Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Na stranu igrace i ulozenih sredstva, ja mislim da Siti ne bi igrao ovako mocno bez Pepa.
    Jednostavno gaze i u istoriji nikad posle ovoliko kola nije bila tolika razlika izmedju 1 i 2 mesta.
    Treba da se neko cudo desi da oni ne osvoje, najlepsi i najjaci fudbal momentalno mozda i u Evropi.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Nije mozda, nego skoro sigurno. Jedino PSG ima ovoliko ubedljive rezultate i Barselona kida takodje. Medjutim ipak je Siti do sada od sva ta tri tima imao najvise teskih i nezgodnih utakmica i sve su uspeli da dobiju. Takodje sto se same igre tice igraju najlepsi i najatraktivniji fudbal.
    Jbt koliki je podvig uspeo da napravi Everton (doduse imali su preko sat vremena igraca vise) kada su izborili bod protiv njih.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Na stranu igrace i ulozenih sredstva, ja mislim da Siti ne bi igrao ovako mocno bez Pepa.
        Jednostavno gaze i u istoriji nikad posle ovoliko kola nije bila tolika razlika izmedju 1 i 2 mesta.
        Treba da se neko cudo desi da oni ne osvoje, najlepsi i najjaci fudbal momentalno mozda i u Evropi.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
        Bez Pepa ne bi bilo nicega. Ovo sto Siti prezentuje iz vikenda u vikend je rezultat njegove fudbalske filozofije. Jeste potrosio dosta novca na transfere, ali kada se pogleda koga je sve doveo, to i nisu neke fudbalske zvezde poput Pogbe, Ibre, Lukakua, Nejmara i slicno. Skoro sve je igrace pretplatio, ali cini mi se da je jedino provereno i dokazano fudbalsko ime na najvisem nivou koje je doveo jeste Voker. Ni Sane, ni Zezus, ni Stouns ili koga vec drugog je doveo nisu nikakva garancija za uspeh, niti su TOP igraci. Uveren sam da bi i sa finansijskim ogranicenjima za transfere on mogao da skocka odlican tim jer mu igra ne zavisi od pojedinaca koji bi pravili razliku u svakom mecu. Uz brutalnu igru ima i brutalne rezultate, svi mu igraci napreduju i ne vidim ko bi mogao da ga zaustavi u pohodu na titulu. Do derbija protiv Junajteda trebalo bi bez vecih problema da ostvari sve pobede i onda bi se mogao ocekivati kiks koji bi mogao na kratko da probudi one koji su ga posle prvih par kola etiketirali kao prevaru, pa su se naprasno ucutali.

        Comment


        • Originally posted by Prince™ View Post
          Bez Pepa ne bi bilo nicega. Ovo sto Siti prezentuje iz vikenda u vikend je rezultat njegove fudbalske filozofije. Jeste potrosio dosta novca na transfere, ali kada se pogleda koga je sve doveo, to i nisu neke fudbalske zvezde poput Pogbe, Ibre, Lukakua, Nejmara i slicno. Skoro sve je igrace pretplatio, ali cini mi se da je jedino provereno i dokazano fudbalsko ime na najvisem nivou koje je doveo jeste Voker. Ni Sane, ni Zezus, ni Stouns ili koga vec drugog je doveo nisu nikakva garancija za uspeh, niti su TOP igraci. Uveren sam da bi i sa finansijskim ogranicenjima za transfere on mogao da skocka odlican tim jer mu igra ne zavisi od pojedinaca koji bi pravili razliku u svakom mecu. Uz brutalnu igru ima i brutalne rezultate, svi mu igraci napreduju i ne vidim ko bi mogao da ga zaustavi u pohodu na titulu. Do derbija protiv Junajteda trebalo bi bez vecih problema da ostvari sve pobede i onda bi se mogao ocekivati kiks koji bi mogao na kratko da probudi one koji su ga posle prvih par kola etiketirali kao prevaru, pa su se naprasno ucutali.
          Samo da ponovim prevara

          Comment


          • Da bi zadovoljio kriterijum Fiksnog moras da vodis svoj tim najopreznije moguce (da ne okarakterisem trenera nekom bezobraznijom recju) i da ti u najvecem broju slucajeva cuvanje sopstvenog gola bude prioritet (onda si takticki mag). I naravno moras da mu se svidis. Ako ne izgledas kako on zeli, tj ako mu nisi simpatican dzaba ti sve.
            Blago li se Murinju.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Uvek su ljudi "voleli da mrze" I osporavaju najbolje, ne vidim niti jedan kvalitetan argument da se Pep nazove prevarom, umesto da su zahvalni, jer ovo sto Siti igra je stvarno uzivanje za gledati.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Da bi zadovoljio kriterijum Fiksnog moras da vodis svoj tim najopreznije moguce (da ne okarakterisem trenera nekom bezobraznijom recju) i da ti u najvecem broju slucajeva cuvanje sopstvenog gola bude prioritet (onda si takticki mag). I naravno moras da mu se svidis. Ako ne izgledas kako on zeli, tj ako mu nisi simpatican dzaba ti sve.
                Blago li se Murinju.
                Pep je bolji frajer od Murinja ako cemo realno, a Konte je bas simpatican u pm...

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Videli smo njega prosle sezone, Prevariola, kes kolica.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Pep je najbolji trener na Svetu. Voleli mi to ili ne...
                    Mozda mi se ne svidja ta njegova španska pretencioznost i povremena melodrama, možda je anojing na tom nekom potenciranju kako je frik za fudbalsku analitiku, ali je jebena trenerčina.
                    I kao prvo on nije samo taktičar, on je fudbalski, na samom terenu strateg.
                    Posvećen je tome da njegov tim u odredjenom momentu igra odredjen, bruka dobar fudbal. "Možda nećemo danas da igramo mnogo dobar fudbal, ali ćemo sutra da igramo metodično najbolji fudbal."
                    Spreman je da implementiranje toga plati svoju cenu, npr igra City-a prošle godine je izgledala bezglavo u odredjenim momentima. Ali ima tu svoju viziju, koja od kluba do kluba ipak nije ista.
                    Kad pogledaš, on ovo leto nije doveo ništa što mu je epohalno promenilo tim da bi on ovako igrao.
                    Izuzev Bernarda Silve, koji je mahom na klupi (za sada) on je doveo defanzivce, pre svega bekove, od kojih je jedan povredjen odmah na početku sezone do kraja sezone ,a drugi je Walker. Ne baš neka igračina...

                    Znači on je onaj prošlogodišnji tim, koji nije bio blizu šampionske igre sada doveo na nivo superiorne šampionske igre. Implementirao je svoj rad i napravio od istih igrača mnogo bolji tim.

                    Njemu je problem ja mislim harizma. Njega će odredjeni igrači obožavati jer će mu biti zahvalni, ali neće svi i neće svi na duže staze,
                    Last edited by Busby Babe; 19-11-17, 14:39.

                    Comment


                    • Tvoje misljenje, za mene je Cholo Simeone najbolji trener sveta.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Dobar je Peponja. Dobar.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Večito ovaj Kerol bio tele. Svaki skok-duel nekome lomi zube sa laktom. Da li je moguće da je čovek tolika sirovina...

                          35 sekund utakmice, već je imao prvu žrtvu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ovo Will Hughes, albino, dao gol, napokon otisao iz Derbija, a bio je potencijal.

                            Comment


                            • Ne da Gomez gol WH-u.

                              Odlično brani. Skinuo dva čista gola za sad. Dva zicera sa 5 metara je odbranio. Kerol na ivici crvenog. Ako ga ne izvede do 60og, to bi bilo to...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Gomes majstor.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X