Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne, ja sam napisao uopšteno, apsolutno nije bilo nikakvog razloga da se to briše, ako ima neki argument protiv slobodan je da ga iznese, tome i forum služi, za diskusiju.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Na Zvezdinim temama se vređaju igrači i to imenom i prezimenom svakodnevno, pa to đubre od postova niko ne dira, na primer.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Samo da pitam kronosa kako ga nije sramota da banuje na 7 dana zbog recenice "Vidite da se ne bi ionako usrecili sa Rakicevicem" na Partizanovoj temi, a onda on sam ispise tone poruka na Zvezdinoj.
        Takodje, da li je normalno da se dozvoljava jednoj personi da stalno uvlaci sebe i svoje nepostojece kontakte i informacije na forum i da ta osoba ratuje sa ljudima koji ne postoje? Da li je moguce da stalno, posle svakog meca KKP, apostrofira koliko su dobri (a verovatno hoce da kaze skupo placeni ) NWG i PM? Da li je moguce da se dozvoljava da neko napise da je cuo da Zoric je napustio Cibonu nakon sto je on igrao za istu?

        Ako se nesto ne popravi i ako ovo postane b92 #2, morace neko da trazi da se menjaju moderatori -> glasanjem.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Samo da pitam kronosa kako ga nije sramota da banuje na 7 dana zbog recenice "Vidite da se ne bi ionako usrecili sa Rakicevicem" na Partizanovoj temi, a onda on sam ispise tone poruka na Zvezdinoj.
          Takodje, da li je normalno da se dozvoljava jednoj personi da stalno uvlaci sebe i svoje nepostojece kontakte i informacije na forum i da ta osoba ratuje sa ljudima koji ne postoje? Da li je moguce da stalno, posle svakog meca KKP, apostrofira koliko su dobri (a verovatno hoce da kaze skupo placeni ) NWG i PM? Da li je moguce da se dozvoljava da neko napise da je cuo da Zoric je napustio Cibonu nakon sto je on igrao za istu?

          Ako se nesto ne popravi i ako ovo postane b92 #2, morace neko da trazi da se menjaju moderatori -> glasanjem.
          Zadnji put te nisam ja banovao.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Mislio sam na ban 31.08.:

            Canarian - 7 dana - dizanje tenzije - opomena ostalim ucesnicima u raspravi.
            Amin.
            Dizanje tenzija, nakon sto sam rekao da je ban ok ako ce se svaka tenzija kaznjavati. I, da li se kaznjava?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              Mislio sam na ban 31.08.:



              Dizanje tenzija, nakon sto sam rekao da je ban ok ako ce se svaka tenzija kaznjavati. I, da li se kaznjava?
              Majstore, u medjuvremenu izmedju 31.08. i danas je doneta dopuna Pravilnika, kojom su precizirana dela i kazne:
              http://www.sportklub.info/forum/show...88#post1725488
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Znaci, izazivanje tenzija je uklonjeno iz pravilnika? Ok, nisam znao. Izvinjavam se.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Od kad ide ban za vredjanje trenera :o

                  Comment


                  • "Od kad" je to stvar kulture i elementarnog vaspitanja...
                    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 17-11-17, 21:57.
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Pitam pošto sam ovde od 2012. a nikad se nije banovalo zbog vredjanja trenera. Minimalnog i posle utakmice, da ga je kleo ili da mu je kleo decu i to, pa da razumem. Ovako ga vredja frustrirano i sa razlogom, nije da je Alimpije na forumu pa će se uvrediti. Ipak nije ovo vaspitna ustanova.

                      Comment


                      • Ozbiljno je Ica banovan na 15 dana zbog ovog posta:

                        Trolovanje? Otisao Samjuels ,dakle trazi se centar ,najavise iz kluba dovodjenje dva igraca vrhunska igraca a na trzistu nema bas pregrst igraca u ovom delu sezone a da su kvalitetni i slobodni ....tu se namece resenje samo ,ja ga iznosim i to je trolovanje?
                        A u obrazlozenju pise:

                        Konstantno provociranje i flejmovanje - 3-15 dana
                        Primeri: namerno dizanje tenzije u diskusiji sluzeci se podmetanjem, lazima, uvredama i slicno.
                        To isto je Valter radio na Zvezdinoj temi, ABA temi i drugim temama, na to sam isto upozoravao i pravili ste se ludi, a banovali ste ga samo kada bi banovali i mene. Imate li vi uopste arsine, ili vam je Valter simpatican, a Ica nije. Sta je u pitanju?

