Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kazem povrsna posmatras situaciju oko Mrkelinog bana, a nije ni prvi ni poslednji put. Mada nas dvojica se ne slazemo po pitanju kazni i kaznenog sistema i tu treba svaka prica da se zavrsava.

    Za one kilometarske postove koje si napisao u Pricaonici je sve samo ne povrsno. A i sa dobrim razlogom si tu prikupio poene kod mnogih, tako da ne znam zasto bih ovako rekao da si povrsan. Mene slabije ima, ali sigurno sam bolje upucen u istoriju pisanja nekih forumasa i ovde ako sam jedino pogresio je duzina bana za koju sam rekao da moze i tri dana. Samo da nisam reagovao to bi izazvalo bunt kod Cigana koji bi se jos gore ponasali zato sto je Mrkelin post prosao nekaznjeno, a oni su vecina i treba se prilagoditi njima zbog cega sam i mislio u pocetku da je 7 dana ok.

    Mada ja ako bi se na osnovu toga sto je napisao jedan dan, ne bih uopste zeleo vise da budem aktivan jer ce to da izazove gore posledice. Da li je ista bilo sto je preinacena Uroseva kazna na fudbalu pre par meseci na nekoliko dana kada je popio kaznu mesec dana? Nije, samo je napravila nove probleme i uvukla u pricu druge forumase. Blagim sistemom kaznjavanja se nicim ne postize, a isto vazi i za strozi. Treba naci neki kompromis izmedju ta dva i dobar balans.
    Last edited by Ricma; 06-02-18, 22:31.

    Comment


    • Ako mogu da dam misljenje, ne stizem sve da procitam pa ne zamerite ako nesto previdim, kronos je sasvim ok moderator, kao i Ganac i Konstantin , cela ta ekipa sa sporta, tu najvise i zalazim, ako se desavalo da dodje do gresaka ili drakonskih kazni, ljudi su smanjivali i ispravljali, ne shvatam tolike povike, zaista i ja se ljutim sto puta na mog advokata, ali realno on je sef trinaestorici ljudi i treba organizovati posao, ceo sistem i slicno to uopste nije lako. Mislim da treba da se smanje tenzije i da se deli na pridosle i starosedeoce , svi imamo ovde iste namere.

      Comment


      • Lord Aleksoni je nastavio udarati i po moderaciji u PL koji su pohvaljeni kao primjer od pojedinih ovdje juče. Neće se više tolerisati žalbe na svu postojeću moderaciju samo zato što u datom trenutku je nešto zasmetalo, a smeta većina toga. I svakako da ima veze piše li ta osoba ili ne, ovaj pdf nije ni živio dok su isti koji se žale pisali na promjeni godišnjih doba i odjednom im smeta a ne žele učestvovati u diskusijama. Nije li to malo nelogično?

        Comment


        • Dobri Kros i Ganac, vidi se iz aviona da su ok momci...Jednom fali nesto po rodjenu ali ga prihvatamo takvog kakav je Posteno banuju itd..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Stvarno,ovo nema smisla, ove 4 poslednje kazne su previsoke,zaista,preterujete, za teranje u psihijatriju ,napusavanjae k... javno druge clanove foruma,pa sve to opet nakon upozorenje,i za to dajete 1 do 2 dana sto je mnogo mnogo je,realno nekih 8 sati bi bila optimalna kazna

            hahahh...koja smejurija
            Last edited by 61563; 07-02-18, 20:50.

            Comment


            • Fiksni zalis se na pogresnoj adresi. Nastavi da komentarises rad moderacije ali na pravom mjestu pa cemo razmjeniti misljenja.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Ja koliko vidim,ovde su juce svi pisali,o svim topicima, pa i o vama i vasem,pa cak je Noto admin ovde komentarisao,mozes da me uputis gde treba,ali nemam bas neku zelju za polemikom samo mislim da su kazne prestroge,i ne znam zasto pise da je @bice kaznjen,ne secam da je decko ucestvovao raspravi sinoc

                P.S....pozdrav za drustvo sa ceta,lepo vodjenje foruma a da ne ucestvujes ni jednim postom na njemu

                Comment


                • Samo ti dodji na PL pa se zali, ovako pisas uz vjetar.

                  Ps.razmatran si i ti da kreiras politiku foruma al cesce si u banovicima pa nije bas zgodno.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Samo ti dodji na PL pa se zali, ovako pisas uz vjetar.

                    Ps.razmatran si i ti da kreiras politiku foruma al cesce si u banovicima pa nije bas zgodno.
                    Znas kako,ja mogu da pisam uz vetar,al bar niko ne pisa po meni i nisam niciji sluga, u raznim igricama, dok za tebe nisam siguran

                    Comment


                    • Pa mozda imam fetis na golden shower ;)

                      Dje si game of forum nisam te prepoznao. Eto ja sam sluga, al bar nisam dvolicni smeker ;)
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Znas kako,ja mogu da pisam uz vetar,al bar niko ne pisa po meni i nisam niciji sluga, u raznim igricama, dok za tebe nisam siguran
                        Nedaj se prevariti zovu te na domaći teren da te lakše banuju.
                        Šalu na stranu, ban od 1-2 dana je ok (naravno nije ni to ok ako je bez razloga) čisto da se oladi glava.

                        Comment


                        • Ok nije problem ni fetish ako ti prija,jos ako je od muskih super,jeste ja sam dvolican jbg ,steta sto sam izbacen sa ceta,pa da mogu da iskazem i svoje drugo lice u potpunosti,i nastavim da pricam ono sto sam vec svima licno rekao....i zaista vise ne bih vodio polemiku sa slugama koje nemaju ni svoje JA

                          Comment


                          • Neka fiksonjo vidiom ja oba tvoja lica, i kad si dobar s nekim dok se zalaze za tebe da te ne banuju a i kad krenes ljude prozivati iz samo tebi poznatih razloga.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Juce nakav Viktor i Tanja se razvode, danas neki Cet..

                              Da nije Cet razlog razvoda Viktora i Tanje?

                              Ljubavni mnogougao...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Jbt ovde svi imaju nekakva dupla lica i ne pokazuju svoje pravo lice i lica u licima. Dajte malo kreativniji budite.
                                Sumnjiva lica.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X