Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih ja prepisivao 2 Slama Novaka sledece sezone, previse je pauzirao trebacu mu vremena da udje u vinklu.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Zverev, Rafa, Zverev, Nolo.
      Znaci nastavlja se uzdizanje Zvereva.

      Comment


      • Pa i Fed i Nadal su pauzirali, pa su osvojili po 2 slema ove godine, sto mislis da Djokovic nije u stanju?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa i Fed i Nadal su pauzirali, pa su osvojili po 2 slema ove godine, sto mislis da Djokovic nije u stanju?
          Ne znam, prvi put se suocava sa ovakvom pauzom, a znamo da je Djokovic daleko osetljiviji od ova dvojca. Nadal je naviko na povrede, za njega nije cudno, al mislim da ce Novak malo sporije uci u ritam. Zato i kazem da je dva Slema previse...
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Ne znam, prvi put se suocava sa ovakvom pauzom, a znamo da je Djokovic daleko osetljiviji od ova dvojca. Nadal je naviko na povrede, za njega nije cudno, al mislim da ce Novak malo sporije uci u ritam. Zato i kazem da je dva Slema previse...
            Prvi put je i Fed napravio toliku pauzu pa je osvojio 2 slema
            Ja apsolutno ocekujem da se Djokovic pojavi skroz zdrav, spreman i maksimalno naostren vec u Australiji
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Prvi put je i Fed napravio toliku pauzu pa je osvojio 2 slema
              Ja apsolutno ocekujem da se Djokovic pojavi skroz zdrav, spreman i maksimalno naostren vec u Australiji
              Ok, to je tvoje mislenje i postujem to. Jednostavno ja mislim razlicito tako da videcemo sta ce se desiti sledece sezone. Svakako za tenisa je dobro da se Novak sto pre vrati u vrhunskoj formi, nije to to bez njega.
              OVAKO

              Comment


              • Na tu temu ja stojim s Bojanom, mislim da ce se Novak vratiti u odlicnoj formi i da ce vec od AO da bude ogroman konkurent za trofej.

                Comment


                • Originally posted by Samuraj View Post
                  Da te neko pita da prognoziras pobjednike slemova za sljedecu godinu sta bi rekao?
                  2(bar finala, ali kad je u finalu ja uvek idem na titulu) Rafa, 1 Nole ili Endi, 1 Roger.

                  Stan naravno uvek moze da poludi, ali to je to otprilike.

                  Kao sto sam rekao pred pocetak godine da mislim, da nije ovo godina proboja nekog novog, nego povratak na staro, tako mislim da nece biti ni 2018. Jedino sto se promenilo u mojoj prognozi je sansa da neko treci(nov) osvoji. Ove godina bila oko 5% sledece cu da dignem na 10-15%. Za sada provizorno, prognozu sledece sezone cu napisati krajem godine i pre pocetka AO.


                  @terminator

                  Da Novak ocigledno zna dobro da se spremi za AO, a posto je pocetak sezone velika je sansa da niko jos nije nasao top formu, pa i tu vidim sansu za Novaka da se domogne zavrsnice( od 1/2). Mnogo ce znaciti i zreb, ali naravno najvise Novakova igra. Ne verujem doduse da ce se ponoviti Fed 2017. jos jednom.
                  Last edited by colchonero; 11-09-17, 10:49.

                  Comment


                  • Nadal da osvoji 2 slema sledece godine?
                    To se nece desiti, u to sam ubedjena
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Osvaja AO Novak. Toliko sam siguran da slobodno mozete temu da mi date da otvorim

                      Sledeca godina je: Novak, Novak, Marej/Rodzer, Novak (ovo, naravno, pod uslovom da ga ne zeza povreda neka)
                      Last edited by Mr. Wolf; 11-09-17, 10:50.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nadal da osvoji 2 slema sledece godine?
                        To se nece desiti, u to sam ubedjena
                        Zasto? Ko ce osvajati?

                        Kakva je konkurencija moze i sva 4.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Osvaja AO Novak. Toliko sam siguran da slobodno mozete temu da mi date da otvorim

                          Sledeca godina je: Novak, Novak, Marej/Rodzer, Novak
                          Po koji put vise dajes ovakve prognoze ? Cele sezone ovako pises.

                          @Bojana

                          Koliko si davala Rafi i Rodzeru GS ove godine? Nikad se ne zna, svako bazira svoje misljenje na necemu.

                          Comment


                          • Originally posted by Samuraj View Post
                            Zasto? Ko ce osvajati?

                            Kakva je konkurencija moze i sva 4.
                            Pa ako bude imao zreb kao na USO, onda moze, ali posto se to nece desiti, onda nema sanse.

                            sledece godine: Novak, neko nov, Roger, Novak (zelela bih da bude Roger)

                            @madrid
                            Roger je stariji 6 godina od Novaka, ali sam ja uvek verovala da ce osvojiti jos jedan slem, skroz me iznenadio sa AO.
                            A za Nadala sam znala da ce osvojiti RG, to sam shminki govorila jos od kraja prosle godine, a ovaj USO ga je usrao ( da izvinete), nikad ga ne bi osvojio da nije imao ovakav zreb i ovakvu srecu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Po koji put vise dajes ovakve prognoze ? Cele sezone ovako pises.
                              Je l' ovo neka provokacija? Sad cu da ti prijavim poruku.

                              Moje prognoze su uvek tacne.................kad ih pogodim
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ja ne znam zasto coveku koji je najjaci na turu trenutno, ovde maltene ne daju ni sanse za neki GS naredne sezone. Ali isto ovako je bilo pred duel sa Novakom na sljaci.

                                Comment

                                Working...
                                X