Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Transfer Laporta ce iznositi 235 miliona funti kad se uracuna obestecenje, plata i bonusi. Sirotan Pep
    Je li Laporta WC igrač, po tebi?

    Comment


    • Po mom misljenju Murinjo je od kako je na celu Junajteda doveo 3 WC pojacanja:
      Pogbu, Zlatana i Aleksisa sada.
      I imao je jos nekoliko odlicnih pojacanja tipa Matic, tipa Erik ali oni svakako nisu WC igraci mada Nemanja ume da odigra kao pravi igrac svetske klase. I Lukakua koga je platio papreno, ali zna zasto ga je doveo - da terorise male. I koji ce se svakako vremenom isplatiti.
      Dok za Gvardiolu verujem da je doveo nekoliko WC potencijala:
      Sane, Isus, Ederson, pa mogu i Bernarda da stavim kao WC potencijal, ali ipak je po meni slabiji od ovih pomenutih. I sve su to igraci sa kojima mora mnogo da se radi i koji moraju i da se istrpe da bi ostvarili svoj ogroman potencijal. Za sada im ide odlicno. Ali ni jednog WC igraca. Voker tu takodje mora da se spomene i ako na svetu ima boljih desnih bekova od njega opet je u samom vrhu i igra kao masina. Ako vec moram nekoga da okarakterisem kao WC pojacanje to je on.

      Doduse Gvardiola je imao nesto jaci tim koji je preuzeo za razliku od Murinja, tu su uloge bile obrnute Pepa je sacekalo nekoliko WC igraca, dok je Zozea sacekalo nekoliko WC potencijala i De Hea koji ne sme da se zaboravi. Tako da su sto se pojacanja tice Junajtedovci vise opredelili za formirane igrace, dok su se Sitijevci vodili politikom uzimanja perspektivnih igraca. Sto je i logicno.

      Oba strucnjaka su se opredelila za ono sto je po mnjima najbolje i najpotrebnije i mislim da su za sada obojica pametno poslovala. Pep vise po mom ukusu, ali to je do mene.
      I nema tu sustinski neke velike razlike, trosili su ogromne novce i jedni i drugi sto je nuzno da bi se ostvarili rezultati koji se od tih klubova ocekuju.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Je li Laporta WC igrač, po tebi?
        Naravno da jeste, covjeka traze velikani godinama vec, od 18. godine se povezuje sa najjacima, igra u ozbiljnom klubu, u ozbiljnoj ligi i vec sest sezona je nezamjenjiv, a tek su mu 23 godine. Jos danas kad je na trzistu toliko malo kvalitetnih stopera, Laport se i tehnicki, ali i fizicki i defanzivno smatra za top stopera. Jedino mu je problem brzina.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post




          tt
          Šta, nisi rekla da se termin " odomaćio " i da ti ne smeta? Tako da tretiraš bivšeg izvršioca tvojih prljavih poslova, mislim stvarno, Olja ...
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Sandugp..a Stouns,jbg on ga je procenio kao WC zamenu za Kompanija,ali je mozda pogresio,pa sad se kupuje novi Laport(Murinjo je mozda pogresio oko Lindelofa al ga je platio 30m i ne ide po nove nego krpi odbranu kako zna i ume),doveden je i Mendy,doduse ne igra,zbog povrede,ali nema bas puno boljih DL na svetu,a sto se Vokera tice ok donekle si rekao,da jeste WC jedino ne vidim bas mnogo boljih DR na svetu,Dani Alves ,al vec su to godine,mozda Sidibe iz Monaka,ali mozda i to je to

            I jbg jeste Zlatan WC ali 35 godina,doveden da se premosti sezona doveden za dz,ok plata ali nisu sirotani bas ni ovi iz Sitija,al ok jace plate daje MU

            Al vidim rekao si po tvom misljenju,sto onda govori da bas Pep i ne zna da proceni bas najbolje defanzivce
            Last edited by 61563; 25-01-18, 14:45.

            Comment


            • Nadam se da Fiksni nece nekada poceti da navija za Junajted ili neki tim koji trenira Murinjo jer ce mu onda neko moci reci da je subjektivan.

              Fiksni brate, samo objektivno samo jako.

              Originally posted by 61563 View Post
              Ja brate vise ne znam ,to oko lepote i svega ,pa valjda se zna u svakoj sveri zivota sta je najbitnije u sportu rezultati ,nebitan nacin(svi koji tako ne misle su licemeri za mene)

              Aj te pitam ovako,jer bi pre izabrao mis sveta za devojku a da je u krevetu "nepomicna" ili neku normalnu koja ce da te raspameti u toku noci
              Rezultati jesu najbitniji ali da je nacin nebitan e to je netacno. Znam da Pep poslije velikih pobjeda cesto kaze kako je zadovoljan rezultatom ali osvrne se i na nacin na koji je igrao njegov tim u toj utakmici. Meni je jako bitan nacin na koji neki tim igra, to je jedan od predmeta mog shvatanja fudbala i gledanja istog.

