Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • samo da kazem da ja dajem ovlascenja moderatorima, ovi kandidati ce dobiti broj mog racuna
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      Ja pisao na ovom pdfu, pre nego sto si se ti registrovao.
      Auuuu, oprosti nisam znao da je takva situacija. Najjaci si. Oprosti jos jednom.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ako daju pare Federer taboru, izgubili su postovanje, posle im mod ne znaci nista, odmah ce gledati da ih smene.


        @Jadonja

        Opusteno, nije frka, ja sam nebitan u toj prici mnogo gotivni likovi su tu bili, vrhunska zajebancija i moderacija, samo ih nema odavno, to je najveca steta ovog foruma.
        Last edited by Seoski Terminator; 17-02-18, 14:54.

        Comment


        • - Svi mi, ljudi koji volimo pravdu, postenje i meritokratiju trazimo da Jadonja javno objavi imovinski list. Odakle mu vikendica na Savi?
          - Kom je Dulo poklonio original prvo izdanje Baudelaire - Les Fleurs De Mal?
          - Ko se zalaze za izmestanje EL tekmi u Halu Sportova?
          - Ko trpa kesh Baumannu u slamaricu?

          Svi znamo o cemu se radi. Jadonja mora da padne. #MannyMod2018

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            samo da kazem da ja dajem ovlascenja moderatorima, ovi kandidati ce dobiti broj mog racuna
            Bojana, šta čekaš? Narod je rekao svoje!
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Jadonja View Post
              Bojana, šta čekaš? Narod je rekao svoje!
              nikakve uplate ne vidim
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                nikakve uplate ne vidim
                Necu te prestici na fantasy zauzvrat, narod zna da nemam nista, posten forumas ceo vek.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    samo da kazem da ja dajem ovlascenja moderatorima, ovi kandidati ce dobiti broj mog racuna
                    Into the sunset together

                    Comment


                    • Kronos je ok lik, sali se malo vise i teme su zapustene posebno KKP, nije on problem po meni, tj i ne vidim problem ovde...uzivajte i opustite se..treba d abude tri moderatora..jedan crveni, jedan crni i jedan neutralni...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Za savet i toplu rec, a ne ban.
                        Za konstruktivnu polemiku, a ne gif.
                        Za nacionalni jezik, a ne flejmovanje, flodovanje i stalking.
                        Za mir, prosperitet i blagostanje, a ne bugarske snajperiste i dekadenciju.
                        Za Jadonju, a ne Kronosa i njegovog trojanskog konja Manny-a.


                        #birajpametno
                        #jadonjizam2018

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          - Svi mi, ljudi koji volimo pravdu, postenje i meritokratiju trazimo da Jadonja javno objavi imovinski list. Odakle mu vikendica na Savi?
                          - Kom je Dulo poklonio original prvo izdanje Baudelaire - Les Fleurs De Mal?
                          - Ko se zalaze za izmestanje EL tekmi u Halu Sportova?
                          - Ko trpa kesh Baumannu u slamaricu?

                          Svi znamo o cemu se radi. Jadonja mora da padne. #MannyMod2018
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera;1785427
                            - Verujes u Magiju Pionira i Podzemne Vode?
                            [COLOR="#FF0000"
                            #MannyMod2018[/COLOR]
                            U ovu tacku programa ne verujem... prevara ljudi, prevara

                            Comment


                            • Ostaviti Kronosa na funkciji, dobar je deećko .. dodati nekog iz "našeg" tabora ??

                              Comment


                              • Ok Kronose, evo dali smo ti i Partizanu kup sad možeš da odstupiš sa funkcije dobrovoljno i dostojanstveno, ne dozvoli da te nasilno rušimo
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X