Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Limuntose ima da opravdas moje povjerenje i ocekivanja.

    #samotitula

    Comment


    • Limune, ako osvojite ima da okrenes PRASE.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Limuntose ima da opravdas moje povjerenje i ocekivanja.

        #samotitula
        Samo da ne krenu ostali da prepisuju od mene.

        Originally posted by Scouser View Post
        Limune, ako osvojite ima da okrenes PRASE.
        Mogu da okrecem al neko drugi da kolje.



        btw sto u ovoj temi http://www.sportklub.info/forum/show...za-H2H-2017-18 ima 18 timova a u tabeli 8?

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Limune, ako osvojite ima da okrenes PRASE.
          hahhah...

          @.Markane istipovao ja odavno cekam partner da uvati vreme..da odigra

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Samo da ne krenu ostali da prepisuju od mene.



            Mogu da okrecem al neko drugi da kolje.



            btw sto u ovoj temi http://www.sportklub.info/forum/show...za-H2H-2017-18 ima 18 timova a u tabeli 8?
            Odigrali smo jednokruzno svako sa svakim, i sad igramo play-off.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Limune idi tamo gde su tipovi vec je postavio Noto za ovaj vikend,tekme,pa analiziraj,a tu ti je i poslednja tabela .trenutna na snazi

              Comment


              • Pošto je Limun u pitanju onda je dozvoljeno da se priključi. Pitanje da li bilo ko ima šanse protiv takvog giganta. Dok tipuje to radi čistog uma, a mi dođemo i tipujemo umorni, zauzeti, nervozni

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Pošto je Limun u pitanju onda je dozvoljeno da se priključi. Pitanje da li bilo ko ima šanse protiv takvog giganta. Dok tipuje to radi čistog uma, a mi dođemo i tipujemo umorni, zauzeti, nervozni
                  Samo da ga potencijalni uspeh ne ponese i skrene sa ispravnog puta kojim ide vec neki period,i vrati se porocima u vidu mesa i ostalih zla ovoga sveta...vec je spreman da obrce prase,pa kad omirise...

                  Comment


                  • Lekarski pregledi zakazani za petak vece, odmah nakon toga ide predstavljanje i debi vec za vikend. Inace fudbalskim kuloarima ovih dana kruze price kako je Limun odabrao mene zbog novca sto je cista izmisljotina. Fiksni mu je nudio visestruko vise novca i bolji plasman na tabeli, veganske specijalitete do kraja zivota, novi Iphone x SE, ali je Limun izabrao projekat, velicinu, tradiciju, i znanje. Vodio se pravim vrednostima, a ne kulama i gradovima, i vestackim tvorevinama koje ce pasti koliko u narednom periodu. Inace Limun ce potpisati do kraja sezone, kada ce se sesti za pregovaracki sto oko nastavka saradnje, sto se ne dovodi u pitanje.
                    Last edited by mark !t zer0; 31-01-18, 12:16.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Lekarski pregledi zakazani za petak vece, odmah nakon toga ide predstavljanje i debi vec za vikend. Inace fudbalskim kuloarima ovih dana kruze price kako je Limun odabrao mene zbog novca sto je cista izmisljotina. Fiksni mu je nudio visestruko vise novca i bolji plasman na tabeli, veganske specijalitete do kraja zivota, novi Iphone x SE, ali je Limun izabrao projekat, velicinu, tradiciju, i znanje. Vodio se pravim vrednostima, a ne kulama i gradovima, i vestackim tvorevinama koje ce pasti koliko u narednom periodu. Inace Limun ce potpisati do kraja sezone, kada ce se sesti za pregovaracki sto oko nastavka saradnje, sto se ne dovodi u pitanje.
                      Sta ce njemu lekarski,to cisto i spolja i iznutra ko najbistriji potok...Srecno Limune

                      Comment


                      • Najbolje odluke se donose bez preteranog razmisljanja.
                        Najvece je znanje iznad uma. Ponekad padne i dojava od vise energije, kao grom iz vedra neba - sinoc kec na Svonsi.

                        Nema razloga za neuspehom na lekarskom, samo ostaje da vidimo ima li Mark potrebe za dovodjenjem pojacanja ili ce nastaviti sa rovitim Jevtom. To bi bio krajnje rizican potez.

                        Comment


                        • Jos malo pa istice prelazni rok.
                          Jel jevta i dalje bojkotuje ekipu ili ce ipak staviti potpis?

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Jos malo pa istice prelazni rok.
                            Jel jevta i dalje bojkotuje ekipu ili ce ipak staviti potpis?
                            Ma nema jevte udri ti Limune,on zvekne koliko se ja secam odmah tipove,a i ako se pojavi ,nece biti problem za jedno kolo al rekoh sumnjam nema ga ni na NFL,ceo Plej Of

                            Comment


                            • Hahah ...stigao jevta niotkuda,Limune dzabe se si se spremao

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Hahah ...stigao jevta niotkuda,Limune dzabe se si se spremao
                                Tu su sad problemi u ekipi i ko zna šta se dešava iza zavjese. Ono što sigurno znamo je da je Mark jedva dočekao da otkaže saradnju Jevti i veliko je pitanje šta su u stanju uraditi do kraja lige, vjerovatno ništa Ostaje im borba s nama za zadnje mjesto.

                                Comment

                                Working...
                                X