              A to da su licemjeri ovi kojima je bitan nacin, e to je bas onako vrhunska izjava.

              Comment


              • Originally posted by Ognjen View Post
                Nadam se da Fiksni nece nekada poceti da navija za Junajted ili neki tim koji trenira Murinjo jer ce mu onda neko moci reci da je subjektivan.

                Fiksni brate, samo objektivno samo jako.



                Rezultati jesu najbitniji ali da je nacin nebitan e to je netacno. Znam da Pep poslije velikih pobjeda cesto kaze kako je zadovoljan rezultatom ali osvrne se i na nacin na koji je igrao njegov tim u toj utakmici. Meni je jako bitan nacin na koji neki tim igra, to je jedan od predmeta mog shvatanja fudbala i gledanja istog.

                A to da su licemjeri ovi kojima je bitan nacin, e to je bas onako vrhunska izjava.
                Svaki klub koji vodi Murinjo je meni drag,jedino kad bi seo na klupu Barse ili Partizana,ne bih mogao nikako za njih da navijam.

                Jbg,najlepse je kad se spoji lepo i da rezultat,al to je redak slucaj ona Barsa,prosle godine RM,mozda Milan 2007 iako je Milan 2005,meni lepse igrao pa i 2004,al jbg nije uzeo LS,a za mene jeste licemerno da je nekom bitnije da tim igra lepse a nema rezultat,nego da igra ruzno a osvaja trofeje (a nacin naravno mislim na svaki posten i dozvoljen,a autobus ili katanaco jos nije zabranjen koliko znam)...ako rezultat niije bitan,ne znam cemu kuknjava,sve ove godine u Arsenalu igrali lepo al sipak,sad vise i ne igraju lepo,ili LFC igraju super atraktivno al sipak,nista,videcemo dal biti zadovoljni posle ove sezone bez trofeja vrv i bez LS

                I sto se objektivnosti tice ,pa ako je neko objektivan to sam ja sigurno medju TOP5 forumasa,nisam skroman stavise,ali objektivan maksimalno
                Last edited by 61563; 25-01-18, 15:26.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Sandugp..a Stouns,jbg on ga je procenio kao WC zamenu za Kompanija,ali je mozda pogresio,pa sad se kupuje novi Laport(Murinjo je mozda pogresio oko Lindelofa al ga je platio 30m i ne ide po nove nego krpi odbranu kako zna i ume),doveden je i Mendy,doduse ne igra,zbog povrede,ali nema bas puno boljih DL na svetu,a sto se Vokera tice ok donekle si rekao,da jeste WC jedino ne vidim bas mnogo boljih DR na svetu,Dani Alves ,al vec su to godine,mozda Sidibe iz Monaka,ali mozda i to je to

                  I jbg jeste Zlatan WC ali 35 godina,doveden da se premosti sezona doveden za dz,ok plata ali nisu sirotani bas ni ovi iz Sitija,al ok jace plate daje MU

                  Al vidim rekao si po tvom misljenju,sto onda govori da bas Pep i ne zna da proceni bas najbolje defanzivce
                  Stouns nije bio WC igrac kada je dosao u Siti. On to nije jos uvek, mozda nikada nece ni biti. Odigrao je odlicno prvi deo sezone pa se povredio. Nakon povratka na teren je los, treba mu vremenada se vrati u formu i ritam. Tako da priznaces pola jednesezone nije dovoljno da nekog proglasimo igracem svetske klase. Verujem u njega i mislim da ce to jednoga dana biti, tako da mozemo i Stounsa da strpamo u onu grupu WC potencijala koje je Pep doveo.
                  Mendi je odlican igrac, ali ga je povreda sasekla nije odigrao ni dva meseca, mozda mesec i desetak petnaest dana. O njemu cemo pricati kada da neki doprinos ekipi u duzem vremenskom periodu. On takodje ima sve da bude najbolji ili jedan od najboljih na svetu na svojoj poziciji.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ne znam kako treba zvati Murinja nakon sto je poobarao nekoliko transfer rekorda i potrosio koliko i Pep. A na terenu, ne moze ni sa jadnim Liverpulom da se nadigrava.

                    Al dobro razumem ja navijace Junajteda, moraju da podrzavaju svog trenera ipak je njihov. Sad ce bici da kaze kako je Mou dobio omladince, a Pep wc tim koji je i bez pojacanja sposoban bio da uzme LS.

