako, neko onako. A naravno da i kada vas psuju da treba da budete ostre. Cilj je samo imati kriterijum
        Pa gde se baš takvog primera uhvati.. neki draža nn došo bio kratko i kako došo tako otišo... niti sam ja jedina ovde kažnjavala, onoliko admina i modova... normalno da je bilo i da će biti sigurna sam i dalje...kakve god sankcije da se uvedu i koliko god precizne za određene prekršaje,a ne mogu da budu toliko precizne jer mnogo toga mora da utiče na kaznu.. opet će biti odstupanja.. ima ga u Krivičnom, neće na jednom forumu. Pravite cirkus bezvze.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • OK restart. Neka bude, sto se mene tice.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pa tek se po starim pravilima ništa nije radilo i postajala su proforme, mislim na one sankcije za prekršaje na kraju.
            Definitivno treba napraviti okvirno kazne za neke prekršaje i bila je ideja da se to napravi, i ne sumnjam da će do toga i doći.
            A ove strane nisu zbog toga ispisane, nismo deca.

            Kakav bre Draža, ko je taj? I taj ti je drugar, jel i on neki mlad momak, pa se baš tebi javio? Maro, Maro đavole...
            Pa druga je stvar sto se nisu primenjivala, ali bila su konkretnija i trebalo ih je nadograditi u potpuno drugom pravcu i primenjivati. Sa ovim novim pravilima samovolji administratora i moderatora nema kraja i ne postoji nikakav red. Cak se na forumu vise i ne zna ko ima funkciju, a ko ne, jer se jednog dana vraca funkcija, a drugog ponovo uzima. Onda imas Vladana za kojeg se sve vreme predstavljalo da je obican clan, a onda ti pises kako si se sa njim konsultovala oko svakog bana. Znaci taj Vladan nije obicni clan kojem je tek tako ispisan crvenim slovima nick. Ima jos mnogo stvari koje treba urediti, ali se namece pitanje ima li svrhe uopste ih pominjati jer je izvesno da ce ostati sve po starom i da ce se iz dana u dan menjati jedni isti na funkcijama i to predstavljati nekim restartom.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Noto vam je lepo napisao, trazi restart i razumevanje, a vi sad izvlacite postove od pre par meseci i vrsite uporedjivanje kazni, ja tu sve vidim samo ne vidim dobru volju da se resi ovaj problem.
              Grešiš ja i pišem u najboljoj volji. Dajem primer kako je bilo i da je to izazivalo nezadovoljstvo... A da do toga ubuduće ne bi dolazilo. Kako je rekao Mišić "da bi znao kuda ideš moraš znati odakle dolaziš"...

              Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Grešiš ja i pišem u najboljoj volji. Dajem primer kako je bilo i da je to izazivalo nezadovoljstvo... A da do toga ubuduće ne bi dolazilo. Kako je rekao Mišić "da bi znao kuda ideš moraš znati odakle dolaziš"...

                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                Ako mislis da mi ne znamo sta je izazvalo nezadovoljstvo posle ovolike price i sta tacno hocete da se desi, onda nas smatras izuzetno glupim.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  OK restart.
                  uz evergrin na tu temu

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ako mislis da mi ne znamo sta je izazvalo nezadovoljstvo posle ovolike price i sta tacno hocete da se desi, onda nas smatras izuzetno glupim.
                    Ja mogu samo u svoje ime, a ja ti opet ponavljam ono što sam mesecima govorila da ista pravila moraju biti ista za sve. Tebe, mene ili nekoga ko je juče došao... Ne znam zašto spinuješ ali tvoja stvar.

                    Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Grešiš ja i pišem u najboljoj volji. Dajem primer kako je bilo i da je to izazivalo nezadovoljstvo... A da do toga ubuduće ne bi dolazilo. Kako je rekao Mišić "da bi znao kuda ideš moraš znati odakle dolaziš"...

                      Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                      Znači daješ primjer meni i smatraš da nisam u stanju da rezonujem za ubuduće Neka, neka Maro, zapamtiću ti ovo

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ja mogu samo u svoje ime, a ja ti opet ponavljam ono što sam mesecima govorila da ista pravila moraju biti ista za sve. Tebe, mene ili nekoga ko je juče došao... Ne znam zašto spinuješ ali tvoja stvar.

                        Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                        Kako spinujem?

                        Lepo pise: restart i razumevanje, a ne kopanje postova i uporedjivanje kazni
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Znači daješ primjer meni i smatraš da nisam u stanju da rezonujem za ubuduće [emoji3] Neka, neka Maro, zapamtiću ti ovo
                          Ma ne tebi nego generalno... Ne plači... Restartujem [emoji4]

                          Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Posto je Erik dobio mesec dana za ono, restart podrazumeva da se Gangu skine ban i Rosou smanji na mesec dana.

                            Posle toga moze restart i drugacija pravila.

                            Comment


                            • Promjene su napravljene upravo zbog velikog nezadovoljstva i nekih grešaka. Ovo sad djeluje kao da meni pripisujete što se ranije radilo Aki aka Mali Fizičar ima takođe neke prijedloge, razgovarali smo i Vladan i ja s njim, sačekajte malo.

                              Mark i Pobeda, takođe strpljenje, ne može sve sad i odmah.

                              Nadam se da smo s pričom šta je bilo završili. Idemo dalje u bolje sutra, ali ne brže i jače

                              Comment


                              • Takodje su ljudi skepticni u sposobnost Marica i Vulfa da vrse moderatorske duznosti. Ajde nek ovo sluzi kao predlog, to sam i njima rekao, brisanje postova nikome nista ne donosi, cak iritira ljude kada vide da im se brisu postovi i to donosi samo vecu nestabilnost.

                                Comment

                                Working...
                                X