Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije los Totenhem, dobro igraju, ali ipak dva penala su morali da im sude da bi izvukli makar iks.
    Samo sto su retko antipaticna ekipa, pocev od menadzera, pa preko golmana sve do centarfora.
    Jedva cekam da pocne utakmica u Torinu.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Zašto ti je Poch antipatičan? Meni izgleda kao jedan od najvećih "gospodina" u ligi.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nije los Totenhem, dobro igraju, ali ipak dva penala su morali da im sude da bi izvukli makar iks.
        Samo sto su retko antipaticna ekipa, pocev od menadzera, pa preko golmana sve do centarfora.
        Jedva cekam da pocne utakmica u Torinu.
        Tako nekako, suština, dva penala i bomba sa 20+. Nista oni ne realiziraju, konkretno danas dobra igra, ali zavrsnice niti nema niti je puno igraca u situaciji za istu. Nekako ona, ko igra za raju i zanemaruje taktiku... Sve je to divno krasno, mali Toth bori se, igraju napadacki bla bla al trofeja nigdje nikad niti ce ih biti..

        Ne znam, Juve ce njih razbit, Kane se danas pomaknuo nije protiv jednog dobrog stopera, ne znam sta ce pokraj trojice...

        Comment


        • Nece Alegri tako lako izbaciti Poketina. Realno gledano on je razbio Josea prije neki dan, danas je imao tu nesrecu sto je primio gol odmah na pocetku, greska Dajera, a inace je gotovo cijelu utakmicu Tott bio bolji tim, dominantniji, vise napadao i mislim da bi druga prica bila da nije poceta utakmica kako je poceta. Bice to mozda i najbolja utakmica u LS, Juve - Tottenham.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Post ti je kontradiktoran.

            Pa ko zna onda sta bi se desilo da ga nisu nasi primili posle 11 sekunde.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Nasi su posle tog gola pokusavali nesto i onda je Jones stavio tacku na i.

              A Tottenham je bio bolja ekipa tokom cijelog meca danas iako su ga odma primili.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Luka Milivojevic is @CPFC's top scorer in the #PL this season with 6 goals - and 5 of those have come in his last 10 apps.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Originally posted by nine33 View Post
                  Nasi su posle tog gola pokusavali nesto i onda je Jones stavio tacku na i.

                  A Tottenham je bio bolja ekipa tokom cijelog meca danas iako su ga odma primili.
                  Tokom celog meča? Nešto se ne sećam da su Spursi igrali nešto posebno u prvom poluvremenu? Ne sećam se nijedne akcije pravo da ti kažem. Ustvari sećam se samo jednog šuta Dembelea sa 20ak metara i to je to.

                  Drugo poluvreme se Liverpul baš povukao, i to su Pevci iskoristili, ali u prvom je bila ravnopravna borba.

                  I ko zna kako bi se utakmica razvijala da ga Liverpul nije dao odmah na početku. Sigurno se ne bi mi povukli ovoliko.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Tokom celog meča? Nešto se ne sećam da su Spursi igrali nešto posebno u prvom poluvremenu? Ne sećam se nijedne akcije pravo da ti kažem. Ustvari sećam se samo jednog šuta Dembelea sa 20ak metara i to je to.

                    Drugo poluvreme se Liverpul baš povukao, i to su Pevci iskoristili, ali u prvom je bila ravnopravna borba.

                    I ko zna kako bi se utakmica razvijala da ga Liverpul nije dao odmah na početku. Sigurno se ne bi mi povukli ovoliko.
                    Generalno gledano Tottenham je bio bolja ekipa po meni i ovo je realno pravedan rezultat, dobili su prvi penal kojeg nije bilo, drugi da i bomba Wanyame i majstorija Salaha.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Originally posted by nine33 View Post
                      Generalno gledano Tottenham je bio bolja ekipa po meni i ovo je realno pravedan rezultat, dobili su prvi penal kojeg nije bilo, drugi da i bomba Wanyame i majstorija Salaha.
                      Imali su jedan šut Dembelea, onaj šut Vanjame, dva penala i jednu akciju Sona i to je to. Tako da su imali posed, ali ne i neke akcije. Stoji da je njihova sredina pojela našu i da su kružili oko našeg gola.

                      A slažem se da je ovo realan rezultat.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment




                      • 4 asista Welbeka




                        Originally posted by nine33 View Post
                        Nece Alegri tako lako izbaciti Poketina. Realno gledano on je razbio Josea prije neki dan, danas je imao tu nesrecu sto je primio gol odmah na pocetku, greska Dajera, a inace je gotovo cijelu utakmicu Tott bio bolji tim, dominantniji, vise napadao i mislim da bi druga prica bila da nije poceta utakmica kako je poceta. Bice to mozda i najbolja utakmica u LS, Juve - Tottenham.
                        Kakav Toth u Europi, u nokaut fazi, mani me toga. Primamo oklade
                        Last edited by Mrkela; 05-02-18, 09:18.

                        Comment


                        • Ono što je meni zapalo sinoc za oko kako koji igrac ulazi tako se menja traka, mislim da su cak 3 kapitena izmenjali. Kako to da Klop ne moze da nadje jednog standardnog kapitena? To je možda ovako mali detalj ali bitno je da se zna ko je kapiten kad pridje kod sudije da ima postovanje i autoritet mislim da se cak ne bi ni desila ova 2 penala da je tamo prisao sudiji Džerard ili Karager.

                          https://www.instagram.com/p/Bez2kDZjOKL/
                          Last edited by krele90; 05-02-18, 09:39.

                          Comment


                          • Ajde sto je bio ofsajd, ali Kane sto je dajvovao.[emoji3]
                            Bas katastrofa sudjenje, i katastrofa donosenje odluke, u obe situacije nije bio siguran i u obe je dosudio protiv Liverpula, bas smesno.
                            Cak koliko ja znam, ako sudije nisu sigurne, obicno ne donose odluku koja ce uticati na trenutni rezultat. A on je oba puta doneo odluku koja menja situaciju na terenu.
                            Last edited by Brian McShtull; 05-02-18, 10:12.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Sta znam, iz ovog ugla, pomocni sudija vidi da ima kontakt, i sudi penal.http://cloud.tapatalk.com/s/5a783982...vqtoKMpgVP.mp4

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Mark Klatenburg je danas izjavio da su oba penala za Totenhem bila izmišljena i nepravedno svirana.
                                Kod jedanaesterca u 95. nekada najbolji engleski sudija tvrdi da je Lamela bio u ofsajdu i da se nije smelo razmatrati dal je kazneni ili ne.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X