Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je zesci zajeb, Smoling zamalo usrao, ocajna igra, a ovaj Lindelof ja ne znam, covjek jednostavno zalutao, nije on za ovaj nivo.

    Valensija ne igra dobro u odbrani, kao ni Jang, previse toga dopustaju.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Kako ce Zoze da zatvori utakmicu u 2 pol, ima da izvede Matu i uvede Felainija


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Ide Ras napolje u 58. minutu

      Comment


      • Kacam ja prico da nam je Jangara najbolji levi bek, Mou se sabanisao sa Darmijanom, Blindom i ekipom.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Duva promaja nazad, nekako su mi svi nesigurni, Lindelof naravno dominira u tom segmentu ali dobro.
          sigpic

          Comment


          • Inace ono nad Lukakuom je bilo penal+crveni al dobro necu da se zalim ipak igramo protiv Svraka.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Steta sto ce se Mou povuci, ovo je idealna utakmica da vezbamo na pravom protivniku napadanje, i odbranu kad igramo napadacki...

              Ne svidja mi se kako igra Matic.
              Mnogo slabije igra nego kako to deluje, uopste ne drzi stvar pod kontrolom.

              Mora torrent da radi i da se skidaju utakmice Buskeca, i da mu u Karingtonu Michael objasnjava neke stvari

              Comment


              • Meni se ne svidja ni jedan segment nase igre.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Meni se ne svidja ni jedan segment nase igre.
                  Zadnjih 10min su bili vrlo dobri
                  Vezni red se ne vraća dovoljno brzo u obranu pa su Šveđanin i smalling po velikim pritiskom i onda se vidi da nisu uigrani i da sved nije dovoljno dobar
                  Sigurno uskoro ce uci fella ili herrera umjesto Mate ili rasha da zatvore sredinu


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Matic ostavlja bas dosta prostora, lose se krece danas mada ga i Pogba ostavlja samog...

                    4:1 kraj


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Valjda ce Zlatan dobiti koju minutu danas.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Meni se ne svidja ni jedan segment nase igre.
                        Uvek onda trazi prvo problem u onom ko treba da kontrolise tempo, i pravi blok ispred stopera, a to je Matic.
                        Radovao sam se na pocetku sezonu sto mi je delovalo kao da sam pogresio kad sam mislio da on jednostavno bez lopte nije mnogo dobar, ipak... mozda sam se prerano radovao.

                        Kao sto je Scholes postavio visoke standarde i kriterijume, tako je i Carrick.
                        Hocu bre tu igraca koji cita sve kao apsolutni bog igre. I hocu tu igraca koji dok jos nije stigla lopta do njega, skenira sve i otvara telo da moze da posalje sa obe noge, na prvu, lopte gde hoce, kome hoce i kad hoce.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Inace ono nad Lukakuom je bilo penal+crveni al dobro necu da se zalim ipak igramo protiv Svraka.
                          Sramota da se za ovo ne sudi faul.



                          P:S. Kad vec ubacujem slike evo i ovog naseg Jevgenija Plušenka.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tako je bre... Kakva akcija. Eto so se cekao Pogba


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Sjajna kontra, bravo bravo bravo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Takooo se igra...na prvu, brzo i napred... bez filozofiranja [emoji41]

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X