Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislio sam prvenstveno na nasu diskusiju, on zavrsio sa onim postom a ja sa proslim, ali ako si se nasao uvredjen slobodno napisi sta te tisti nece te niko dirati.
    sigpic

    Comment


    • Meni samo bode oci ovo: "sa ovim zavrsavamo", ali ako si mislio na vasu prepisku onda ok..a slozices se da moze i drugacije da se protumaci
      MESSI 10

      Comment


      • E koliko strana ispisanih oko neke dobro iskoriscene prilike na racun Junajteda, aoooo.

        Dobro dodje vikend vise pa da batalite tu smornu diskusiju i da se pocne opet pisati o relevantnim stvarima.

        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

        Comment


        • Bako, Bako.. pa što ne napisa nešto relevantno?

          Evo ja ću.

          Čelzi čini se odustao od Džeke i želi Girouda! Prije par godina ne bih vjerovao da ću ovo ikad reći, ali volio bih da Žika ostane. Još manje sam vjerovao da bih njega favorizovao ispred Velbeka, ali i to je slučaj. Borusija odustala od pokušaja da Girouda uključi u transfer Aube, tako da ćemo se morati debelo isprsit ako ga hoćemo u klubu.

          Jbt, od ekipe bez krštenog napadača dolazimo u situaciju da u ekipi imamo: Laku, Aubu, Žiku i Velbeka.

          http://www.telegraph.co.uk/football/...d-alternative/
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Samo da vam dodje Auba, valjda ce Vengerica da se isprsi za jos 12 m kad je vec ponudio 58..**bes 12 m a Auba je u pitanju
            MESSI 10

            Comment


            • Dolaskom Aube čitav sistem se prebacuje u narednu brzinu. Otišao je navjeći krivac za usporavanje igre i destrukciju sopstvenog sistema, a s druge strane, jasno je i Wenger dao do znanja da ne želi pustiti Velbeka a da bi dopustio Giroudu da ode, što znači da se gradi novi sistem, sa brzim prenosom lopte i bez pretjeranog kruženja oko šesnaesterca. Nije da nam nije svima već muka od takvog fudbala Arsenala.

              Moglo bi sve to uraditi plodom, al meni defanzivno ekipa ne ulijeva nikakvo povjerenje.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ziru i Azar bi izdominirali ligom. Auba je po meni precenjen, ne kazem da je los igrac al ni blizu neke wc klase. Odlican poacher, nista vise.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Ziru i Azar bi izdominirali ligom. Auba je po meni precenjen, ne kazem da je los igrac al ni blizu neke wc klase. Odlican poacher, nista vise.
                    A gledao si ga cela tri puta ....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      A gledao si ga cela tri puta ....
                      Wat?
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Jesi li ga pratio, jesi li ga gledao, jesi koristio neku priliku da ga skautiras, jesi li odgledao koji Dortmundov mec ove godine? Ili ako nisi jel imas nekog u cije misljenje se uzadas pa ti on to rekao?
                        Ili samo od frlje pises? Mozda ti se nije svideo kako je uradjen na Menadzeru?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ne povezuju ga sa Jedinstvom.. biće da je to
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Ne povezuju ga sa Jedinstvom.. biće da je to
                            Sta nije u redu sa tobom? Zasto svaki komentar na nesto vezano sa Arsenalom shvatas kao atak na isti, pa moras opet da postavljas te hilarious vickaste komentare? Povezivao se Obamejang sa Junajtedom proslo leto, a ja sam se zestoko protivio ideji da predje kod nas, to mozes proveriti u Junajtedovoj temi. Vidi ubuduce da mi se skines s penisa ako nisi u stanju da vodis normalnu diskusiju.

