Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko zna već koji put da se od kvaliteta Mktarijana malo ili čak ništa videlo.

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Sta radi jebeni Mkitarijan!?!?!? Ni runi nije imao ovoliko ocajne utakmice
      Bas se i ja to pitam, brdo lopti je izgubio. Strasno sta igra, nego mozda ga posluzi statistika i danas.
      Edit: ipak nece, zamenjen.
      Last edited by mikisavic89; 14-10-17, 13:51.

      Comment


      • Ocigledan kontakt je bio. Autobus se opet isplacuje Murinju.

        Comment


        • Au jbt Jang ostaje, Marsijal napolje

          Comment


          • Murinjo zabranio pas sa boka u sredinu

            Comment


            • Odlicne izmene. Ocekujem prvu dobru utakmicu od Oxa.

              Comment


              • Kakav je ovo zvuk,kao da neki avion leti oko terena Ili je to samo do mene.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Opet Murinjo uspeva u svojoj nameri. Al skidam mu kapu, odlicno to radi.

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                    Kakav je ovo zvuk,kao da neki avion leti oko terena Ili je to samo do mene.
                    Meni zvucalo kao helikopter

                    Comment


                    • Dobar Salah danas, bas je igrao sa nekim fanatizmom, mozda ga jos drzi od Egipta...

                      Kad izvadi Salaha i Kutinja, tu sam zna da je kraj. Solanke lijevo krilo facepalm


                      Kako me nesto iznervira kad vidim ove igracke na klupu skidaju lancice prije no sto udju na teren, kada su dosli kafu da popiju, a ne da igraju utakmicu pa odrzavaju neki imidz stoeovo... prvo Marsijal prije neku nedelju, a sad i Staridz.

                      Comment


                      • I oslebljeni K.Palas daje prvi gol u sezoni,protiv sampiona,i verov.najtvrdje ekipe pa kako drugacije
                        sigpic

                        Comment


                        • Nekome su morali, ja sam i očekivao da ga daju, problem je što oni uništiše Čelsija na početku utakmakmice...
                          sigpic

                          Comment


                          • Mocni City.

                            Dok United jako lose izgleda protiv iole ozbiljnijeg protivnika.

                            Pozdrav za Vladana.

                            Comment


                            • Nemoj Celzi prodavat danaaas

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Mocni City.

                                Dok United jako lose izgleda protiv iole ozbiljnijeg protivnika.

                                Pozdrav za Vladana.
                                Bez provociranja, da ne bi morali eventualno pojedini stavljati u potpis pravda za Samuraja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X