Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pre bana, ali Roger je igrao i zna se koji su mi prioriteti.
    Posteno.

    Originally posted by dekkard View Post
    Svi vi moderatori ste napravili haos. Mora da se zna gde je čija jurisdikcija. Ili radite taj posao ili ga prepustite nekom ko će da ga radi savesnije. Kronose, NE SMEŠ da banuješ nigde van Košarke. Ako neko napravi prekršaj na nekom drugom topicu a ti to vidiš pre resornog moderatora, obavesti ga da reaguje i tu se završava tvoja uloga. Kako će i da li će da reaguje taj moderator to je na njemu, nisi dovoljno dugo ovde da bi znao prirodu odnosa između pojedinih ljudi.
    Sve objasnjeno.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Svi vi moderatori ste napravili haos. Mora da se zna gde je čija jurisdikcija. Ili radite taj posao ili ga prepustite nekom ko će da ga radi savesnije. Kronose, NE SMEŠ da banuješ nigde van Košarke. Ako neko napravi prekršaj na nekom drugom topicu a ti to vidiš pre resornog moderatora, obavesti ga da reaguje i tu se završava tvoja uloga. Kako će i da li će da reaguje taj moderator to je na njemu, nisi dovoljno dugo ovde da bi znao prirodu odnosa između pojedinih ljudi.
      Sme da reaguje, a da je Wolf-a obavestio, bio bi banovan za nedelju, dve? Ne znam na koliko Wolf dolazi vise na forum.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Svi vi moderatori ste napravili haos. Mora da se zna gde je čija jurisdikcija. Ili radite taj posao ili ga prepustite nekom ko će da ga radi savesnije. Kronose, NE SMEŠ da banuješ nigde van Košarke. Ako neko napravi prekršaj na nekom drugom topicu a ti to vidiš pre resornog moderatora, obavesti ga da reaguje i tu se završava tvoja uloga. Kako će i da li će da reaguje taj moderator to je na njemu, nisi dovoljno dugo ovde da bi znao prirodu odnosa između pojedinih ljudi.
        Resornog moderatora dole nema, zato i uskacu drugi moderatori.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Sme da reaguje, a da je Wolf-a obavestio, bio bi banovan za nedelju, dve? Ne znam na koliko Wolf dolazi vise na forum.
          Onda izaberite druge moderatore. Ako hoćeš da se red poštuje, red kreće od moderacije.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Svi vi moderatori ste napravili haos. Mora da se zna gde je čija jurisdikcija. Ili radite taj posao ili ga prepustite nekom ko će da ga radi savesnije. Kronose, NE SMEŠ da banuješ nigde van Košarke. Ako neko napravi prekršaj na nekom drugom topicu a ti to vidiš pre resornog moderatora, obavesti ga da reaguje i tu se završava tvoja uloga. Kako će i da li će da reaguje taj moderator to je na njemu, nisi dovoljno dugo ovde da bi znao prirodu odnosa između pojedinih ljudi.
            Prvo, ne znam ko si ti da mu kazes sta kronos sme ili ne sme da radi, a druga stvar, dole ne postoji moderator trenutno, tako da je postupio skroz kako treba.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Onda izaberite druge moderatore. Ako hoćeš da se red poštuje, red kreće od moderacije.
              Ako neko uopste hoce da bude ovde mod vise....ali da, slazem se da bi trebalo da se stavi ko bi bio aktivniji dole.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Onda izaberite druge moderatore. Ako hoćeš da se red poštuje, red kreće od moderacije.
                Hoces da se prihvatis posla? Samo kazi.Kvalifikuje te to sto si najaktvniji na elektronskoj muzici.
                Last edited by kronostime; 19-02-18, 19:35.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Prvo, ne znam ko si ti da mu kazes sta kronos sme ili ne sme da radi, a druga stvar, dole ne postoji moderator trenutno, tako da je postupio skroz kako treba.
                  Šta ko sam ja? Kakvo je to ponašanje? Mešaš težinu onoga što je mr. gold napisao sa ingerencijom.
