Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odbanujete canariana na NG, kao znak dobre volje.. I ako ima jos neko banovan od nasih

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Odbanujete canariana na NG, kao znak dobre volje.. I ako ima jos neko banovan od nasih
      Dobra volja nikad nije bila problem, vec nespremnost za saradnju i medjusobno uvazavanje u diskusiji - i vasih, i nasih.
      Canarian is free.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Dobra volja nikad nije bila problem, vec nespremnost za saradnju i medjusobno uvazavanje u diskusiji - i vasih, i nasih.
        Canarian is free.

        Kad kazem nase mislim na sve kosarkase, i one sa kojima se ne slazem.. Svi smo ovde nasi

        Bravo za odbanovanje

        Comment


        • Zasto je zakljucana tema Fmp -a.?

          Comment


          • Kritike, zalbe, zelje i pozdravi:
            Srecna nova svima! Zelim svima puno odgledanih utakmica, argumentovane rasprave o sportu i srece koje ce nam doneti nasi timovi i reprezentacije!

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Dobra volja nikad nije bila problem, vec nespremnost za saradnju i medjusobno uvazavanje u diskusiji - i vasih, i nasih.
              Canarian is free.
              E vala nisi ni morao. Sta, da opet citam sprdnju od foruma koji moderises. Gde su sad postovi vajnog vam Valtera o Partizanu prepunom para i Mileru igracini kojima je pocinjao svaki svoj treci post. Spamovao je i trolovao za sve pare, a na kraju ispade da ce biti tu od 4.-8. mesta, kao sto sam i prognozirao.

              Dekkarda bi i sam banovao da uopste imas iole osecaja da moderises forum. Pa lik vise puta pokusava da se ugura na onaj bivsi forum i isutiraju ga kao poslednju budalu. I opet ce ponovo. Spamuje evrokup/evroligu temu postovima "Buducnost hahaha hohoho", spamuje Partizanovu temu nesuvislim i neduhovitim posalicama, odgovara svakome ko kaze nesto sa cime se ne slaze sa recenicom od jedne, dve ili cak tri reci.

              Ti bre nemas pojma sta je spam, sta je trol, zato kada neko kaze da je spam spam, da je flod flod, da je trolovanje trolovanje, to je onda stalkovanje? Postoji li ijedna tema koja na nesto lici? Pise se na Zvezdinoj, na ostalim se ljudi sprdaju, a sve zbog tvog nacina vodjenja foruma.

              Najlepse kad vidim ko je sve banovan, a tamo ja na 30 dana, a coveka koji se 3 puta klonirao samo banujes klona. Smehotres.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by canarian View Post
                E vala nisi ni morao. Sta, da opet citam sprdnju od foruma koji moderises. Gde su sad postovi vajnog vam Valtera o Partizanu prepunom para i Mileru igracini kojima je pocinjao svaki svoj treci post. Spamovao je i trolovao za sve pare, a na kraju ispade da ce biti tu od 4.-8. mesta, kao sto sam i prognozirao.

                Dekkarda bi i sam banovao da uopste imas iole osecaja da moderises forum. Pa lik vise puta pokusava da se ugura na onaj bivsi forum i isutiraju ga kao poslednju budalu. I opet ce ponovo. Spamuje evrokup/evroligu temu postovima "Buducnost hahaha hohoho", spamuje Partizanovu temu nesuvislim i neduhovitim posalicama, odgovara svakome ko kaze nesto sa cime se ne slaze sa recenicom od jedne, dve ili cak tri reci.

                Ti bre nemas pojma sta je spam, sta je trol, zato kada neko kaze da je spam spam, da je flod flod, da je trolovanje trolovanje, to je onda stalkovanje? Postoji li ijedna tema koja na nesto lici? Pise se na Zvezdinoj, na ostalim se ljudi sprdaju, a sve zbog tvog nacina vodjenja foruma.

                Najlepse kad vidim ko je sve banovan, a tamo ja na 30 dana, a coveka koji se 3 puta klonirao samo banujes klona. Smehotres.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Dobro Canarian malo preozbiljno shvatas sve. Tesko ces uticati na kronosa, njemu je sad livada..Do tamo neke nove Kadinjace
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Sve se svodi na to koji uopste motiv covek ima da dodje na forum, cita i pise. Problem nastaje onda kada covek dodje u situaciju da negoduje zasto se na forumu ne podrzava njegov sistem vrednosti, i pravila koja taj covek smatra da su ispravnim. Poenta je kao i u zivotu - prihvatanje, a negodovanje zasto nesto nije onako kako si ti zamislio uvek dovede do patnje.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post

                      Sramota je da mu tako odgovaras.

                      Realno, najlosiji domari su ovi na PDF-u kosarka. Bez uvrede.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Sramota je da mu tako odgovaras.

                        Realno, najlosiji domari su ovi na PDF-u kosarka. Bez uvrede.

                        a gde si ti na pdf kosarci...nisi bas poznat kao redovni ucesnik?
                        Realnost je u oku posmatraca, ne postoji objektivna realnost.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          a gde si ti na pdf kosarci...nisi bas poznat kao redovni ucesnik?
                          Realnost je u oku posmatraca, ne postoji objektivna realnost.
                          Postoji. To sto je u oku posmatraca nije realnost vec iluzija.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Realnost je u oku posmatraca
                            Originally posted by limun View Post
                            To sto je u oku posmatraca nije realnost vec iluzija.
                            Živeo sam u uverenju da je u pitanju lepota
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              a gde si ti na pdf kosarci...nisi bas poznat kao redovni ucesnik?
                              Realnost je u oku posmatraca, ne postoji objektivna realnost.
                              Evo ja sam redovan na kosarci, a i na nekim drugim PDF-ovima ne izbegavam učešće. E, dobro, ako smo se usaglasili da me to cini merodavnim za ucesce u "anketi" da nastavim.
                              Slazem se sa Limunom.
                              Ne moze se ovako odgovarati, ko god bio u pitanju.
                              Ne moze se ovoliko postavljati iznad drugih i ne trpeti sankcije. Sad, da li ce sankcije biti ukidanje moderatorskog mesta, sto je pomalo nerealno, ili odliv kvaliteta sa foruma, sto se ocigledno i desava 3 meseca unazad, to nije moj problem.
                              Ovde se previse pusta neki odnos vodje i onih ostalih. Prvi pise sta god da mu padne napamet, postavlja se otvoreno iznad nekih forumasa, a medju ovim drugima sve vise dominiraju ljudi koji su na b92 trajno banovani xy puta i u principu sviraju kurcu kad god su na forumu. Ovo mesto je postala sprdnja od foruma i sve je nekvalitetnije, bljutavije i detinjastije.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Postoji. To sto je u oku posmatraca nije realnost vec iluzija.
                                Ko je taj koji je merodavan ili dovoljno veliki autoritet da presudi sta je realnost, a sta nije?

                                Zivot je iluzija a realnost je ono kako ga mi tumacimo i percepiramo. Tvoja realnost i necija druga tesko da mogu da se gadjaju...kolko ljudi tolko cudi. Bas interesantno.

                                Comment

                                Working...
                                X