Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Nisam ja branio Golda, ja to nisam ni primjetio . Komentar je uslijedio nakon pitanja šta radi Kronos na pričaonici, zašto tamo banuje. Valjda nestalo mušterija na temi CZ
    Na takve upise bi MORAO da odreaguje bilo koji moderator, makar i sa pikada - obzirom da nakon ostavke Marica i Wolfa nema moderatora za taj deo.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Nije bitno jel Zlatni li neko drugi. Bitno je to sto se lik pravi pametan i samo banuje, a sad je presao u temu sa kojom on veze nema. Kako se bas on nasao pored toliko modova i admina da banuje? Kako to objasniti?
      I svaka mu cast sto je banovao golda za ono, jer izgleda da niti jedan drugi admin/mod nije nasao za shodno da reaguje kako treba, a zna se koga je potkacio sa tim spominjanjem kucica.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Nisam ja branio Golda, ja to nisam ni primjetio . Komentar je uslijedio nakon pitanja šta radi Kronos na pričaonici, zašto tamo banuje. Valjda nestalo mušterija na temi CZ
        Ricma je otisao, jer jelte ni on nije dovoljno perfektan za SK forum, a Wolf skoro nije na forumu, tako da dole nema ko da reaguje ukoliko neko ne uskoci kao sto je Kronos s pravom uradio, sto se mene licno tice.

        EDIT: Produktivnije bi bilo kad bi se bar 10% energije koja odlazi na kuknjavu usmerila ka boljoj komunikaciji sa svima (i ako je dosta ljudi ovde dugo i svi imaju vec izgradjena misljenja prema ostalima), probas pa ako ide ide, ako ne, nema veze, ali ovo cekanje bilo koje reakcije da se skoci na to i da se dize buna je vec stvarno presla svake granice i dosadila je Bogu i narodu a i vise je svima preko glave te price da vise zamara do iznemoglosti.
        Last edited by Seoski Terminator; 19-02-18, 19:01.

        Comment


        • Moje skromno misljenje je da je striktno ogranicavanje moderatora na odredjene pod-forume teska glupost.
          Ok nekakva podela mora da postoji, ali u situacijama slicnoj ovoj nebitno je ko banuje. I ako ja ne bih banovao Golda jer je KRALJ (ne kazem da nije napravio gresku, sranje, faul, prekrsaj - nazovite to kako hocete).
          Mislim da se i otatak foruma slaze sa mnom po ovom pitanju, ali je ocigledno problem jer je Kronos sankcionisao. Sto se mene tice nije - jer neko je trebalo da kazni Zlatnog. Kronos ili bilo ko drugi - nebitno. Ali za neke forumase je to i te kako bitno, uzimajuci u obzir istoriju (situacije koje su se ranije desavale) i njihov animozitet prema tom moderatoru.
          E to je sada vec vise greska svih ostalih admina i modova nego Kronosova. Da li ne smeju da reaguju ili nece ili ih jednostavno zabole .... Sta god da je u pitanju pre bi njih (sve ostale koji su bili prisutni a nisu reagovali) menjao nego Baksuz Moderatora.
          Znaci ili picke ili neodgovorni ili bolikurci (bolipicke) - bla - ne mogu da vrse funkcije koje u svakom slucaju zahtevaju od osoba koje ih vrse odsustvo tih osobina.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • @Kronos

            Da se razumijemo, ja se ne bunim zbog bana Zlatnoga. Ban je zasluzio i to je svima jasno.