                        Izmena: Sad sam video da ste ga banovali zbog upisa na Partizanovoj temi. Ovog:

                        Prvo pojačanje bi mogao biti Raduljica koji je kontaktiran već,pouzdan info
                        Znaci, njega ste banovali za ono sto Valter radi i na evroliga temi (kada je pricao da je "cuo" da dolazi Zagorac)?

                        Inace, mogli bi da procistite Partizanovu temu od duhovitih opaski i da iste prebacujete na novotvorenu temu za peckanja, provokacije i ostalo. Nema smisla da pitanje: "jel dolazi Zagorac" sa podsmesljivim smajlijem stoji na toj temi.
                        Last edited by blond; 19-11-17, 19:11.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Ganac i Kronose, trebali bi malo ozbiljnije da se pozabavite postovima forumaša u kojima se vređaju neistomišljenici, nazivaju budalama, ovcama i slično. Nikad kultura dijaloga neće biti na željenom nivou ako se takve stvari tolerišu. Prva stvar je editovanje takvog posta uz upozorenje forumašu, a ako se ogluši o njega onda drastičnije mere. Ko nije sposoban da piše i diskutuje samo uz razmenu argumenata bez vređanja ne treba ni da piše, valjda je cilj da forum bude mesto gde će se svačije mišljenje uvažavati ma koliko se razlikovalo od našeg, a ovo što se piše poslednjih nekoliko dana pas s maslom ne bi pojeo.
                          Last edited by dekkard; 20-11-17, 11:02.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by canarian View Post
                            Ozbiljno je Ica banovan na 15 dana zbog ovog posta:



                            A u obrazlozenju pise:



                            To isto je Valter radio na Zvezdinoj temi, ABA temi i drugim temama, na to sam isto upozoravao i pravili ste se ludi, a banovali ste ga samo kada bi banovali i mene. Imate li vi uopste arsine, ili vam je Valter simpatican, a Ica nije. Sta je u pitanju?

                            Izmena: Sad sam video da ste ga banovali zbog upisa na Partizanovoj temi. Ovog:



                            Znaci, njega ste banovali za ono sto Valter radi i na evroliga temi (kada je pricao da je "cuo" da dolazi Zagorac)?

                            Inace, mogli bi da procistite Partizanovu temu od duhovitih opaski i da iste prebacujete na novotvorenu temu za peckanja, provokacije i ostalo. Nema smisla da pitanje: "jel dolazi Zagorac" sa podsmesljivim smajlijem stoji na toj temi.
                            Prvo prestani da pominjes Valtera drugo Valter je pomenuo Zagorca preeee svih ovih najava da dolazi i pre nego sto je Ostoja potvrdio da pregovaraju, ako ti je krivo sto ti ne znas ljude i ne ides na utakmice dacu ti moju sezonsku posto narednih 10 dana nisam u Bg u pa odgledaj meceve u tom periodu, inace stvarno smaras konstantnim kukanjem i prozivkom.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ganac i Kronose, trebali bi malo ozbiljnije da se pozabavite postovima forumaša u kojima se vređaju neistomišljenici, nazivaju budalama, ovcama i slično. Nikad kultura dijaloga neće biti na željenom nivou ako se takve stvari tolerišu. Prva stvar je editovanje takvog posta uz upozorenje forumašu, a ako se ogluši o njega onda drastičnije mere. Ko nije sposoban da piše i diskutuje samo uz razmenu argumenata bez vređanja ne treba ni da piše, valjda je cilj da forum bude mesto gde će se svačije mišljenje uvažavati ma koliko se razlikovalo od našeg, a ovo što se piše poslednjih nekoliko dana pas s maslom ne bi pojeo.
                              Pretpostavljam da si čitao i naknadne upise i da mu je skrenuta pažnja, ukoliko nastavi biće i sankcija (iako sankcije ne volim).
                              Ok?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ne volim ni ja sankcije, pogotovo ako su zbog ponovljenog dela duple, al`takav je pos`o.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X