Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U svakom slucaju je prestao, postepeno ali prestao, dan pre toga opomenut, uostalom to je kod mene na tenisu, valjda modovi sa kosarke ne skupljaju greske i prestupe po forumu, tako da je to pominjanje nepotrebno i suvisno.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      U svakom slucaju je prestao, postepeno ali prestao, dan pre toga opomenut, uostalom to je kod mene na tenisu, valjda modovi sa kosarke ne skupljaju greske i prestupe po forumu, tako da je to pominjanje nepotrebno i suvisno.
      I na kosarci je dekard bio vise nego korektan i pazljiv u poslednje vreme.. To mogu da kazem ja koji sam se od prvog dana ovde sukobljavao sa njim. Ni sa jednim forumasem se ja nisam vise sukobljavao nego sa dekardom.. Da je dekard bio korektan posvedocio je veceras i Ventspils, koji od prvog dana na forumu vodi ljutu borbu sa njim.
      Sve je ovde jasno kao dan.

      Comment


      • Ne znamo da li je prestao jer NI nije ništa pisao nakon toga.
        Ne uzimaju, objašnjeno je zašto ban, ali dovoljno govori o nastupu i da ovi što se žale imaju jasniju sliku jer i ne prate, tako da nikako nije suvišno.

        Comment


        • Ma jok, nema to veze. On je covek kosarke, tenis je nebitan.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            I na kosarci je dekard bio vise nego korektan i pazljiv u poslednje vreme.. To mogu da kazem ja koji sam se od prvog dana ovde sukobljavao sa njim. Ni sa jednim forumasem se ja nisam vise sukobljavao nego sa dekardom.. Da je dekard bio korektan posvedocio je veceras i Ventspils, koji od prvog dana na forumu vodi ljutu borbu sa njim.
            Sve je ovde jasno kao dan.
            A jest vala i taj Ventspils koji proganjac
            Ali iznenadio veceras svojim stavom, no to je sve licna percepcija, ali i animozitet... ocigledno iz raznih razloga. A ako je iko ovde neutralan i objektivan... to sam ja bez obzira na potpis.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ima ih tu što se žale a nisu iz košarke, njih zanima sve i predočeno je

              Comment


              • Attached Files

                Comment


                • Kronos na ovom forumu sluzi da zajebava druge ucesnike dok mu to ne dosadi. Onda naravno sledi ban. Pratim ovaj forum stalno i nisam video ni jedan njegov kvalitetan post!!! Nije ni dekard cvecka ali stvarno se preteruje sa tim terminom ,,trolovanje". Ovo je forum, svako ima svoje misljenje, ko vam se ne svidja ignorisite ga. Dele se banovi za gluposti. Ako ne delis misljenje sa moderatorima odma ban. Psovke i vredjanje je za ban i nista vise!!!

                  Comment


                  • Apelujem da se kazna umanji na 24h ili ukine kompletno. Nikad zaista nisam komentarisao rad admina, znam koliko vam je tesko, ali ako ima prostora za reviziju kazne, da o istoj i razmislite.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Sto se tice KRONOSA, on stalno ali staaaalno provocira ljude na forumu. Pogotovu one sa kojima se ne slaze. Od klasicnih ironicnih komentara i sprdnji na sve sto pojedini clanovi napisu, pa do ozbiljnijih prestupa. I non-stop podize tenziju na diskusijama svojim upadicama. Zale se na njega stalno clanovi privatno kroz PM i na to sto radi. Kao sto sam rekao vec je (nije moguce banovati moderatora) zbog istih stvari i upozoren da prestane.
                      Ovako ispisano je mnogo tacnije. Ja nemam problem sa njegovim provociranjem(cak mi je i simpaticno), to radi i ovde, to je radio i na starom forumu ali je mnogo ruzno da krenes sa provokacijama pa kad ti neko odgovori e onda sam moderator. Nema smisla

                      Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Sto se tice Coopera, ja njega nisam video nigde van KKP i Pomracenje tema na Kosarka PDF. Cime je on zagadio forum? I ja se ne slazem sa milion stvari koje on ima da kaze ali on to radi na topicu za klub za koji navija, ne ide da seje provokacije po drugim topicima, osim na Pomracenju koje i napravljeno da bi merili kurac tamo i obilazili druge teme. Za razliku od njega iz KKCZ ekipe ima bar 4-5 likova koji su redovni na KKP forumu gde samo repliciraju istom i prave sranja. Objasnjavaju, mere kurac, podsecaju na sta ce biti u Junu i sl.

