Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Nema strajka ljudi ovo je privatna liga. Njih trojica je prave godinama. Mi mozemo da predlazemo i to je to. Mene i Dusana su pre par nedelja isto odbili. Nosta pomiris se sa tim i to je to. Plus kazem Gospoda skoro sigurno.
    Znaci u privatnom sektoru ne sme da se strajkuje?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Nije se odnosilo na Notoov komentar, koji je vrhunski i slazem sa njim, slucajno se poklopila rec strajk.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Znaci u privatnom sektoru ne sme da se strajkuje?
        Sme, ali nije preporucljivo, ako znas da bar pola zaposlenih u ovom slucaju igraca nece stati uz tebe. Tj. ako nemas apsolutnu vecinu i "jaka ledja". Zamisli Zvezda strajkuje u EL sa jos 2 kluba. Odmah bi ubacili Darusafaku.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Definitivno ako mi nekad u zivotu zatreba advokat,znam koga cu da me zastupa

          P.S Pozdrav za Maru
          Ha, ha...Hvala...Sve je to sa razlogom odigrano, ne bih li " naterala" partnera da pogodi tačne rezultate

          Originally posted by 61563 View Post
          Mi lakih 5 poena,kad mi igramo kako znamo protivnik i nije bitan
          Pa jeste kad' je vas trojica protiv 1 ipo igrača


          Originally posted by madrid View Post
          Hajde sto si joj juce rekao da bi je ozenio, nego je danas hoces i za partnera u H2H. Sto bi Olja napisala- Odbij!!


          Je l' ima neko ko ne zeli da rasturi nas tim?
          Čuj tim ...brak čoveče 'oće da mi unište

          Originally posted by Sandugp View Post
          Dzaba im sve, jedino da se razvede Mara
          Je l' vidiš ti šta se ovde radi? ccccccccc

          Originally posted by madrid View Post
          Ma vi ste super odigrali, kao sto si rekao sutra je samo odradjivanje posla. Mi vodimo 8-6, ja uboo tacan rez. na ATL i Fener i po 1 na Liv i Totenhem i Mara je dodala jos 2 (isto po 1 na Engleze). Ocekujem da sutra eksplodira u pozitivnom smislu. Nego nema je na forumu. Doduse napisala mi je na PM jos pre par dana da je danas zauzeta.
          Kolega ja tebe obožavam
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Definitivno ako mi nekad u zivotu zatreba advokat,znam koga cu da me zastupa

            P.S Pozdrav za Maru
            Definitivno boljeg neces ni naci

            Originally posted by miloolja View Post
            Zna Princevic sve o obicajnom pravu...pa ucili smo ga, jel tako? Tako je.
            Mi ti dodjemo ovde ko pokusni kunici...vezbas na nama priznaj ...pa kad izadjes na pravu pozornicu...leleeee ko mator sa stazom i iskustvom

            tt sa A5 u inat Mi6
            Pre bi se reklo da smo mi dobri i posteni forumasi pokusni kunici vama administratorima i moderatorima
            Originally posted by z0La View Post
            Nije izmišljeno, oduvek je bilo da ko ne stigne na neke tekme, odigra ove koje nisu počele. Kapiram da nisi znao jer nisi pre igrao, ali eto sad znaš.

            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1704382

            Ne nerviram se ja, ništa ne brinite.

            Princoni, traži drugu žrtvu, mene si samo smorio.
            Nisi ti zrtva, nego Fiksni i ja. Sada oduvek vazi, a u prethodnom postu u kojem si se meni obratio, napisao si da to pravilo od sada vazi, tacnije od tvog taze posta. To se zove kontradiktornost.

            A evo sta si ti pisao zasto se ne postavljaju parovi.

            Originally posted by z0La View Post
            Zato što bi jedna ekipa uvek bila u prednosti u odnosu na drugu. To se posebno odrazi pred kraj lige kad međusobno igraju timovi koji se bore za mesto.

            Nema izmene tipova. Jednom kad postaviš, to je to. Eventualno odmah nakon odigravanja, ako pogrešno ukucaš broj ili slično.
            To je tada bila prednost, a sada nije. Ali bez obzira na sve, ja sam spreman da popustim iako nemas nijedan argument i nudim ti da racunas Biciju rezultate samo za nedelju, jer je za subotu debelo zakasnio. Na taj nacin bi Gospoda imala adekvatnu prednost u odnosu na one koji nisu tipovali na vreme i koji su znali protiv koga igraju. Ako ni to ne zelis da prihvatis, ja onda iskreno ne vidim dalji smisao da u ovome ucestvujem.

            Comment


            • Jedino je pitanje kolika je to "prednost" Prince. Koliko ste vi izvukli iz prva 2 meca ATM i Totenhem? Cini mi se da je fiksni napisao 5 poena. Nek je Reise pogodio 2 npr. Bici zna vase tipove ali treba da skine u 3 meca 3 boda prednosti, koji su njegovom greskom u startu izgubljeni, samo da bi bio na nuli, na kraju dana. Drugo nije isto kada ti gubis pa onda vidis parove i kada bi znao unapred na 0-0. Kada gubis i vidis parove(kapiram da ste igrali na rezultate koji imaju najvise sanse da dodju, tj. igrali na favorite). To znaci da Bici ima 2 opcije. 1. Da odigra isto na faovrite kao i vi i da mu ostane isto zaostatak ili 2. da igra na iznenadjenje i uzme rizik da napravi jos goru situaciju i da sebi KO.

              Kada na 0-0 znas rezultate drugog tima, onda mozes da napravis taktiku sta ces cime da "branis", bez da rizikujes da igras na autsajdere. Tako da nije bas isto.


