Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo..

    1:1. Pa, očekivano..
    Last edited by DžonDon; 21-01-18, 16:18.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Samo Kane, samo klasa.

      Comment


      • 21. gol Kejna u 23. utakmici u sezoni, svaka riječ je suvišna...

        Comment


        • Vrhunski napadač i golgeter. Biće zanimljivo videti dal će ga Spursi pustiti u Real i ako već napusti Ostrvo dal će nastaviti sa terorom golmana i na Pirinejima.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Čak osam klubova je u Premier ligi već promenilo trenera. Uopšte neće biti iznenađenje ako do kraja februara brojka bude dvocifrena.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Sasvim dobra igra, moramo promeniti trenera pod hitno, vidi se da možemo, ali mislim da trener koči.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                Sasvim dobra igra, moramo promeniti trenera pod hitno, vidi se da možemo, ali mislim da trener koči.
                Silva bi bio idealan. Ovaj ako jos malo ostane dovesce u pitanje opstanak tima koji po igracima sigurno zasluzuje da bude u gornjem delu tabele.

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  21. gol Kejna u 23. utakmici u sezoni, svaka riječ je suvišna...
                  On to radi vec 3 sezone za redom. Ali KDB i Pogba su najbolji igraci lige.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCIP View Post
                    Silva bi bio idealan. Ovaj ako jos malo ostane dovesce u pitanje opstanak tima koji po igracima sigurno zasluzuje da bude u gornjem delu tabele.
                    Sigurno. Ja mislim da bi i Kuman pristao da se vrati..
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      On to radi vec 3 sezone za redom. Ali KDB i Pogba su najbolji igraci lige.
                      To je i fascinantno, iz sezone u sezonu sve bolji, evo ima još 14 kola do kraja da prebaci 30 golova u sezoni, ne sumnjam da će uspjeti.

                      Besmisleno je sad porediti Kejna, Pogbu i De Brujnea kad ne igraju istu poziciju.

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        To je i fascinantno, iz sezone u sezonu sve bolji, evo ima još 14 kola do kraja da prebaci 30 golova u sezoni, ne sumnjam da će uspjeti.

                        Besmisleno je sad porediti Kejna, Pogbu i De Brujnea kad ne igraju istu poziciju.
                        Znaci napadac ne moze da bude najbolji igrac lige?
                        Ne poredim ja njih, samo kazem da je Kane broj 1 u PLu, covek igra 4godine bez oscilacija. I na kraju ove sezone ide u Real 99%, i mnogo ce PL izgubiti ako ode Kane.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Kejn kad je gostovao Partizanu i kada ga je "pojeo za večeru" grešni Lazar Ćirković svi su se pitali ko je ovaj momak i šta on traži u Totenhemu. Sad taj isti momak vredi preko 100 "milki".

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Nije mi jasno da lopta ide u 2-3 metra i da golman Mek Artur dozvoli Kejnu da nesmetano pospremi u mrežu.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Znaci napadac ne moze da bude najbolji igrac lige?
                              Ne poredim ja njih, samo kazem da je Kane broj 1 u PLu, covek igra 4godine bez oscilacija. I na kraju ove sezone ide u Real 99%, i mnogo ce PL izgubiti ako ode Kane.
                              Ja ne znam gdje sam ja rekao da napadač ne može biti najbolji, samo ga ne želim porediti sa ovom dvojicom zbog pozicije, samo to. Što se mene tiče Kejn je igračina i gotivim ga otkad je eksplodirao onda dok su ga mnogi nazivali 'One-season wonder' i sličnim imenima, a on evo na sceni i nakon 3 godine. Zbog toga što ućutkuje razne stručnjake sad već godinama mi je i posebno drag.

                              Comment


                              • ma koliko da obožavam i cenim Kane-a, imam taj princip po kome pjur centarfor ne može da bude najbolji igrač lige.

                                Meni je Eden najbolji, jer ne postoji igrač u ligi koji pravi toliki benefit. Igra odlično uprkos sistemu koji mu ne odgovara, tačnije žrtvovan je da samo on u svom timu pravi viškove, razvija napade i stvara prostor da ostali igraju.
                                Uglavnom stavljam veznjake kao najbolje. Osim ako neko nije slučaj Suareza u onoj sezoni, ali to je neka druga, incidentna priča. On je bio out of this planet tada, i nenormalno je dizao ceo tim svojim pristupom.

                                Teško je pričati o najboljima, jer postoji razlika u tome ko kako igra te sezone usled ostalih faktora i okolnosti (na koje ne moze da se utice) i ko je kakav fudbaler ako se izolovano, pomalo empirijski, gledaju kvaliteti igrača.
                                Ja sam za Pogbu siguran da bi bio daleko iznad svih da je u City-u, i to ne kažem iz nekog ponosa. Štaviše, nije mi baš drago da priznam to.

                                Comment

                                Working...
                                X