                      Ako vam se ne svidja Cooper i to sto radi, obidjite topice gde je on i ima pravo da kaze sta misli. Onog trenutka kad bude istupio van njih i poceo da truje ostatak foruma, ja cu prvi da ga kaznim...
                      Kuper je ono sto u izvornom smislu predstavlja troler. To znam i ja i ti i svako ko cita forum.
                      Pa i taj njegov post sa slikom Lesora (kao centra kojeg bi rado video u KKP - slika promasaja zicera u Moraci) na KKP topiku je samo obicna trolovska provokacija, daleko gora nego ovo sto spocitavate Dekardu, a taj post i dalje stoji na topiku.
                      Nisam dobro razumeo ni ovaj deo gde se ne slazes sa milion stvari koje on ima da kaze ali obzirom da to radi na KKP topiku onda je OK?!?!?!!? Da li to znaci da bi u teoriji navijac KKCZ mogao da provocira i troluje bez problema ako to radi samo na KKCZ temi? Ako je tako zasto je onda banovan Dekard?
                      Zasto je veci greh pomenuti selektora na KKCZ temi od pominjanja Lesora na KKP temi? Hoces da ti ja kazem zasto? Zato sto je jedan moderator drugi je njegov drugar(koji mu se evo i na prethodnoj strani uvlaci) a na trecem se kola lome. Kronos i Dekard su kao dva brata blizanca samo sto jedan ima moderatorsku f-ju i nedodirljiv je. Cak bi rekao da Dekard u poslednje vreme pise mnogo smislenije postove od Kronosa. Aktivan je na vise topika sa izuzetno korisnim postovima

                      Niste dosledni jer i Kronos i Kuper su veci troleri od Dekarda i to je ono sto je problem.

                      Comment


                      • Mislim da bi najbolje bilo od sada pa nadalje banovati na 100 plus dana. Sve ispod je neadekvatno, neprimereno, nemoguce, nedovoljno...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Jeri ima negde lista forumasa koji smeju da se zale na Kronosa? Koji je broj postova koje moram da imam na korakaskom PDF-u?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Rijetko sam na forumu i nikad do sada (ne samo na ovom forumu) nisam komentarisao moderaciju, ali Kronos bi jednom mogao da shvati da stvari koje su njemu duhovite i smiješne za druge predstavljaju provokaciju i uvredu.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Jeri ima negde lista forumasa koji smeju da se zale na Kronosa? Koji je broj postova koje moram da imam na korakaskom PDF-u?
                              Manny je napisao da je i njegova odluka, očigledno da i on ne valja i da je 1 forumaš uvijek u pravu. Što se tiče pitanja, svako ko još negdje piše i ko ne trpa moderatore g...... u žalbama. Forumaški opus koji je većinom ili samo u žalbama nije poželjan na forumu.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Manny je napisao da je i njegova odluka, očigledno da i on ne valja i da je 1 forumaš uvijek u pravu. Što se tiče pitanja, svako ko još negdje piše i ko ne trpa moderatore g...... u žalbama. Forumaški opus koji je većinom ili samo u žalbama nije poželjan na forumu.
                                A poželjan je forumski opus sadržan od trolovanja, i uz to još je pogodan za moderatora?

                                Ne vidiš problem u tome što kronos učestvuje u tim prepucavanjima, neretko sam i započinje, a na kraju banuje učesnike istih?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X