Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Naravno da grese, nego samo te gledam kako jos pricas kako Olja ima srece za Spurse, a vama sudija doneo pobedu, umesto da izgubite 10-7, vi dobiste istim rezultatom, ali nema veze, neka vam pobeda.
    Opet ponvljam nisi vrv procitao,i nama su sudije u ovoj H2H ligi dosta puta pomrsile racune,ali mi se kao prava Gospoda na iste nikad necemo zaliti i kukati

    I pominjem njih jbt mi skupimo 10 poena a pogodimo samo jedan tacan rez,a oni 8 od toga 3 tacna
    Last edited by 61563; 05-02-18, 12:56.

    Comment


    • Originally posted by PRINCIP View Post
      Piromani su posebna prica, ali tu bih pohvalio Erika koji se lavovski bori za dvoje i sam gura tim isped objektivno kvalitetnije ekipe Gospode, ali pitanje je dokle ce jos izdrzati u tom ritmu



      Onaj krvnicki start Van Dajka nad Lamelom je cist penal, ne znamo o kakvim kradjama pricas . Sace neko iz djavolskog tabora da ti okaci sliku kontakta, jer je slika najmerodavnija za procenu, a i govori hiljadu reci .
      Hehehe.. ako nisi znao, nas dvoje smo ti dve glave jedna duša, tako da ovo nije uopšte slučajno, jer u svim dosadašnjim dobijenim mečevima, pola-pola bodova smo donosili (baš kao i juče) , a kada nije takav slučaj gubili bi, što je logično, samo timska igra dvoglave aždaje ruši sve

      Ehhh zadnje vreme došlo kada Prinčipe hvali Erika
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Hehehe.. ako nisi znao, nas dvoje smo ti dve glave jedna duša, tako da ovo nije uopšte slučajno, jer u svim dosadašnjim dobijenim mečevima, pola-pola bodova smo donosili (baš kao i juče) , a kada nije takav slučaj gubili bi, što je logično, samo timska igra dvoglave aždaje ruši sve

        Ehhh zadnje vreme došlo kada Prinčipe hvali Erika
        Hahahaha piromani u telu dvoglave azdaje, pa nisam vas prepoznao .

        A nije zadnje vreme doslo . Cenim ja Erika kao forumasa. To sto je ranije bilo nekih mojih nezrelih provokacija i njegovih nepotrebnih ispada, to su prosla vremena i gomila gluposti.

        Comment


        • Eee to je lepo čuti
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by PRINCIP View Post
            Koliko srece imaju ovi losi decaci, pa to nije realno. Oni i 4 boda kada skupe na 10 tekmi, dodju do boda kao krajnjeg ishoda. Ali obice im se to o glavu jednom prilikom, najkasnije u finalu protiv Gospode
            Bad Boys-Gospoda 11:6
            Gospoda-Bad Boys 13:19

            Najbolji kad je najpotrebnije
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Zarkov View Post
              Bad Boys-Gospoda 11:6
              Gospoda-Bad Boys 13:19

              Najbolji kad je najpotrebnije
              Svi znamo kad ce biti najpotrebnije

              Comment


              • Zero ako budemo bili poslednji?....?!?!?!
                Dacu neopozivu ostavku..
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Originally posted by PRINCIP View Post
                  To sto je ranije bilo nekih mojih nezrelih provokacija i njegovih nepotrebnih ispada, to su prosla vremena i gomila gluposti.
                  To je iz perioda dok ti je Boateng bio dominantan na avataru
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    To je iz perioda dok ti je Boateng bio dominantan na avataru
                    Hahahaha vrlo moguce . Mislim da je to bilo u vreme Mojesove renesanse na Old Trafordu

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCIP View Post
                      Hahahaha vrlo moguce . Mislim da je to bilo u vreme Mojesove renesanse na Old Trafordu
                      Hmm, mozda i pre, kada je Persi presao. Ja mislim da sam aktivan na ovom forumu od kad je Ferguson uzeo pretposlednju titulu, kada je tuta Bugarin bio najbolji strelac.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Hmm, mozda i pre, kada je Persi presao. Ja mislim da sam aktivan na ovom forumu od kad je Ferguson uzeo pretposlednju titulu, kada je tuta Bugarin bio najbolji strelac.
                        Ne verujem da je pre toga, verovatno je to bio neko drugi. Tada ste izdominirali sa Persijem, pa i nije bilo nekog osnova za carke . Ali zato je period Mojesa i Van Gala bio inspirativan

                        Comment


                        • Postavljeni su parovi za naredno kolo prije završetka ovog, mali je razmak.

                          Comment


                          • Sta se desava Fiksni? Koji je rezultat naseg meca? Znam da pratis.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Sta se desava Fiksni? Koji je rezultat naseg meca? Znam da pratis.
                                Izgleda da smo ih preslušali čim se Fiksni ne oglašava. Solidno se držimo s obzirom da si oborio sopstveni rekord i tipovao za 35 sekundi.

                                Comment

                                Working...
                                X