Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li vi znate sta znaci reset?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja sam koliko znam dražu odstranila zauvek, a sad zbog čega tačno, ko će ga znati.. mnogo gluposti i gadosti sa svakakvima sam imala za sve ove godine .. tako da eto čovek nije tu, a neki bitan član rekla bih, svi ga poznajete dobro. Svaka čast, zadivljena sam...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zbog duplih naloga Olja. Da je ostalo ovo sa Marom bilo bi 2 nedelje.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Da li vi znate sta znaci reset?
          Mozes li da nam objasnis sta u ovom slucaju znaci reset?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ja sam koliko znam dražu odstranila zauvek, a sad zbog čega tačno, ko će ga znati.. mnogo gluposti i gadosti sa svakakvima sam imala za sve ove godine .. tako da eto čovek nije tu, a neki bitna član rekla bih, svi ga poznajete dobro. Svaka čast, zadivljena sam...
            Za ono što je meni rekao je dobio 15 dana, odstranila si ga trajno kada je napravio dupli, zapravo treći cc i nastavio da proziva dalje...

            Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Zbog duplih naloga Olja. Da je ostalo ovo sa Marom bilo bi 2 nedelje.
              Jel? Zanimljivo da ja reagujem kada neko vređa teniserke, žene uopšte, a nisam kada je neko Maru... Ehh grešna li sam, bože oprosti mi... bar ti
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Mozes li da nam objasnis sta u ovom slucaju znaci reset?
                Noto vam je lepo napisao, trazi restart i razumevanje, da se spusti lopta...a koliko ja vidim, od kad ste svi ustali i dosli na forum, ista prica se vrti kao i nocas.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • A za onaj komentar da se u stvari "meni" obratio je zato sto ga se tacno secam. Bilo je ovako. Mara ja, jos jedan decko i on smo nesto pisali. Onda je on u jednom komentaru meni "objasnjavao" ko je ofanzivan igrac, a u nastavku je napisao za Maru koja ga je pre toga vrv iznervirala zato sto je rekla da Izner nije ultra ofanzivan igrac ili tako nesto "pozdravi ono tvoju *** iz piciniog parka, kada se sledeci put vidite" Zato sam se nasalio da je u stvari meni napisao.


                  P.S. Rec ima vise zvezdica da ne dodje do zabune
                  Last edited by colchonero; 11-10-17, 11:39.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jel? Zanimljivo da ja reagujem kada neko vređa teniserke, žene uopšte, a nisam kada je neko Maru... Ehh grešna li sam, bože oprosti mi... bar ti
                    Otvori predposlednju stranu na MC temi gde si bila zapanjena i odreagovala tako... Između ostalog pitajući se gde su normalni ljudi sa foruma

                    Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Gde celjad nisu besna, ni kuca nije tesna
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Šta je sve pisano po forumu za Bojanu i mene, psovane i vređane od svakakavih.. pa neko je prošao ovako, neko onako... a šta vi tačno hoćete, kakvu satisfakciju, ličnu.. ili grupnu pa da grupnu..

                        Mani me se Maro, uživaj međ muškarcima mladjim i ostavi se ćorava posla...rekoh ti već.
                        Last edited by miloolja; 11-10-17, 11:40.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • "Šta je sve pisano po forumu za Bojanu i mene, psovane i vređane od svakakavih.. pa neko je prošao ovako, neko onako... a šta vi tačno hoćete,"

                            Upravo to da neko ne prolazi ovako, neko onako. A naravno da i kada vas psuju da treba da budete ostre. Cilj je samo imati kriterijum

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Šta je sve pisano po forumu za Bojanu i mene, psovane i vređane od svakakavih.. pa neko je prošao ovako, neko onako... a šta vi tačno hoćete, kakvu satisfakciju, ličnu.. ili grupnu pa da grupnu..
                              Ne. Grešiš. A ujedno i Bojani da odgovorim, ovo je samo da ubuduće ne dolazi do ovakvih stvari već da se zna jasno da je kazna za ovakve uvrede xy, a ne od 15 do godinu dana prepušteno slobodnom tumačenju modova.

                              Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                              A i ovo što si na kraju dodala je uvreda...
                              Last edited by Marija81; 11-10-17, 11:43.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Moras da shvatis da nismo svi jednaki. Evo npr, ovo sto Pobeda lepo kaze, ljudi koji su dosli sa B92 foruma su glasali ko ce da im bude mod jer se poznaju i znaju ko je najbolji za to. Mi nemamo tu mogcnost jer neko(stvarno ne znam ko) zna mnogo bolje od nas ko je najbolji da nas banuje i deli poene, a i plus nismo mi kao kolege koje su skoro dosle, mi smo nezahvalni i ne cenimo tezak rad moderatora koji pritom obavljaju potputno besplatno i dobrovoljno.
                                Ok, sad bar znate da sam ja taj u budućnosti Jesu li napravljene promjene od danas? Nikog nisam postavio da dijeli kazne, moje mišljenje i da ne treba vlast ako su forumaši razumni Nije ista situacija i rekoh vam da ostavite te priče iza sebe i da se obratite meni ako vidite neku grešku u budućnosti. Trudiću se da sve bude fer, a ova tema će vam biti ostavljena da ukažete na propuste ili predložite nešto za boljitak foruma. Samim tim ovo je odgovor i Princu, u tim pravilima piše da nema komentarisanja i da vlast zadržava ekskluzivno pravo za uređenje foruma, a ja idem na to da zajedno uređujemo ovaj dio i tu ne vidim problem. Za dužine bana stvar je paušalna i svaki ban se može drugačije protumačiti. Najbitnije je da banova uopšte ne bude jer to nije svrha foruma. Urazumite se i prestanite, jer ako nastavite onda mi nije jasno šta tačno želite

                                Poslije ovog mog komentara ću vidjeti ko nije za restart i vratio bi se na staro

                                Comment

                                Working...
                                X