Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podrška za Principa, malo je danas poštenih i čestitih, moramo se držati zajedno. Nato video da ne može više na prevaru, pa sada tu nešto prigovara. Ne daj se Prinče!
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Nisam napisao kad počinje prva? Bar si mogao smisliti nešto što će biti istinito pa bih ti možda i povjerovao
      Nisam imao potrebe da smisljam. LS pocinje u 20:45 i tim terminom sam se i rukovodio, za ligu evrope utorkom nisam ni znao da ima, niti me zanimaju Zvezda i Partizan.

      Mark, hvala na podrsci

      Comment


      • Originally posted by PRINCIP View Post
        To sto se kasnilo sa postavljanjem parova je tvoj propust, jer za razliku od tvog prethodnika Daleta, ti nisi napisao kada pocinje prva utakmica.
        A ovo je slagao ko?

        Drugi put se rukovodi tačnim terminima. Što se tiče licemjerstva koje meni pokušavaš prikačiti, potrudi se da naredni put bude sve regularno. Znamo kako si napuštao igricu jer je Bici zakasnio jednu utakmicu, a vidi kakav amaterizam se tebi dogodi Gdine Princip, apelujemo na regularnost s nadom da se ovo više neće ponoviti.

        Dogodi li se još jedan ovakav propust, Gospoda će biti kažnjena oduzimanjem 6 bodova i novčanom kaznom

        Comment


        • Pošto je Jevta opet podbacio i ostavio saigrača na cjedilu, uskače Limun s kojim je mark još ranije potpisao predugovor

          Comment


          • Ako je Mark za saradnju, tu sam.

            Comment


            • Ovo kolo da se proglasi nevazecim

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Uvek Limune, mada ne znam jos koliko kola ima, bice tesko iscupati se. Ali dacemo sve od sebe a I tim za sledecu sezonu je sklopljen.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Dakle da ne bude zabune, a i da se ne pravite mnogo Tose, ovo uopste nije u redu i apsolutno je neregularno. Pri tome uopste ne ulazim da li je namerno ili slucajno.

                  A ako hocete da igrate fer, posto se pozivate na najmanje sitnice kada ste vi u pitanju...mec Zveza -CSKA nemojte da racunate.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kome se obraćaš Olja? Kod nas je svakako 0:0 posle prvog dana.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Pa princu ...svima na kraju! Oni imaju 0:0 ali eto gle mi nemamo i bas nas izabrao... ali nek je i slucajno, nek nije video da je prvi mec u 18:00, nije regularno. Prosto.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Auuu mislio sam da su Tarantula i Scouser Dva igrača sa klupe, ipak gubimo 0:2.

                        Ne znam Olja, nije prvi put da se kasnilo sa postavljanjem parova, a i ne znam zasto mislis da bas vas "mrzi", mogao je da stavi da igra protiv nas koji imamo 0 poena. U suštini, vi biste bili u minusu protiv bilo koga drugog da ste igrali, tako da ne kapiram sta biste dobili da ste igrali sa nekim drugim. Jeste Princ zeznuo, ali je objasnio sta se desilo.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Sta je objasnio?

                          Klasican buduci politicar...mnogo prica nista ne kaze...a i zna se ko se vazda poziva na postenje...politicari.

                          Ponavljam...nebitno da li je namerno (cuj mrzi nas!) ili slucajno...nije regularno. I onaj sto je dao gol rukom, pod uslovom da nije bozija, nije mozda igrao namerno..ali je gol neregularan.

                          Uostalom jos 2 ekipe nisu imale 0:0 mozda bi nam bas oni pali ...pod uslovom da nismo igrali u prethodna 2 kola...sada cu da proverim tacno pa cu da ti javim, posto si zainteresovan.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Auuu mislio sam da su Tarantula i Scouser Dva igrača sa klupe, ipak gubimo 0:2.

                            Ne znam Olja, nije prvi put da se kasnilo sa postavljanjem parova, a i ne znam zasto mislis da bas vas "mrzi", mogao je da stavi da igra protiv nas koji imamo 0 poena. U suštini, vi biste bili u minusu protiv bilo koga drugog da ste igrali, tako da ne kapiram sta biste dobili da ste igrali sa nekim drugim. Jeste Princ zeznuo, ali je objasnio sta se desilo.
                            Koliko puta se zakasnilo da se zna rezultat bar jedne utakmice?
                            Izvukao sam dio gdje prvi put objašnjava i tamo piše da sam ja kriv jer nisam postavio vrijeme, kasnije se vadio
                            Mogao je staviti da igra protiv vas da već nije igrao protiv vas

                            Comment


                            • Igrali su (Gospoda) protiv vas vec Mark kao i mi..dakle ostala je je ekipa Realpool, koja nije imala 0:0..ali eto ni oni ...pulovci ...nisu imali vise srece.

                              Gde treba da se podnese zalba na (ne)regularnost??

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • I da... NIKADA se nije kasnilo sa postavljanjem parova....mozda koji minutic...ali ovo je bilo POSLE meca!
                                Uozbiljite se

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X