Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiksni cisto iz znatizelje kako rangiras ostale menadzere iz vrha PL?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by PRINCIP View Post
      Freda dovodi umesto Turea, a Laporta zbog ucestalih povreda Kompanija na koga se vise ne moze ozbiljno racunati. A ako govorimo o trenerima koji dovode igrace samo da bi ih ukrali konkurenciji, znamo svi ko je u toj kategori trenera neprikosnoven . Meni je iskreno drago sto Pep napreduje u tvojim ocima i sto je usao u tvojih top 10-15 trenera, uz nada da ce uci bar u top 5 kada i sledece sezone uzme titulu
      Da da,Fred da menja Turea,Fred nije igrac za klupu.ali nije ni Silva,ni Zesus,al sto da se ne dupliraju WC igraci ako se moze,sto je ok,ali iz tog razloga mora da se kupuje.Sto se Laporta tice,dovodi se on ne zbog,Kompanija nego zato sto je doveo Stounsa ,al izgleda zeznuo,pa ajd sad novog,ne sumnjam da ce biti,na leto jos koji mozda potegne u Minhen po Humelsa...a Pep, nije uvek je on bio meni TOP10-15,ali to je za mene Prevara,u top 5 sanse nema 4 mesta su zacementirana dokle god treniraju Mou,Conte,Colo,Anceloti za 5-og se jos nisam odlucio...a priznajem da sam ga malo podcenio,stvarno nisam ocekivao da uzme titulu ove sezone,ali eto poklopi se (znas kako kazu i corava koka ubode zrno)...mada jos nije gotovo,kad bi MU doveo bar jos jednog na sredini WC sad u januaru...moglo bi da se zakuva,prosipace Siti bodove,steta sto idu sad Spursi dok se Sancez nije jos uigrao

      Iz PL pored Mou,Contea cenim jos Dajsa,Wagnera,Big Sema,nisu iz vrha,ali bih voleo da ih vidim u TOP klubovima,cenim ja i Klopa i Poketina oboje su mi bolji od Pepa,ali to nisu po meni treneri osvajaci,tako da ih ne volim
      Last edited by 61563; 25-01-18, 12:23.

      Comment


      • Fiksni, a Fred, Jesus i Silva su sve WC igraci? Tacnije jesu li u trenutku kada ih Pep dovodi?
        Last edited by mark !t zer0; 25-01-18, 12:21.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Jesus i Fred su potencijal da budu WC, a Bernardo je vec WC, kao takvog ga kupio.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Fiksni, a Fred, Jesus i Silva su sve WC igraci? Tacnije jesu li u trenutku kada ih Pep dovodi?
            Pazi Fred je vrhuski igrac mozda i najbolji igrac Sahtjora u sezoni gde prolaze grupu pored Napolija,potencijal da bude,za Zesusa se znalo da je buduca zvezda sam je dovukao Palmeiras do titule,to je ko da me pitas za Neimara dok je bio u Brazilu,nije mozda bas tog nivoa,al jbg zna se da jeste TOP,a Silva pa covek je uz Mbapea najbolji igrac Monaca prosle sezone koji ih doveo QF LS i titule u Francuskoj pored Pariza,jbg ako on nije WC,e sad sto je kod Pepa zamena pa deluje kao da nije sta da se radi
            Last edited by 61563; 25-01-18, 12:32.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Da da,Fred da menja Turea,Fred nije igrac za klupu.ali nije ni Silva,ni Zesus,al sto da se ne dupliraju WC igraci ako se moze,sto je ok,ali iz tog razloga mora da se kupuje.Sto se Laporta tice,dovodi se on ne zbog,Kompanija nego zato sto je doveo Stounsa ,al izgleda zeznuo,pa ajd sad novog,ne sumnjam da ce biti,na leto jos koji mozda potegne u Minhen po Humelsa...a Pep, nije uvek je on bio meni TOP10-15,ali to je za mene Prevara,u top 5 sanse nema 4 mesta su zacementirana dokle god treniraju Mou,Conte,Colo,Anceloti za 5-og se jos nisam odlucio...a priznajem da sam ga malo podcenio,stvarno nisam ocekivao da uzme titulu ove sezone,ali eto poklopi se (znas kako kazu i corava koka ubode zrno)...mada jos nije gotovo,kad bi MU doveo bar jos jednog na sredini WC sad u januaru...moglo bi da se zakuva,prosipace Siti bodove,steta sto idu sad Spursi dok se Sancez nije jos uigrao

              Iz PL pored Mou,Contea cenim jos Dajsa,Wagnera,Big Sema,nisu iz vrha,ali bih voleo da ih vidim u TOP klubovima,cenim ja i Klopa i Poketina oboje su mi bolji od Pepa,ali to nisu po meni treneri osvajaci,tako da ih ne volim
              Fred nije wc igrac. Zezus niti je WC niti je taj transfer bio u rangu dovodjenja Nejmara u Barsu. Dosao lik za 30 miliona, pa toliko je i Lindolf placen. Za Bernarda Silvu se Pep opasno ogresio, njemu nije mesto na klupi, ali nije ni na krilu ako vec u vezi imas Silvu i Kevina, onda je nepotreban na krilu profil igraca kao sto je Bernardo. Njemu je Laporte bio prvi pik za stopera kada je dosao u klub. Tada nije uspeo da ga dovede, a sada ce najverovatnije uspeti. Svidja mi se sto priznajes da si ga malo potcenio . Tesko da ce Pep prosipati bodove, a ostali samo da ih skupljaju. Ja jedva cekam da vidim kako ce se Sancez uklopiti u bus taktiku protiv pilica, jos i debituje .