                  Svaki pdf treba da ima savesno moderaciju i da radi svoj posao. Vi koji niste izabrali moderatore koji će redovno da održavaju red ste krivlji nego Kronos koji je reagovao van svog pdf-a.
                  Lepo izaberite moderatore za svaki topic i stvar rešena.
                  Last edited by dekkard; 19-02-18, 19:37.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Hoces da se prihvatis posla? Samo kazi.Kvalifikuje te to sto si najaktvniji na elektronskoj muzici.
                    To je već malo nisko, šta je tebe kvalifikovalo kad si došao na forum i poslije nedelju dana dobio mjesto.
                    Znam odgovor, ljudi koji su došli u tom momentu. Jedino što se promjenilo je da tih ljudi sada nema ili te ne podržavaju.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Šta ko sam ja? Kakvo je to ponašanje? Mešaš težinu onoga što je mr. gold napisao sa ingerencijom.
                      Svaki pdf treba da ima savesno moderaciju i da radi svoj posao. Vi koji niste izabrali moderatore koji će redovno da održavaju red ste krivlji nego Kronos koji je reagovao van svog pdf-a.
                      Lepo izaberite moderatore za svaki topic i stvar rešena.
                      Jos kad bi bilo lako da se izabere moderator i jos kad moderatori ne bi odustajali posle 2,3 meseca jer nemaju zivaca da se nose sa forumasima i da svaki svoj postupak objasnjavaju u 50 postova, onda bi tvoja prica i mogla da prodje.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Prvo, ne znam ko si ti da mu kazes sta kronos sme ili ne sme da radi, a druga stvar, dole ne postoji moderator trenutno, tako da je postupio skroz kako treba.
                        Ovo je vec bezobrazno Boksi.
                        Valjda ovde ljudi imaju pravo da pricaju (pisu) sta zameraju a i da tumace pravila?
                        Sta i ako je to napisao - nije mu zabranio da dise - stavise nije mu zabranio nista, samo mu je napisao kako on tumaci pravila moderisanja na forumu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ovo je vec bezobrazno Boksi.
                          Valjda ovde ljudi imaju pravo da pricaju (pisu) sta zameraju a i da tumace pravila?
                          Sta i ako je to napisao - nije mu zabranio da dise - stavise nije mu zabranio nista, samo mu je napisao kako on tumaci pravila moderisanja na forumu.
                          Rekao mu je ne smes, jos velikim slovima, to je na forumima vikanje.
                          Odakle mu pravo?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Sta je napisao sto nije smeo? Vikao je a nije smeo?
                            Smesno.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • @ Dekkard kako ti smes Kronosu da kazes ko je on da zna kako se ovde stvari rade jer nije dugo kao ti ovde, a Bojana ne sme tebi da kaze ko si ti da odlucujes sta mod sme i ne sme i da to ispadne kako ti kazes "kakvo je to ponasanje" ?!

                              E zato niko nece da bude mod i kao sto rece Bojana da se svaki postupak objasnjava u 50 postova kao da ste Bogovi na zmelji i da ako vam se ne objasni svaki postupak vama licno (ko god da je taj u odredjenom slucaju) forum je gotovo, sve se raspada i slicno. Svi vide tudji ego, svoj jok.

                              Comment


                              • Kad ste se vec nasli da kritikujete Kronosa i ja bih se prikljucio. Zasto si banovao Golda na 30 dana a ne permanentno, jer momak ocigledno ima nekih problema. Koliko sam ja primetio, on odsluzi ban, vrati se na forum i izvredja nekog random korisnika, dobije ban, odsluzi ban, dodje izvredja, vidite vec sablon. I tako vec neko vreme. Ne vidim bas njegovu svrhu postojanja ovde. Jedino ako ste toliko dobri ljudi pa ga pustate da svoje frustracije leci ovde na forumu, mada vam ni to nije dobar poso.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X