            Ali sad mi je jasno da mozes ici od teme do teme i banovati, jebes admine kakvu ti moc imas.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Moje skromno misljenje je da je striktno ogranicavanje moderatora na odredjene pod-forume teska glupost.
              Ok nekakva podela mora da postoji, ali u situacijama slicnoj ovoj nebitno je ko banuje. I ako ja ne bih banovao Golda jer je KRALJ (ne kazem da nije napravio gresku, sranje, faul, prekrsaj - nazovite to kako hocete).
              Mislim da se i otatak foruma slaze sa mnom po ovom pitanju, ali je ocigledno problem jer je Kronos sankcionisao. Sto se mene tice nije - jer neko je trebalo da kazni Zlatnog. Kronos ili bilo ko drugi - nebitno. Ali za neke forumase je to i te kako bitno, uzimajuci u obzir istoriju (situacije koje su se ranije desavale) i njihov animozitet prema tom moderatoru.
              E to je sada vec vise greska svih ostalih admina i modova nego Kronosova. Da li ne smeju da reaguju ili nece ili ih jednostavno zabole .... Sta god da je u pitanju pre bi njih (sve ostale koji su bili prisutni a nisu reagovali) menjao nego Baksuz Moderatora.
              Znaci ili picke ili neodgovorni ili bolikurci (bolipicke) - bla - ne mogu da vrse funkcije koje u svakom slucaju zahtevaju od osoba koje ih vrse odsustvo tih osobina.
              Boldovan deo objasnjava u sustini situaciju, previse je podeljenih ljudi, i da reaguje neko od mod-a ili admina kojeg neko ne voli iz bilo kog razloga, nastao bi haos isto...e to je ovde problem, svi bi da se menja forum a niko ne bi da se sam promeni, i zato se nikad i nece promeniti.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                @Kronos

                Da se razumijemo, ja se ne bunim zbog bana Zlatnoga. Ban je zasluzio i to je svima jasno.

                Ali sad mi je jasno da mozes ici od teme do teme i banovati, jebes admine kakvu ti moc imas.
                Istu moc kao i svi moderatori na forumu - ni manju, ni vecu. Ja se nisam bunio kad je Ricma banovao na kosarci pre neki dan - jednostavno, zatekao se u tom trenutku, pomogao i hvala mu zbog toga.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  I svaka mu cast sto je banovao golda za ono, jer izgleda da niti jedan drugi admin/mod nije nasao za shodno da reaguje kako treba, a zna se koga je potkacio sa tim spominjanjem kucica.
                  Kada si ti vidila post? Prije ili poslije bana?

                  Opet ponavljam, ban nije upitan.

                  Originally posted by kronostime View Post
                  Istu moc kao i svi moderatori na forumu - ni manju, ni vecu. Ja se nisam bunio kad je Ricma banovao na kosarci pre neki dan - jednostavno, zatekao se u tom trenutku, pomogao i hvala mu zbog toga.
                  Naleti nekad i na fudbal.
                  Last edited by Rossonero; 19-02-18, 19:05.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Kada si ti vidila post? Prije ili poslije bana?

                    Opet ponavljam, ban nije upitan sekunde.
                    Pre bana, ali Roger je igrao i zna se koji su mi prioriteti.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Kada si ti vidila post? Prije ili poslije bana?

                      Opet ponavljam, ban nije upitan.



                      Naleti nekad i na fudbal.
                      Da li bi ti bilo lakse da ga je banovao Brajkula ili ja? Ili Colke, Rondo, Ognjen, Prototype, Constantin...? Svi oni imaju ista prava i ovlascenja kao i ja i mogu i trebaju da reaguju u takvim situacijama.
                      Last edited by kronostime; 19-02-18, 19:11.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Uh koliko interpretacija.... nije bio prisutan, ne postoji, nije htio niko, vidio tek naredni dan, bila al nije prioritet....

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Da li bi ti bilo lakse da ga je banovao Brajkula ili ja?
                          Nebitno...

                          Mislio sam da si ti zaduzen samo za "kosarku".

                          Cemu onda moderatori podijeljeni po temama?

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Uh koliko interpretacija.... nije bio prisutan, ne postoji, nije htio niko, vidio tek naredni dan, bila al nije prioritet....
                            Da, videla sa moba, ali odatle se teze banuje, tj. mislim da sam samo jednom to uradila, ali sigurno tada nije igrao Federer.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Nebitno...

                              Mislio sam da si ti zaduzen samo za "kosarku".

                              Cemu onda moderatori podijeljeni po temama?
                              Svako se prioritetno bavi svojom temom - ali mogu i da reaguju na drugim, ako zatreba.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Svi vi moderatori ste napravili haos. Mora da se zna gde je čija jurisdikcija. Ili radite taj posao ili ga prepustite nekom ko će da ga radi savesnije. Kronose, NE SMEŠ da banuješ nigde van Košarke. Ako neko napravi prekršaj na nekom drugom topicu a ti to vidiš pre resornog moderatora, obavesti ga da reaguje i tu se završava tvoja uloga. Kako će i da li će da reaguje taj moderator to je na njemu, nisi dovoljno dugo ovde da bi znao prirodu odnosa između pojedinih ljudi.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X