              Nemoj pogresno da me shvatis, vidim sta hoces da kazes i razumem tvoj stav i pogled na situaciju i moram da kazem da ipak na ovo sto sam gore napisao postoji jedna zackoljica, a to je tacn rez. On u principu isto moze da igra na favorite samo umesto 2-1 sto ste vi stavili, on stavi 3-1 ili 1-0.
              Ali opet ta prednost ga je kostala 2-3 boda. Jedino pitanje koje nema odgovor je, sta od ta dva vise vredi 3 boda gratis ili poznavanje parova. Problem je sto je 3 velika prednost, ali nisu uvek 3 boda, nekada je i 1 ili nijedan.

              Ali pravila su takva i to je to, prilozis zalbu, ako se uvazi, uvazi, ako ne, nema veze, guras dalje.
              Last edited by colchonero; 23-09-17, 23:30.

              Comment


              • Princović svim silama pokušava na kvarno da dođe do pobjede. Nema poklanjanja bodova. Ako budete bolji, čestitke za tri osvojena boda, a ako ne, poraz morate da prihvatite. Imate prednost u vidu dvije neodigrane utakmice, na vama je oćete li iskoristiti to.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Jedino je pitanje kolika je to "prednost" Prince. Koliko ste vi izvukli iz prva 2 meca ATM i Totenhem? Cini mi se da je fiksni napisao 5 poena. Nek je Reise pogodio 2 npr. Bici zna vase tipove ali treba da skine u 3 meca 3 boda prednosti, koji su njegovom greskom u startu izgubljeni, samo da bi bio na nuli, na kraju dana. Drugo nije isto kada ti gubis pa onda vidis parove i kada bi znao unapred na 0-0. Kada gubis i vidis parove(kapiram da ste igrali na rezultate koji imaju najvise sanse da dodju, tj. igrali na favorite). To znaci da Bici ima 2 opcije. 1. Da odigra isto na faovrite kao i vi i da mu ostane isto zaostatak ili 2. da igra na iznenadjenje i uzme rizik da napravi jos goru situaciju i da sebi KO.

                  Kada na 0-0 znas rezultate drugog tima, onda mozes da napravis taktiku sta ces cime da "branis", bez da rizikujes da igras na autsajdere. Tako da nije bas isto.


                  Nemoj pogresno da me shvatis, vidim sta hoces da kazes i razumem tvoj stav i pogled na situaciju i moram da kazem da ipak na ovo sto sam gore napisao postoji jedna zackoljica, a to je tacn rez. On u principu isto moze da igra na favorite samo umesto 2-1 sto ste vi stavili, on stavi 3-1 ili 1-0.
                  Ali opet ta prednost ga je kostala 2-3 boda. Jedino pitanje koje nema odgovor je, sta od ta dva vise vredi 3 boda gratis ili poznavanje parova. Problem je sto je 3 velika prednost, ali nisu uvek 3 boda, nekada je i 1 ili nijedan.

                  Ali pravila su takva i to je to, prilozis zalbu, ako se uvazi, uvazi, ako ne, nema veze, guras dalje.
                  Pa on nije mogao da zna koliko cemo bodova skupiti iz te dve utakmice. Mogli smo i nula bodova da pokupimo, kao sto smo u proslom kolu sakupili pet na deset utakmica.

                  Originally posted by Reise View Post
                  Princović svim silama pokušava na kvarno da dođe do pobjede. Nema poklanjanja bodova. Ako budete bolji, čestitke za tri osvojena boda, a ako ne, poraz morate da prihvatite. Imate prednost u vidu dvije neodigrane utakmice, na vama je oćete li iskoristiti to.
                  Ma jeste, mi koji smo na vreme tipovali igramo kvarno.
                  Last edited by Lion; 23-09-17, 23:36.

                  Comment


                  • Pa zato sam i napisao, nekada moze to da bude i 1 ili nijedan.


                    Po meni ovo je pravi odgovor(na njegov nacin naravno)

                    Originally posted by 61563 View Post
                    Ne volim kad ovako dobijamo bodove al sta da se radi,svakako bi mi trijumfovali,al bar malo neizvesnosti...
                    Last edited by colchonero; 23-09-17, 23:38.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Pa zato sam i napisao, nekada moze to da bude i 1 ili nijedan.
                      Pa ocigledno su igrali na tu kartu.

                      Comment


                      • A daj do 43. bilo 0-0 na poluvremenu 1-1

                        Comment


                        • Ako ostane nerešeno vaša pobeda, nema šanse -3 da stignemo

                          Comment


                          • Ne znam ja imam neki los osecaj, nisam se uopste obradovao kada je St. Etienne dao 2. gol. Zeleo sam da bar do 85. bude 1-2. Bolje i pobeda Rennesa nego ovako da strepim da ce da daju jos 1.

                            Comment


                            • Kako god nas spasava samo remi 1:1 Sosijedada i Valensije ako to ne padne gotovi smo.. I naravno treba Atalanta da dobije ..

                              Comment


                              • U specificnoj ste poziciji, ne znam kako ste igrali prethodnih kola, ali vidi se da ste ovde kao pravi tim tipovali. Skoro sve meceve ste odigrali na isti rezultat. To je mac sa 2 ostrice. I svaka cast za hrabrost i za rizik da me ne shvatis pogresno. Ovo sto pisem mislim pozitivno. Ovakava igra moze da donese hrpu bodova ako krene, ako ne krene moze da se ostane bez svega, nema cime da se pokrije ili ublazi dobra igra protivnika(ne mislim na nas, nego pravim primer).
                                Last edited by colchonero; 24-09-17, 15:49.

                                Comment

                                Working...
                                X