Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ništa neočekivano. Predvideo sam ovo sve prošle nedelje, mada poznajući LFC nije teško bilo ovo predvideti.

    Comment


    • Valjda počnu sad malo da igraju...

      Eee, nismo odavno primili gol iz prekida. Sad se setih da su mi nedostajali ovi smotani golovi koje primamo iz prekida.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Asistirao brat Virgil za sve pare

        Comment


        • Mogli bi sa ovim sastom i veceras da dobijete Siti, ali protiv bunkera ce to tesko ici dok se ne dovede pristojna zamena za Kutinja.

          Comment


          • Lose Virgil odregovao, u stilu Lukakua
            Spoiler

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Asistirao brat Virgil za sve pare
              Ne lupetaj gluposti, covek imao jedinu sansu na mecu, namestio cist gol Salahu. Ovde jedini bio u skoku, i oni umesto da pokupe to gledaju svi ko majmuni.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ispasce da je Sanchez odbio Siti za Junajted zbog para Kako idealno zvuci, odbijes Sitija zbog para hahahahahaha

                Comment


                • Drago mi je da je i ovo završeno. Niko Junajtedu ne može osporiti da je najveći klub u Engleskoj i jedan od najvećih na svijetu, kao ni to da su svoje pare sami zaradili, te da im nije bitno da li je igraču plata 500k ili milion!

                  Ništa od ovoga se ne dovodi u pitanje. Ovdje su upitne Sančezove ambicije i motivi. Naivan je svako ko misli da on ne bi završio u Sitiju da su ovi imali više elana da ga dovedu.

                  Ne treba ovaj patetični filmić gdje on nešto puše u prazno i svirka klavir da vas ponese. Ne zato što će biti prilike da se spustite na zemlju, već zbog toga što ste veći od toga.


                  1. Alexis je velika igračina.
                  2. Alexis je nikakav čovjek.
                  3. Alexis je vrhunski profesionalac, bilo da treba snimiti marketinški spot ili utrpati gol.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Mozda bi za Liver veceras bolje bilo da Lalana igra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma terajte se vi i vase sanse!

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Mozda bi za Liver veceras bolje bilo da Lalana igra.
                        Definitivno.

                        2 velike šanse mašimo. Protiv bunkera to ne sme.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Lose Virgil odregovao, u stilu Lukakua
                          Spoiler
                          Razlika je u tome sto je VVD na prirodnoj poziciji, a Mou trazi od Lukakua da se vraca u svoj sesnesterac, a on se tu snalazi kao "riba na suvom".
                          Last edited by Rossonero; 22-01-18, 20:52.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Ne lupetaj gluposti, covek imao jedinu sansu na mecu, namestio cist gol Salahu. Ovde jedini bio u skoku, i oni umesto da pokupe to gledaju svi ko majmuni.
                            Znam da boli istina znam,ali ako si ti zadovoljan sa njegovom reakcijom kao navijac LFC i mislis da je vrhunska u stilu najplacenijih i najboljih stopera sveta,meni ne smeta.A to sto je imao sansu i promasio takodje nije za hvalu,namestio je priliku, dobru to se slazem,al kad se sve sabere lose

                            I ovo sto Roso napisa je tacno,i to je Lukaku napravio te greske kad je isao na poziciju gde ide Pogba prilikom prekida,koji tada nije igrao,pa je Rom pokrivao tu poziciju
                            Last edited by 61563; 22-01-18, 20:58.

                            Comment


                            • Jeste bravo za tebe.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Imali smo 4 izgledne prilike za postizanje gola.
                                Protiv ovakvog bunkera, morala je bar jedna da udje.

                                Svonsi igra bunker ali nas drzi daleko od gola. Dugim loptama se traze Mane i Salah, nema drugog resenja. Da su lepse sutirali, bilo bi dobro.
                                Nema ko da napravi razliku na malom prostoru. Bilo je nekoliko pokusaja Manea, Oxa, pa i Matipa, ali uvek se neko spetlja. Ako je Lalana potpuno spreman, ne znam zasto nije poceo od pocetka meca. Jedini igrac iz sredine koji moze da se promulja kroz guzvu.

                                Comment

                                Working...
                                X