Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čelzi izgleda nudi Luiza za Girouda. Nije mi nešto omiljen David, ali svakako bi bio upgrade za našu odbranu.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Kakvo pojačanje za Millwall. Cahill je tu do kraja sezone. :kafa:

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Čelzi izgleda nudi Luiza za Girouda. Nije mi nešto omiljen David, ali svakako bi bio upgrade za našu odbranu.
        Ma daj, lakse im je da zamene Arsena i Contea nego ovako jednog po jednog igraca
        MESSI 10

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Čelzi izgleda nudi Luiza za Girouda. Nije mi nešto omiljen David, ali svakako bi bio upgrade za našu odbranu.
          Ma jok dogovorio i Ziru uslove,ne znam za koju platu,transfer 20m eura,a stoji da mozete da kupite Luiza i svako ko hoce, jer je Konte rekao da moze da ode na zimu ako nadje klub i on Bacuai,sve posle onog sukoba,kad je i zavrsio na klupi Luiz

          Da i Musonda je na pozajmicu otisao Celtic

          Comment


          • Navodno Konte hoce Ljorentea, pa su zbog toga odustali od Zirua

            Fiksaro, koju ulogu u Celziju ce imati ovaj Brazilac iz Rome? Rotacija ili rezerva Alonsu? Pitam zbog fantazija

            Comment


            • Sta se desava u Celziju?
              Ljorentea da dovedes a pustas Bacuaija. Meni je to bas nelogicno.
              Mnogo osrednjih igraca kupuje Konte, ako im Azar ode aj zdravo


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by PRINCIP View Post
                Navodno Konte hoce Ljorentea, pa su zbog toga odustali od Zirua

                Fiksaro, koju ulogu u Celziju ce imati ovaj Brazilac iz Rome? Rotacija ili rezerva Alonsu? Pitam zbog fantazija
                Ma u Romi ima 15minuta fudbala,ove sezone,stoji da je bio povredjen od starta do Novembra,tako nesto, sve posle je bio na klupi bukvalno,je on mlad,mozda Konte video nesto u njemu,al mislim da je bukvalno klupa,pa za ne daj boze Alonsu da bude nesto ,mozda u FA kupu da zaigra

                Comment


                • Aa daj nema prenosa Svonsija.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Ima sigurno na sk5 ili 6.

                    Comment



                    • sigpic

                      Comment


                      • Ista situacija bila sa Oxom, kad je nakon poraza od Livpula prešao tamo.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Kucas Moura stigao u London na pregleda i potpis ugovora sa Totenhemom. Odlicno pojacanje za njih


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Ista situacija bila sa Oxom, kad je nakon poraza od Livpula prešao tamo.
                            Znam ,znam,bas se podesilo opet,slatko se nasmejah na twit
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa sad... Vidjecemo koliko ce bit odlicno.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X