                            Originally posted by Sandugp View Post
                            Jesi li ga pratio, jesi li ga gledao, jesi koristio neku priliku da ga skautiras, jesi li odgledao koji Dortmundov mec ove godine? Ili ako nisi jel imas nekog u cije misljenje se uzadas pa ti on to rekao?
                            Ili samo od frlje pises? Mozda ti se nije svideo kako je uradjen na Menadzeru?
                            Gledao povremeno, uhvatim nekad Dortmund u ls, dosta slabije pratim nemce, uglavnom pogledam po neki mec kad hocu da se informisem o nekom igracu ili menadzeru. Ne razumem poentu tvog posta. Niko ovde nije ekspert za sve igrace i niko ne gleda 30 utakmica nedeljno pa da ima kompletno znanje o svakom bitnijem igracu. Izlazem svoje misljenje na osnovu onoga sto sam video, a obzirom da to nije mnogo, otuda i ono ubaceno "po meni". Ovo je forum gde se o svemu i svacemu diskutuje, neozbiljno je traziti apsolutno znanje o temi da bi se prikljucio diskusiji, jer onda diskusija i rasprava ne bi ni bilo. Ovde vecina prica kako Junajted igra los i dosadan fudbal i da izbegavaju da ih gledaju, al se uvek nadju da prokomentarisu kako igra Pogba/Lukaku/Ivica/Marica. Jel bih ja trebao da im postavim isto pitanje koje ti postavljas meni ili da se jednostavno prikljucim diskusiji kao svaki normalan covek?
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Auba je top napadac, meni medju 5 na svetu vec par godina unazad, ima ih ispred po kvalitetu,ali 5.je otprilike
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Gledao povremeno, uhvatim nekad Dortmund u ls, dosta slabije pratim nemce, uglavnom pogledam po neki mec kad hocu da se informisem o nekom igracu ili menadzeru. Ne razumem poentu tvog posta. Niko ovde nije ekspert za sve igrace i niko ne gleda 30 utakmica nedeljno pa da ima kompletno znanje o svakom bitnijem igracu. Izlazem svoje misljenje na osnovu onoga sto sam video, a obzirom da to nije mnogo, otuda i ono ubaceno "po meni". Ovo je forum gde se o svemu i svacemu diskutuje, neozbiljno je traziti apsolutno znanje o temi da bi se prikljucio diskusiji, jer onda diskusija i rasprava ne bi ni bilo. Ovde vecina prica kako Junajted igra los i dosadan fudbal i da izbegavaju da ih gledaju, al se uvek nadju da prokomentarisu kako igra Pogba/Lukaku/Ivica/Marica. Jel bih ja trebao da im postavim isto pitanje koje ti postavljas meni ili da se jednostavno prikljucim diskusiji kao svaki normalan covek?
                                Poenta mog posta je vrlo prosta. Dokazanog napadaca, jednog od najboljih na svetu, koga su mnogi fudbalski strucnjaci nahvalili do nebesa, a mnogi fudbalski treneri ga zele u svom timu malo je glupo nazvati samo vrhunskim proacerom. Jednostavno nisam mogao da ne odreagujem na to.
                                Niti trazim od tebe da si apsolutno strucan niti zelim da ti na bilo koji nacin namecem svoje misljenje, vec reagujem na post, koji je po meni netacan. Ali dobro tvoje misljenje - tvoja stvar, necu je sigurno ja promeniti. To moze da uradi samo Obamejang ako dodje u Arsenal, jer ce tada igrati u konkurentnijoj ligi i verovatno ces ga tom prilikom vise pratiti.
                                Ti se bici moj ne prikljucujes diskusiji kao svaki normalan covek, vec na vrlo bezobrazan nacin omalovazavas sagovornike. Krenuo jednom, drugi put, treci put, video da niko ne reaguje i onda se osilio. Pa zbog tebe (doduse ne samo zbog tebe) bi banovano nekoliko ljudi. Ako si vec odlucio da se tako ponasas i pises u tom stilu budi spreman i na takvo ponasanje drugih prema tebi.
                                Last edited by Sandugp; 26-01-18, 12:51.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X