Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Dule dodje na mjesto admina zoru docekao ne bih,pojeo bi me mrak
    A posto mene niko ne voli odje niko se ne bi pobunio za mene

    Comment


    • A aktivnost ti inace odredjuje da li imas pravo da iskazes svoje misljenje, da se pozalis na nesto sto ne smatras dobrim ili da pohvalis nesto sto je dobro.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Da Dule dodje na mjesto admina zoru docekao ne bih,pojeo bi me mrak
        A posto mene niko ne voli odje niko se ne bi pobunio za mene
        Mladen bi sigurno, cim bi video da si u opasnosti odmah bi uleteo.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ja kada bi bio mod prvo bih tebe izbacio zauvek sa ovog foruma. Jer ne doprinosis nicemu, samo se zalis i kukas. A normalan post nisi napisao (pa ima nekoliko godina). Aktivan si samo na raznoraznim kritikama. Takve likove permanentno treba odstraniti. U redu bi bilo da si aktivan forumas koji pise i iznosi svoje stavove o raznoraznim sportovima zastupljenim ovde na forumu, pa onda da se zali na nesto sto po njemu nije u redu, jer zeli da mesto svog virtuelnog bitisanja ucini boljim. ALI posto ti nigde nista ne pises osim sto pljujes po moderatorima i administratorima foruma nemas moralno pravo a ni obavezu da se javis uopste.
          Tako da je bolje da sebi ne kopas rupu bez potrebe.
          Nema se vremena kao pre ali vazno da ti opljunes malo po meni. Sada sto ne pisem stalno ne mora da znaci da ne smem da se zalim na rad glavesina ovog foruma.

          Drago mi je da konacno vidimo tvoje pravo lice..

          Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            A aktivnost ti inace odredjuje da li imas pravo da iskazes svoje misljenje, da se pozalis na nesto sto ne smatras dobrim ili da pohvalis nesto sto je dobro.
            Naravno da ne odredjuje.
            Ali totalna neaktivnost odredjuje. U stvari ne daje ti za pravo da se zalis na nesto cega nisi ucesnik uopste. A Leksa je aktivan samo kada treba da kuka o tome kako je ovaj forum ocajno vodjen. Svo ostalo vreme je totalno neaktivan.
            I sto je najgore (po njega) ne polazi mu za rukom nista da promeni. Znaci on ce ostati i dalje tu i nastaviti da kuka, na nesto sto ga se ni malo ne tice, jer ne pise uopste??? To je neki propali revolucionar?
            Sada za tebe Madrid nisam siguran, ali ni tebe nesto nisam vidjao u poslednje vreme ovde, sem naravno kada treba da trazis smene odredjenih mudoratora. Mozda i gresim, nemoj mi zameriti.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • da pravite od dinara evro, ko što pravite slona od miša, bili biste milioneri. svi
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Nema se vremena kao pre ali vazno da ti opljunes malo po meni. Sada sto ne pisem stalno ne mora da znaci da ne smem da se zalim na rad glavesina ovog foruma.

                Drago mi je da konacno vidimo tvoje pravo lice..

                Послато са 4027D уз помоћ Тапатока
                Video si ti moje pravo lice oduvek, jer se nikada nije ni menjalo. I da ti malo pojasnim, ovo nije pljuvanje, ovo je samo opis tvog bitisanja na forumu i moje misljenje sta bi trebalo da se uradi sa likovima koji se ponasaju poput tebe.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Pisem ja na igricama, tenisu dok je bio AO i kad je neki ATP turnir, NFL i na la ligi. Cekam LS jos. Posto nema Akija na ekonomiji i pricaonici, smanjila se moja aktivnost, jer su mnogi postovi tu odlazli, a i vec neko vreme sam smanjio pisanje, zbog raznih stvari, od kojih neke nemaju veze sa forumom. Makar bio potpuno neaktivan, ima covek pravo da napise sta mu se ne svidja na forumu, jer je i sam clan foruma. Mozda covek, ne voli da pise, mozda ne voli da pise o mecu, mozda radi, mozda nema vremena ili 1000 drugih stvari, koje nas ne bi trebalo da interesuju, to nema veze sa tim da li ce da se zali, hvali, ili nesto trece, na bilo koga za koga smatra da je to potrebno, dok god kaze zasto se zali.
                  Last edited by colchonero; 06-02-18, 19:59.

                  Comment


                  • Vala ima veze, ako ne pises, sta te briga kakva je uredjivacka politika foruma i da li je neko banovan ili nije.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pa mozda neko ne pise upravo zbog uredjivacke politike, duh. Moram u kronosovom stilu https://m.popkey.co/db19c6/kdbpK.gif

                      Imas pravo da izneses svoje misljenje, i misljenje svakog forumasa mora da se uzme u obzir i da se sagleda, a ne da se zabranjuje zato sto neko nije aktivan
                      Last edited by colchonero; 06-02-18, 20:09.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Vala ima veze, ako ne pises, sta te briga kakva je uredjivacka politika foruma i da li je neko banovan ili nije.
                        Bokice kad ce se otvorit ovakva slicna tema za teniski dio?
                        Zasjela si tamo kao Vucic i uvela cenzuru,nikakav glas naroda se ne moze cut tamo.Evo 10 godina tamo vedris i oblacis.

                        Comment


                        • Ali kad se ponavlja vec mesecima, a mozda i duze, da se stalno isti bune, ko god da je banovan, a takodje tokom tog perioda ne postave niti jedan kvlaitetan post, onda shvatis da su oni tu samo da bi dizali neke virtualne revolucije.
                          A ako hoce da promene forum, treba da krenu od sebe i da doprinose tako sto ce imati kvalitetnije upise, a ne tako sto ce vikati: pravda za mog brata XY posle svakog bana
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Bokice kad ce se otvorit ovakva slicna tema za teniski dio?
                            Zasjela si tamo kao Vucic i uvela cenzuru,nikakav glas naroda se ne moze cut tamo.Evo 10 godina tamo vedris i oblacis.
                            Nikad, po mom iskustvu na forumu, sto su moderatori i administratori strozi, to su forumasi mirniji i bolji
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Bokice kad ce se otvorit ovakva slicna tema za teniski dio?
                              Zasjela si tamo kao Vucic i uvela cenzuru,nikakav glas naroda se ne moze cut tamo.Evo 10 godina tamo vedris i oblacis.
                              Kad se RF penzioniše [emoji55]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nikad, po mom iskustvu na forumu, sto su moderatori i administratori strozi, to su forumasi mirniji i bolji
                                Veruj mi da to nije tacno i to ce ti potvrditi koliko god hoces ljudi, imas mesto gde nema banova, a ljudi se odlicno slazu, sve zavisi kakva je atmosfera, a ovde je po mnogima losa, a svako ima svoj neki razlog koji napise (previse banova,premalo, ovaj mod, onaj clan bla bla itd.).


                                Za onaj komentar odozgo, ti ljudi svejedno imaju pravo na to po bilo kojim standardima. To koja je njihova svrha i zasto to rade, svako neka za sebe protumaci kako hoce. To koliko neko doprinosi ili ne je nesto potpuno drugo.
                                Last edited by colchonero; 06-02-18, 20:14.

                                Comment

                                Working...
                                X