Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od kad Ganac nije moderator, ako smem da pitam? Kanda sam prespav'o, ne zamerite dedi.

    Kronos je moj zakleti neprijatelj zbog sto je odustao od Mutine kosarkaske filozofije i resio da ran-en-gan otera u Canak. Od tad mogu da ga gledam eventualno samo preko flase - mada priznajem da ne pravim pitanje, pivske, vinske ili rakijske

    Many se mnogo razume u kosarku, a to ovde ne valja (ne na forumu, mislim vise globalizacijski, spski) , cim se covek u nesto mnogo razume, gledaju da ga skinu. Zacas mu nadju neke supe i pomocne objekte za koje nije platio legalizaciju i-te-de. Posle kazu, tamo u stvari drzao nocni klub, al ne za ove sto se pale na zenske, nego na tranzisn

    A sto se Jadonje tice, ne smem ni da pomislim u sta bi se pretvorili da nam moderator ima takvo ime. Plus sto je covek mnogo korektan, a i to je sumnjivo, odmah mislis da je neki "spavac" koji ce i tebe na brzinu da odvuce u cose i sprovede mkultra metode na tebi. Sledeca slika, _________________ (upisati ime po zelji, random Zvezdas clan foruma ukljucujuci i mene) paradira forumom kao grobar sa ispranim mozgom. Ne ide

    Znaci, sve je jasno. Dajte neko zensko za moderatora, bar da nam bude lepo kad nam kazu da smo u kazni

    Salim se, ja sam za sve, samo da se plati Bojani na ziro-racun suma u evrima i to dok jos nije pao
    Last edited by Carcosa; 19-02-18, 11:35.
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Originally posted by Carcosa View Post
      Od kad Ganac nije moderator, ako smem da pitam? Kanda sam prespav'o, ne zamerite dedi.

      Kronos je moj zakleti neprijatelj zbog sto je odustao od Mutine kosarkaske filozofije i resio da ran-en-gan otera u Canak. Od tad mogu da ga gledam eventualno samo preko flase - mada priznajem da ne pravim pitanje, pivske, vinske ili rakijske.

      Many se mnogo razume u kosarku, a to ovde ne valja, cim se covek u nesto mnogo razume, gledaju da ga skinu. Zacas mu nadju neke supe i pomocne objekte za koje nije platio legalizaciju i-te-de. Posle kazu, tamo u stvari drzao nocni klub, al ne za ove sto se pale na zenske, nego na tranzisn.

      A sto se Jadonje tice, ne smem ni da pomislim u sta bi se pretvorili da nam moderator ima takvo ime. Plus sto je covek mnogo korektan, a i to je sumnjivo, odmah mislis da je neki "spavac" koji ce i tebe na brzinu da odvuce u cose i sprovede mkultra metode na tebi. Sledeca slika, dekkard paradira forumom kao grobar sa ispranim mozgom. Ne ide.

      Znaci, sve je jasno. Dajte neko zensko za moderatora, bar da nam bude lepo kad nam kazu da smo u kazni
      Ja ću ti odgovoriti ovaj deo koji se tiče mene:
      Nisam mod ima dve nedelje sigurno, tako sam sam odlučio zbog niza stvari od toga da ne žele da shvate forumaši da je potreban dijalog i poštvanje, pa preko toga da ne volim ulogu moderatora, do toga da je na (forumu) PDF košarka sve manje forumaša što smatram i ličnim neuspehom a samim tim i svoj postupak logičnim.
      Last edited by nebitan; 19-02-18, 11:29.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ja ću ti odgovoriti ovaj deo koji se tiče mene:
        Nisam mod ima dve nedelje sigurno, tako sam sam odlučio zbog niza stvari od toga da ne žele da shvate forumaši da je potreban dijalog i poštvanje, pa preko toga da ne volim ulogu moderatora, do toga da je na (forumu) PDF košarka sve manje forumaša što smatram i ličnim neuspehom a samim tim i svoj postupak logičnim.
        Sam si sebi oduzeo admin prava i dozvolićeš da nas Kronos teroriše?

        Comment


        • Kronosa za admina!

          Kad je bal, nek je maskenbal.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            do toga da je na (forumu) PDF košarka sve manje forumaša što smatram i ličnim neuspehom a samim tim i svoj postupak logičnim.
            Apsolutno se slažem za broj aktivnih forumasa, sto i ptice na grani znaju vec. Koliko sam samo puta ponovio to kao kritiku moderatoru. Samo sto je problem sto smo svi znali da si ti mod, ali niko te ne pamti u toj ulozi. Nešto kao dobar/los sudija.
            Šteta sto ne zelis da budes na toj poziciji nadalje.
            Iliti po srpski, sto bas ti druze Ganac?