                    Edit: jos 3-4 transfer rekorda i mozda bude titule.
                    Karikiras, izvrces i lupetas, al nista manje od tebe ni ne ocekujem. Necu se ponavljati opet, ako vec nemas kapacitet da shvatis napisano posle 14 puta, neces ni 15i
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Carillo iz Monaco potisao za Soton,takodje se spominje da je Soton zainteresovan za Promes,to bi bas bilo pojacanje

                      Pastore odbio navodne ponude LFC i Spursa,prica se da oce u Inter,a Moura je sad najblizi Totenhemu

                      Ziru odbio Dortmund (ili njegova zena),i sad se spominej da bi ga CFC na pozajmicu,jer je sve verovatnije,da od Dzeka nema nista,prica se da je trazio duzi ugovor od ponudjenog,a sad navodno visi i transfer Emesrona,a novi likovi su iskocili kao potencijalna pojacanja za Celzi,Rondon i Kurzava iz PSZ

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        @Ves taj post sto si citirao je bio napisan pre nego sto sam procitao tvoj post pa samim tim nije se odnosio na njega.

                        EDIT: ako cu vec raditi "svoj posao" kako mi savetujes onda moram i tebe upozoriti da ne provociras i ne izazivas.

                        Tapatalk
                        Ovaj edit nisam vidio, i moram reći da uveliko mijenja moj utisak o tebi. Na kom to nivou ja provociram i izazivam, objasni mi?

                        Jedno je komunicirati u formi koja se odnosi na klubove i navijače istih, a sasvim drugo ( i nedopustivo koliko sam ja u pravila foruma upućen ) spuštati tu komunikaciju na lični nivo, što pojedini članovi, mahom iz tabora Jedinstva, konstantno rade.

                        Evo ga najsvježiji primjer.

                        Originally posted by bici View Post
                        Karikiras, izvrces i lupetas, al nista manje od tebe ni ne ocekujem. Necu se ponavljati opet, ako vec nemas kapacitet da shvatis napisano posle 14 puta, neces ni 15i
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • @Ves Sustina je u tome da stvari funcionisu tako da ako nekog pecnes u velikom broju slucajeva dobijes i odgovor, a kad postavis vise puta istu stvar i jos dodatno par puta prokomentarises kako su navijaci "jedinstva" jadni ili nesto slicno zato sto nisu videli video materijal na nacin kako si ga ti video, plus napadnes kako smo ovakvi ili onakvi zato sto ga nismo okacili kod nas u temi(a jesmo), onda je normalno da i ocekujes odgovor.

                          Mislim meni je normalno da ima takvih stvari na forumu ali dizete frku oko sitnica, sad uzimas za primer odgovor na Adamov post koji jako slicno pise u dosta svojih postova, da ne kazem da nikako nije u pravu sa onim izjavama, bar po meni ali to su ti sukobi misljenja koje delimo ovde i valjda zbog toga i dolazomo i pisemo na forumu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kao prvo, nigdje ja nisam napisao da su navijači Utda jadni što nisu vidjeli video, već da sam očekivao da će ga u najvećoj mjeri ignorisati, ali da mi je isuviše dobro urađen da bi i ostali forumaši tek tako prešli preko svega. Prosto mislim da je bio vrijedan komentarisanja. Između ostalog, on šalje istu poruku i Arsenalu, samo se u ovom slučaju Utd namjestio kao direktna adresa.

                            Drugo, ti očigledno ne pratiš prepiske, dok se svaki put hvataš za jedan te isti primjer. Lične uvrede su ovdje svakodnevnica, bilo ih je i u Arsenalovoj temi, ne samo ovdje. Primjetio sam kako svaki post napisan u temi Jedinstva koji nije u harmoniji sa vašim usaglašenim stavovima u startu sasječeš opomenom, dok se u Arsenalovoj svako malo dopuštaju kako lične uvrede tako i uvrede na račun kluba, Wengera itd. Ja sam iz tog razloga prestao pisati u vašoj temi, al sam mislio da će imenovanjem tebe za moderatora ta politika prestati. Očito neće.

                            A kad mene opominješ, lijepo nađi i citiraj gdje sam ja to koga uvrijedio na ličnom nivou.

                            Pošto je ovo skroz off topic, ja ću sa ovim postom prestati.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Na ovom delu foruma ima vise moderatora i naravno da nijedan od nas ne uspe uvek sve poruke u svim temama iscitati dok u Junajtedovoj temi ja procitam sve sto se pise, imam cak i notifikacije pa samim tim budem cesto online za vreme neke frke dok to nije slucaj u nekim drugim temama. Zato i postoji opcija da se prijavi neki post pa da se na osnovu toga i moze reagovati. Ne znam koja je svrha da se opomene neko na temi par sati nakon zavrsene prepiske a ti ne znas da li je neko od moderatora nekom poslao pp ili ne da ga upozori za neke prekrsaje.

                              Sa ovim zavrsavamo offovanje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo ga jos jedan primer..banuj me slobodno ako treba ali gde je ovda sloboda pisanja ako ti kazes sa ovim zavrsavamo, mozda sam ja ili neko hteo jos nesto da kaze, posto jeste off prebaci postove u odgovarajucu temu i obavesti ljude, a ne ovako ti odlucujes kad ce se i koliko pisati, pa kad ti se cefne ti objavis kraj..nikad se nisam raspravljao na ove teme ali smatram da je ovo bas nekorektno sa tvoje strane.
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X