Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi, bez ljutnje, ali ti nemoj da pričaš lose o b92. Mesecima si pokušavao da udjes na forum, do te mere da smo se svi pitali da li si lud covek. Nista lično, svako odande ce ti reći isto.
    Veruj u sta hoces. Ljudi su javno izjavljivali, a ja sam jos i kacio slike konverzacija iste sadrzine. PP u pitanju.
    Opet ponavljam, veruj i da je zemlja okrugla, ali rad pojedinca najbolje vidis u onima koje on na neki nacin kontrolise. Sad mi reci da je na PDF kosarka med i mleko, kao i to da se Ganac tzv. istripovao dajući taj argument pri ostavci, pa da se bar ne nerviram objasnjavuci nekome da je crna boja tamna.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Meni apsolutno ne smeta, citao sam i b92 doduse preskakao sam licna prepucavanja, citao iskljucivo o kosarci. Kronos je duhovit i mene zaista nikada njegovi upisi nisu vrijedjali ako ih shvatis na duhovit nacin. To kako obavlja posao ne mogu da komentarisem jer ne pratim al kako je poziv nezahvalan i volonterski mislim da je vise nego dobar.
      Zilion puta rekao - najbolji/najzanimljiviji forumas, a najgori moderator kog pamtim.

      Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

      Comment


      • Bzvze je Jimi banovan.. ljudi ne sme da dodje navijac partizana i da lozi nekog na CZ temi i obratno..to ide momentalni ban..Na sta ovo lici? Nema smisla ovo sto se radi ovde...Lik taj Kendrik se vidi da je dosao da podjebava ljude i vilupite isti ban njemu i Jimi, i ako nemam bas neki odnos sa njim tj Jimi, ovo je ono jako lose za forum...ne znam sta pokusavate sa ovim da dobijete..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Bzvze je Jimi banovan.. ljudi ne sme da dodje navijac partizana i da lozi nekog na CZ temi i obratno..to ide momentalni ban..Na sta ovo lici? Nema smisla ovo sto se radi ovde...Lik taj Kendrik se vidi da je dosao da podjebava ljude i vilupite isti ban njemu i Jimi, i ako nemam bas neki odnos sa njim tj Jimi, ovo je ono jako lose za forum...ne znam sta pokusavate sa ovim da dobijete..
          Po meni je ban opravdan. Ne možeš nekome reci da je spodoba, jebi ga, ne mozes. Kendrika i slične Iskuliras par puta i vise se ne javljaju, problem resen. Uvek sam se vise čudio ljudima koje takvi mogu da isprovociraju, iako vrišti na sve strane da je covek tu da se nasladi, provocira i iznervira sto veci broj forumasa.

          Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Pazi, bez ljutnje, ali ti nemoj da pričaš lose o b92. Mesecima si pokušavao da udjes na forum, do te mere da smo se svi pitali da li si lud covek. Nista lično, svako odande ce ti reći isto.
            Veruj u sta hoces. Ljudi su javno izjavljivali, a ja sam jos i kacio slike konverzacija iste sadrzine. PP u pitanju.
            Opet ponavljam, veruj i da je zemlja okrugla, ali rad pojedinca najbolje vidis u onima koje on na neki nacin kontrolise. Sad mi reci da je na PDF kosarka med i mleko, kao i to da se Ganac tzv. istripovao dajući taj argument pri ostavci, pa da se bar ne nerviram objasnjavuci nekome da je crna boja tamna.

            Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
            Nema ljutnje ,naravno da je tako delovalo ali opet ponavljam morao bi da zagrebes ispod povrsine i na sam pocetak sukoba. Ukratko banovan sam kao troler a nidam bio ni priblizno kao ovi sto si sad i ovde video sa avangarde i to trajno sto mi je rekao jedan moderator jos nije video takvu odluku ali nije mogao nista. Kao protest na to je usledilo onako moje pojavljivanje, i vise parodija i karikiranje, sad kazem mozes misliti i da sam lud i sta god a mozes da citas sta ovde oisem pa proceni. Ali nije Ganac otisao zbog Kronosa niti je iko otisao zbog njega, opet kazem ja tako mislim to je samo moj licni stav.

            Comment


            • Ok ban je na mestu ali ne mesec dana...treba da se uvede ko dodje da provocira iz suprotnog tabora..imao je uzasne reci i on..odmah ban..i cao...da se ovakve stvari nedesavaju..da se to resilo odmah do spodobe ne bi doslo..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Šatro solomonsko rešenje, a što je ovaj ciljano došao i dobio ono po šta je došao nema veze. Jimmy je mlad momak ima malo problem da se iskontroliše, što ga je već nekoliko puta koštalo bana ali u suštini nije loš. Upola manji ban da dobije bi bila prava mera.
                Last edited by dekkard; 20-02-18, 15:36.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Niko nije rekao da je Ganac otišao zbog Kronosa, to je apsurdno. Ganac je izmedju ostalih razloga otišao jer je sve manje aktivnih članova, sve manje normalne diskusije i sve vise ličnih prepucavanja po PDF košarka. Nešto sto bi i političari mogli da urade npr.

                  Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Niko nije rekao da je Ganac otišao zbog Kronosa, to je apsurdno. Ganac je izmedju ostalih razloga otišao jer je sve manje aktivnih članova, sve manje normalne diskusije i sve vise ličnih prepucavanja po PDF košarka. Nešto sto bi i političari mogli da urade npr.