              Comment


              • Daj nemojte pricati o njima kao da ih je Pep pronasao ili slicno, svi su oni potencijalni WC igraci koji ce pre Siti nego bilo koji drugi klub u EPL. Kad sam video trening centar Sitija... ono nije realno, ostali EPL klubovi su kao Championship u poredjenu sa Sitijevim uslovima.

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Jesus i Fred su potencijal da budu WC, a Bernardo je vec WC, kao takvog ga kupio.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                  bernardo wc potencijal za wc ok, ali sta je on postigao u karijeri da bude WORLD jebeni CLASS, dajte se ne salite s tim izrazima, danas svaki drugi igrač jebeni world class, to je nekad bio epitet samo za prave šmekere ove igre...
                  Last edited by Mrkela; 25-01-18, 12:55.

                  Comment


                  • Pogledaj malo fudbala izvan Youtube i Reala, nije ga dzaba pola Evropa trazila.

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Pogledaj malo fudbala izvan Youtube i Reala, nije ga dzaba pola Evropa trazila.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                      Ona bi morali i Miktarijana i Martiala da gledamo kao wc igrace dovedene, a to onda opet siri diskusiju. Mada ja ni ne znam o cemu se raspravlja, ali sramota je da se i dalje Pep naziva prevarom, ali jbg
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Pogledaj malo fudbala izvan Youtube i Reala, nije ga dzaba pola Evropa trazila.

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                        Izvini nogometni stručnjače nisam te prepoznao. Druže termin WC može ponijeti 3,4 igrača na svojim pozicijama u svijetu, sve ostalo nisu WC, a Bernardo Silva nije na svojoj poziciji niti u TOP 10, možda kroz neko vrijeme bude. Ukucaj na youtube highlightse nekih fudbalera, možda dok ide utakmice uživo ne vidiš sve.

                        Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Ona bi morali i Miktarijana i Martiala da gledamo kao wc igrace dovedene, a to onda opet siri diskusiju. Mada ja ni ne znam o cemu se raspravlja, ali sramota je da se i dalje Pep naziva prevarom, ali jbg
                        Pa šta nije Miki WC? Nije ga dzabe pola Europe tražilo? Daj upali malo youtube, ne samo Liverpool.
                        Last edited by Mrkela; 25-01-18, 13:06.

                        Comment


                        • Ispasce na kraju da su svi igraci koji igraju u ligama petice world class.
                          Sterling, Jesus, B. Silva pa i Sane svakako nisu najbolji na svojim pozicijama.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Ispasce na kraju da su svi igraci koji igraju u ligama petice world class.
                            Sterling, Jesus, B. Silva pa i Sane svakako nisu najbolji na svojim pozicijama.
                            Nije tacno, svi igraci koje dovede Pep su WC.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Pa Martial i jeste WC potencijal za Mihtrijan tesko 28 godina i jednu dobru sezonu u NEM malo je,sad zavisi kako ko gleda na WC,ako gledas ko Mrkela to mogu biti samo CR7 ,Mesi,i mozda jos poneko ,al kako god mozda je i pogresan termin

                              Ali ovo oko dovodjenja igraca je smesno ,i rekoh nije ko Neimar retko ko i moze,da se poredi sa njim al nova Brazilska zvezda i doveden za 30m jer su cekali zimu da prodje Brasilero inace je 45m za igraca koji se prodaje iz Brazilske lige ogroman novac i ima tad 18godina,evo ti ga Malkolm koji isto tako potencijal Brazilac malo stariji iz Bordoa pa se ceni na oko 50m,a nije isto kad se dovodi iz TOP liga i ostalih,al kao sto rekoh Pep i dovodjenje igraca je smesna prica uvek ce dovoditi,najbolje ili potencijal za najbolje i placati,samo pogledas sta je radio sa golmanima,bekovima,ali neka meni ne smeta to,samo sam obrazlozio zasto drugi moraju da kupuju bar upola manje vrhunskih igraca da bi osvojili

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Pa Martial i jeste WC potencijal za Mihtrijan tesko 28 godina i jednu dobru sezonu u NEM malo je,sad zavisi kako ko gleda na WC,ako gledas ko Mrkela to mogu biti samo CR7 ,Mesi,i mozda jos poneko ,al kako god mozda je i pogresan termin

                                Ali ovo oko dovodjenja igraca je smesno ,i rekoh nije ko Neimar retko ko i moze,da se poredi sa njim al nova Brazilska zvezda i doveden za 30m jer su cekali zimu da prodje Brasilero inace je 45m za igraca koji se prodaje iz Brazilske lige ogroman novac i ima tad 18godina,evo ti ga Malkolm koji isto tako potencijal Brazilac malo stariji iz Bordoa pa se ceni na oko 50m,a nije isto kad se dovodi iz TOP liga i ostalih,al kao sto rekoh Pep i dovodjenje igraca je smesna prica uvek ce dovoditi,najbolje ili potencijal za najbolje i placati,samo pogledas sta je radio sa golmanima,bekovima,ali neka meni ne smeta to,samo sam obrazlozio zasto drugi moraju da kupuju bar upola manje vrhunskih igraca da bi osvojili
                                Cuj Miktarijan jednu sezonu, covek se sprdao u tom Sahtjoru kojeg si malopre u lepom svetlu predstavio.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X