            Comment


            • Ganac je bio odlican moderator. Najbolje bi bilo kada bi se ponovo aktivirao ali svako postujem njegovu odluku da ne voli da radi taj posao. Njegova "ostavka" zbog stvari za koje je najmanje kriv, dovoljno govori o njemu.

              Comment


              • Koliko god se i Ganac i ja trudili da odrzimo diskusiju na nekom normalnom nivou, toliko se i vi trudite da je licnim animozitetima pretvorite u svadju ispred zadruge.
                Procitajte sinocnu raspravu na KKCZ temi tokom i posle utakmice: 1 post o igri - 5 o medjusobnim podbadanjima.
                Bilo bi vas vrlo zanimljivo videti da zajedno pratite live u istoj sobi.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Kakve veze ti imas sa "Pricaonicom"?

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Kakve veze ti imas sa "Pricaonicom"?
                    U nedostatku moderatora na nekoj temi, ostali moderatori mogu da reaguju na grubo krsenje pravila foruma.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      U nedostatku moderatora na nekoj temi, ostali moderatori mogu da reaguju na grubo krsenje pravila foruma.
                      U većini slučajeva ne komentarišem ovakve priče, ovaj put ću malo na temu.
                      Lako moguće da si ti OK lik ali da nisi dorastao ovom poslu kojeg si se prihvatio - temperament ti neda mira, čačkaš i provociraš ljude nasitno. A onda se uhvatiš batine..
                      Mr Gold je svima poznat, komentar koji je za njega uobičajen. Vjerujem da su oni koji uređuju taj dio pročitali i izignorisali jer su navikli na njegovu zejebanciju. On se izlupao jedan dan, ti ga banovao drugi dan - nemoj mi reći da niko nije bio sem tebe. Sve i da jeste tako ako je stojalo toliko dugo pa moglo je još koji sat dok ne dođu oni koji su zaduženi za taj deo. Sa druge strane nisi ti kriv već oni koji su te ustoličili i podržavaju to što radiš. O Gancu sve najbolje (mudar potez) kao i većini koji su se uhvatili ovog posla.
                      Ništa lično.

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        U većini slučajeva ne komentarišem ovakve priče, ovaj put ću malo na temu.
                        Lako moguće da si ti OK lik ali da nisi dorastao ovom poslu kojeg si se prihvatio - temperament ti neda mira, čačkaš i provociraš ljude nasitno. A onda se uhvatiš batine..
                        Mr Gold je svima poznat, komentar koji je za njega uobičajen. Vjerujem da su oni koji uređuju taj dio pročitali i izignorisali jer su navikli na njegovu zejebanciju. On se izlupao jedan dan, ti ga banovao drugi dan - nemoj mi reći da niko nije bio sem tebe. Sve i da jeste tako ako je stojalo toliko dugo pa moglo je još koji sat dok ne dođu oni koji su zaduženi za taj deo. Sa druge strane nisi ti kriv već oni koji su te ustoličili i podržavaju to što radiš. O Gancu sve najbolje (mudar potez) kao i većini koji su se uhvatili ovog posla.
                        Ništa lično.
                        U tom trenutku nije bilo moderatora zaduzenog za taj deo foruma, a za "spava sa kucicima umesto sa muskarcima" ne postoji "svi ga poznaju". Jednostavno, to prelazi sve granice i domaceg vaspitanja i bilo kojih drustvenih normi.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • U tom trenutku nije dobra definicija, ti si reagovao 10 sati kasnije.

                          Guraš nos gdje mu nije mjesto, tako si reagovao i kad sam se ja zejebavao sa Oljom - ti nju štitio od mene premda ti je ceo dan objašnjavala da smo prijatelji.
                          Toliko od mene na ovu temu.

                          Comment


                          • Ono izmedju tebe i mene Torpedo je jedno...ovo sto je gold napisao je nedopustivo i odvratno. Nemoguce da ti bar ne vidis to???

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              U tom trenutku nije bilo moderatora zaduzenog za taj deo foruma, a za "spava sa kucicima umesto sa muskarcima" ne postoji "svi ga poznaju". Jednostavno, to prelazi sve granice i domaceg vaspitanja i bilo kojih drustvenih normi.
                              A zapitas li se nekad gdje su tvoje granice?

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ono izmedju tebe i mene Torpedo je jedno...ovo sto je gold napisao je nedopustivo i odvratno. Nemoguce da ti bar ne vidis to???

                                tt
                                Slažem se. Post je trebalo obrisati odmah a ne ostaviti ga i dan-danas.
                                Uz to se našao onaj čiji je rad sporan mjesecima unazad da reaguje.

                                Comment

                                Working...
                                X