                    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
                    A zamisli kako je na b92 gde se Pantic naziva herojem, dva avangardna forumasa od kojih si jednog sad video Zvezdu zovu najgorim nadimcima, podjebavaju non stop, svaka negativna vest se kaci i to se kontrolise, to sto tamo ima vise ljudi ne znaci da je kvalitetnija diskusija, ja sam tamo bio pre mnogo godina i to je sasvim druga prica bila. A ti si eto pogresno shvatio kazes nemoj ja da pricam lose o B92 ne pricam ja o forumu lose vec o nevidjenoj pristrasnosti moderatora od kojih neki pisu na avangardi i tamo podjebavaju zvezdase kako ih banuju na b92 da li je tebi to ok. Da ne navodim vise, nema odliva tolikog zbog Kronosa, ja tako bar mislim a ako bi mogli njegovi protivnici konkretno da kazu sta mi tacno zameraju pa da vidimo, ovako se danima vrtimo u krug i pretapamo topik.

                    Comment


                    • Vala ako je sve vise nenormalne diskusije, to je sve zbog svih vas gore sto kad ne znate sta cete onda opalite zalopojku na kritikama sa tetkastim pricama, i opanjkavanjem drugih. Prvo moderator nije valjao sto u sekundi nije kaznio provokatora (kao da ovo treba da bude njegov zivot pa da je stalno prisutan), a onda kada se brzopotezno javio i provokator broj 2, i ZASLUZENO obojica dobila ban svojim nekulturnim, prostackim i klinackim ponasanjem...e sad ne valja sto je kaznjen ovaj drugi posto je "nas", a paz` te molim vas bio je - "isprovociran"? Interesantno kako to da su svi ostali koji su isprovocirani imali koliko toliko normalnu reakciju?

                      Ajde ljudi zakljucavajte ovaj post, tema je stvarno postala kao reality show iz obdanista razmazene decurlije koja za uspavanku gledaju spanske serije.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        A zamisli kako je na b92 gde se Pantic naziva herojem, dva avangardna forumasa od kojih si jednog sad video Zvezdu zovu najgorim nadimcima, podjebavaju non stop, svaka negativna vest se kaci i to se kontrolise, to sto tamo ima vise ljudi ne znaci da je kvalitetnija diskusija, ja sam tamo bio pre mnogo godina i to je sasvim druga prica bila. A ti si eto pogresno shvatio kazes nemoj ja da pricam lose o B92 ne pricam ja o forumu lose vec o nevidjenoj pristrasnosti moderatora od kojih neki pisu na avangardi i tamo podjebavaju zvezdase kako ih banuju na b92 da li je tebi to ok. Da ne navodim vise, nema odliva tolikog zbog Kronosa, ja tako bar mislim a ako bi mogli njegovi protivnici konkretno da kazu sta mi tacno zameraju pa da vidimo, ovako se danima vrtimo u krug i pretapamo topik.
                        Druze, je l' ti mene zezas sa rečenicom "protivnici Kronosa da kažu sta mu zamjeraju"?! Ili to ili bas selektivno čitaš ovaj forum. Pa ja 4 meseca trubim kao papagaj, sa sve argumentima, pitanjima i žalbama. Misliš da mi je nekad odgovorio na XY pitanja?

                        Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Druze, je l' ti mene zezas sa rečenicom "protivnici Kronosa da kažu sta mu zamjeraju"?! Ili to ili bas selektivno čitaš ovaj forum. Pa ja 4 meseca trubim kao papagaj, sa sve argumentima, pitanjima i žalbama. Misliš da mi je nekad odgovorio na XY pitanja?

                          Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
                          Mozda je los izraz protivnici, mislim koji su za smenu, e onda izvini zaista nisam citao tvoje primedbe i slusaj ja ne kazem da one nisu na mestu mozda se i ogresio o nekog ili o tebe ali neces naci nikog ko nekad nece pogresiti. Samo to mislim , mislim da nije moderator problem ovog foruma i slicno, ali postujem tvoje misljenje i logicno da ne mislimo svi isto.

                          Comment


                          • Shvatas koliko izgleda smesno da zastupas jedan stav, a da nisi našao za shodno da pogledaš sta oni drugi tvrde? Jos dodjes i kažeš "ajde napišite ". Diskreditujes sam sebe u startu. Na Kronosov rad se ljudi žale od kraja septembra. Ti dodjes i 5 meseci nakon toga se ukljucis u priču. Ne znajući nista očigledno. Ne ide, druze sarajevski, ne ide tako.

                            Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                            Comment


                            • Daj čoveku moć da vidiš kakav je, bukvalno. Gotovo da poželim da Jadonja postane moderator, ali nismo još uvek u tako očajnoj situaciji, srećom.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                e onda izvini zaista nisam citao tvoje primedbe i slusaj ja ne kazem da one nisu na mestu mozda se i ogresio o nekog ili o tebe ali neces naci nikog ko nekad nece pogresiti.
                                Nisi se ogresio...ovaj Goblin je jedan od glavnih provokatora, koji ima tu teznju da se svet prilagodjava njemu a ne on svetu. Na 1 post na kosarci ima 5 na Kritikama i to sve na istu temu. Zato i treba ugasiti ovu temu, da ne sluzi kao poligon provokatorima i pretvaranje foruma u spansku seriju.

                                Comment

                                Working...
                                X