Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anichebe, Gibson, Pienar i Rodwel nova pojacanja WH.

    Comment


    • Robbie Brady to undergo surgery on knee injury and faces 'substantial' recovery period. Will likely miss rest of the season.

      Prognoze su se nažalost ostvarile. Toliko dugo ga se čekalo da proigra i onda pokupi težu ozljedu. To se isto dogodilo Gudmundssonu prošle godine, zabio je gol i asistirao i par tjedana nakon se ozlijedio pa je propustio veći dio sezone.
      Najverojatnije će umjesto njega igrati Arfield, iako bih ja čak dao priliku Tayloru. On je doduše bek, ali dosta napadački orijentiran pa mislim da bi se uspio snaći i na krilnoj poziciji. U svakom slučaju, treba dovesti barem jedno krilo i to odmah na početku prijelaznog roka.

      Dyche je ponovno nominiran za trenera mjeseca, a Brady za igrača.

      Comment


      • Everton kao zeli Oubamejanga.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Ceo tviter bruji o snegu u nedelju u Engleskoj, i o mogućem otkazivanju utakmica...

          A obradovao sam se nedelji kao malo dete...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Ceo tviter bruji o snegu u nedelju u Engleskoj, i o mogućem otkazivanju utakmica...

            A obradovao sam se nedelji kao malo dete...
            Ja juce odigram 2 utakmice Holandjane druga liga 3 plus cisto nesto da pratim, i Nec ni ne pocne zbog snega, a Helmond-Eindhoven prekinu u 30 minutu zbog snega, a pre toga i jedni i drugi promase po penal. Jeste off topic, ali tako nesto jos nisam video, pa reko da napomenem kada se vec pominje sneg.

            Danas ocekujem pobedu Celsija i konacno Totenhem da pobedi, a mislim da moze i Palas do pobede, po meni oni nece ispasti iako imaju sumnjivog trenera na klupi.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Što je uvek onaj Hrvat uživo na terenu tamo, što vodi one intervjue?
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Cist penal ne svirase WH-mu.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Koliko je sebican ovaj Son, neverovatno.
                  Ne razumem kako ga trpi Poketino, cist gol je upropastio.

                  Comment


                  • Kakav mec na Selhurst parku!
                    Prelep lob Defoa za 2:2

                    Comment


                    • Drugi penal na utakmici za Palas u 93 minutu i Benteke ga masi za pobjedu. Inace danas osim ove utakmice svi domacini dobili svoje utakmice.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • http://www.dailymail.co.uk/news/arti...overnight.html

                        Koja ce steta da bude ako se odloze mecevi za sutra, a toliko sam ih cekao...

                        Comment


                        • Važna pobeda za Svonsi, ja ih volim, ne bih voleo da ispadnu..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Kažite Gojku da prestane da puši.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Lester ce ipak do 3 boda najverovatnije, zasluzeno. Nesrecan autogol Ayoze Pereza...

                              Comment


                              • Konačno i neki dobar meč danas,posle dosadnog Reala, i Totenhema, jedan zanimljiv meč.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X