Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista, ostaje mi da tipujem sam u svesci i da se pripremam za sledecu sezonu.

    Comment


    • Ajd nek imam neke vajde od ovih raspalih engleskih sudija

      Moram današnji dan tek da pregledam, ali jučerašnji.... lolčina...nas troje Dale&JC i ja ne da smo bili na odmoru, vec na letnjem raspustu..svo troje po 0 (nula bodova)...
      Mehhh treba i to znati.
      Srećom partner odmarao samo možda nekih 15ak dana
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Molim urednike da ukažu, gospodinu koji je komentarisao utakmicu Liverpula, da se informiše o pravilima fudbalske igre. Naročito o pravilu ofsajd kako ne bi gledaoce dovodio u zabludu.

        Comment


        • Pogrešna ti tema
          Al nema veze, urednici ionako ne obilaze ovaj forum
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Gospoda opet otpisala Otpisane,al to i nije neka vest...

            Comment


            • Monaco sa igracem manje

              Comment


              • Ako je Fiksnom za vjerovati došli smo do 3 vrlo važna boda i pored opuštenog pristupa. Jaki smo da ni svjesni nismo koliko smo jaki.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Ako je Fiksnom za vjerovati došli smo do 3 vrlo važna boda i pored opuštenog pristupa. Jaki smo da ni svjesni nismo koliko smo jaki.
                  Odgovara vam ta uloga autsajdera.

                  Papi radi tabelu

                  Comment


                  • Koliko srece imaju ovi losi decaci, pa to nije realno. Oni i 4 boda kada skupe na 10 tekmi, dodju do boda kao krajnjeg ishoda. Ali obice im se to o glavu jednom prilikom, najkasnije u finalu protiv Gospode

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCIP View Post
                      Koliko srece imaju ovi losi decaci, pa to nije realno. Oni i 4 boda kada skupe na 10 tekmi, dodju do boda kao krajnjeg ishoda. Ali obice im se to o glavu jednom prilikom, najkasnije u finalu protiv Gospode
                      A Flejmsi tek,povatao Erik u subotu tacan rez na Lajpcigu,juce Olja,na Spursima, Milanu,ok i i mi nekad tako pogodimo al to bude po jedan mec ..a BB jedini koji su nas dobili sve meceve,ostao jos jedan do eventualnog SF ili F bice zanimljivo

                      Comment


                      • Javljaju se princ i fiksara, a zaboravljaju da napomenu kako su dobili bodove na osnovu kradje. Bas me cudi da su dva takva forumasa na mestu i borci za pravdu zaboravili to da napomenu.
                        Last edited by mark !t zer0; 05-02-18, 12:45.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Javljaju se princ i fiksara, a zaboravljaju da napomenu kako su dobili bodove na osnovu kradje. Bas me cudi da su dva takva forumasa na mestu i borci za pravdu zaboravili to da napomenu.
                          Ajde ajde i sudije grese,kao i Klop,covek ne ume da se brani kad god je to pokusao ove sezone sa izmenama ili kako god obilo mu se o glavu,a opet to je realan rez,a vi sto ste igrali srcem na LFC to je druga stvar,gledajte da udjete u 6

                          Mi smo uvek za pravednost nije mali put da nije islo u nasu korist u ovoj H2H ligi ,zbog sudija,ali mi kao prava Gospoda nikad se necemo zaliti i kukati na iste
                          Last edited by 61563; 05-02-18, 12:52.

                          Comment


                          • Aaaa da nazdravim pomoćnom sucu

                            (Odlepiće Džo kad pročita -.-, nemoj da se ljutiš na mene )
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Naravno da grese, nego samo te gledam kako jos pricas kako Olja ima srece za Spurse, a vama sudija doneo pobedu, umesto da izgubite 10-7, vi dobiste istim rezultatom, ali nema veze, neka vam pobeda.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                A Flejmsi tek,povatao Erik u subotu tacan rez na Lajpcigu,juce Olja,na Spursima, Milanu,ok i i mi nekad tako pogodimo al to bude po jedan mec ..a BB jedini koji su nas dobili sve meceve,ostao jos jedan do eventualnog SF ili F bice zanimljivo
                                Piromani su posebna prica, ali tu bih pohvalio Erika koji se lavovski bori za dvoje i sam gura tim isped objektivno kvalitetnije ekipe Gospode, ali pitanje je dokle ce jos izdrzati u tom ritmu

                                Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Javljaju se princ i fiksara, a zaboravljaju da napomenu kako su dobili bodove na osnovu kradje. Bas me cudi da su dva takva forumasa na mestu zaboravili to da napomenu.
                                Onaj krvnicki start Van Dajka nad Lamelom je cist penal, ne znamo o kakvim kradjama pricas . Sace neko iz djavolskog tabora da ti okaci sliku kontakta, jer je slika najmerodavnija za procenu, a i govori hiljadu reci .

                                Comment

                                Working...
                                X