Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispravio sam, za glavu sam se uhvatio kad sam vidio da pise Svedska.

    Ma ne pratim tu ligu, ali znam da Rangers uzeti ne moze, pa prepostavljam da su onda ovi odmah ispod Celtica, cisto sam ih uzeo kao primjer.

    Ok jbg, to je sve stvar licne percepcije, za mene je to bas impresivno, tebi nije i tu je kraj price, ne treba dalje o tome diskutovati.

    Samo ovo sto kazes za Schalke, jeste iz ove perspektive tacno ( jer je Dortmund sad dosta jaci ), ali da li je neko u toj sezoni prije pocetka prvenstva davao vece sanse Dortmundu nego Schalkeu ? Nisam bas siguran.
    Last edited by Dale; 31-01-18, 16:41.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • oh my, alert...


      nemoj da ubacujete u priču Fergija.

      On je čovek sa kojim niko ne može da se poredi, i Fergie vredi kao 449 trofeja, a ne 49, koliko ih ima.
      On je dodatno promenio način na koji se dozivljava jedan fudbalski klub, to je covek koji je dobio poziv da predaje na Harvardu na temi "menadžerisanja".

      Fergi je figura, aura čiji značaj prevazilazi uspehe u osvajanju bokala i poslužavnika... I to je fakt.
      United ima silne sponzore jer ne samo da mnogi brendovi žele da budu povezani sa specificnom tradicijom Uniteda pre Fergusona, žele i da budu povezani sa klubom ispred čijeg stadiona je statua Fergusona.

      Comment


      • @ Busby Babe svajni je odlican igrac, iskreno meni jedan od omiljenih ali ipak ne treba da poredimo jabuke i kruske.

        Comment


        • Originally posted by SOMI View Post
          Fiksni, poceo si tu neku pricu u koju ni sam ne vjerujes. Ljudi ti objasnili neke stvari a ti i dalje tjeras po svom.

          Nemam ja o cemu da diskutujem sa tobom ako ti zaista mislis tako. Sta je tu objektivno i realno?
          Nazivas to objektivno i realno misljenje samo zato sto se razlikuje od misljenja ostalih navijaca.
          Pa da ja sam neutralan navijam za Zvezdu,a ovo pratim jer volim i sagledavam realno Svajni iz prajma kako sam i rekao uvek pre Stivija,mozes i rezultatski da gledas kako klupski tako i reprezentativno,a i meni ovako estetski i po stilu bolji Bastijan,za Sanceza cemo videti,moje misljnje ali ne mozes ti da tvrdis kontra ne zna se,a zasto nije legitimno poredjenje Brendana i Klopa,u LFC slicni,tako da ne znam sta je tu toliko nebulozno al ok ti realni i objektivni navijac LFC

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            oh my, alert...


            nemoj da ubacujete u priču Fergija.

            On je čovek sa kojim niko ne može da se poredi, i Fergie vredi kao 449 trofeja, a ne 49, koliko ih ima.
            On je dodatno promenio način na koji se dozivljava jedan fudbalski klub, to je covek koji je dobio poziv da predaje na Harvardu na temi "menadžerisanja".

            Fergi je figura, aura čiji značaj prevazilazi uspehe u osvajanju bokala i poslužavnika... I to je fakt.
            United ima silne sponzore jer ne samo da mnogi brendovi žele da budu povezani sa specificnom tradicijom Uniteda pre Fergusona, žele i da budu povezani sa klubom ispred čijeg stadiona je statua Fergusona.
            Veliki je Fergi, najveći ovog doba svakako. Ipak ne bih ga ja u koš s Pejzlijem

            Comment


            • Originally posted by Busby Babe View Post
              oh my, alert...


              nemoj da ubacujete u priču Fergija.

              On je čovek sa kojim niko ne može da se poredi, i Fergie vredi kao 449 trofeja, a ne 49, koliko ih ima.
              On je dodatno promenio način na koji se dozivljava jedan fudbalski klub, to je covek koji je dobio poziv da predaje na Harvardu na temi "menadžerisanja".

              Fergi je figura, aura čiji značaj prevazilazi uspehe u osvajanju bokala i poslužavnika... I to je fakt.
              United ima silne sponzore jer ne samo da mnogi brendovi žele da budu povezani sa specificnom tradicijom Uniteda pre Fergusona, žele i da budu povezani sa klubom ispred čijeg stadiona je statua Fergusona.
              Ko ubaci Fergija u ovu pricu?



              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Za Fergusona kao nešto značajno je znala i moja devojka (pre nego je upoznala mene) iako apsolutno veze nema sa sportom i totalno je artistic.

                Random bakica koja prodaje cveće na pijaci zna za njega, kontam...

                Comment


                • Ljudi nije ovo vise realno poceli juce raspravu kad su bili Englezi evo uskoro ce da krenu i danas,a vrtimo se krug,a ja prvi kao najveca budala pokusavam malo da otvorim oci navijacima LFC,i ponekom ljubitelju lika i dela Pepsija,al ne vredi.......zele da zive u oblacima

                  Zeznuli smo i ove sa AO i RF-om,a vrv i topik kkcz
                  Last edited by 61563; 31-01-18, 16:54.

                  Comment


                  • Originally posted by SOMI View Post
                    @ Busby Babe svajni je odlican igrac, iskreno meni jedan od omiljenih ali ipak ne treba da poredimo jabuke i kruske.
                    Pa ne mogu, Steve G je talisman box to box, a Švajni je sa krila prešo na deep lying veznjaka koji diktira tempo igre i unosi odredjeni composure u igri, a zna i da povuče napred.
                    Ja da sastavljam svoj tim, odlučio bih se uvek za prime Švajnija.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A to se čeka.. dobro ja pomislih da nije završio u igraonici nekoj čekajući da mu očiste odela



                      Aa pa nemoj tako, postoje i nepisana pravila, a navikao si nas na neki nivo...nemoj sada sa konja na magarca (ko kaže da odelo ne čini čoveka...laže)

                      Što je gospođa bizi
                      Uzecu u obzir tvoje kritike prilikom odabira novog avatara

                      Comment


                      • Klubovi van top6 i njihovi rezultati protiv timova iz top6.



                        Kod Arsenala se prilično zeleni da se primetiti...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • SKY..ali opet to je SKY kaze da se Sity povlaci i da nece slati vise ponude za Mareza,a on ko zna gde je

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Klubovi van top6 i njihovi rezultati protiv timova iz top6.



                            Kod Arsenala se prilično zeleni da se primetiti...
                            I to je realno glavna stvar zasto je Siti prvi,uspeli prakticno ne okrnjeni sve da prodju,a mogli su da kiknu vrlo lako nekoliko puta steta,e kad bi sad vezali bar jedno 3 kiksa

                            Comment


                            • Big Sam pojacava odbranu.

                              Everton have agreed a deal with Manchester City to sign Eliaquim Mangala on loan.

                              Comment


                              • Pa jbg sad, pobedili skoro sve, 3 utakmice nisu pobedili, i od tih mečeva sa top6, samo jedan nisu dobili.

                                Nema šta da im se zameri ili obezvredi. Igraju ljudi, ako sejesunekoliko puta provukli uz neke nenormalne nadoknade i uz neke greške sudija u njihovu korist...

                                Comment

                                Working...
                                X