Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Davno je pametni Ganac utekao u Pricaonicu,svaka mu cast.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Stvar je u tome sto sve zalbe treba da shvatis ozbiljno i da ih sagledas da li su na mestu ili ne, a ne da na osnovu toga koliko i dali neko pise ili ne, ti stvaras sebi misljenje o toj zalbi. Mozda je pohvala ili kritika potpuno na mestu, a covek ne pise. Mozda je potpuno pogresio, a cesto pise. To su 2 odvojene stvari.

      Kao sto je Kronos napisao gore za svakog forumasa.

      @dusan da ne pisem sad ispocetka, evo isti ovaj komentar.
      Pa ja sam ti vec napisala, taj neko pise samo kad je neko banovan, da se zali kako je to nepravda, vodi neke bitke itd.
      Ispada da je svaki ban neopravdan, da je svaka opomena neopravdana i da je cela moderacija i administracija losa, a jedini je on u pravu ili oni, jer ih ima vise.

      To je jednostavno nemoguce, kao sto se moderacija ispravi pa smanji ban ( a desavalo se vise puta), tako i veciti borci za pravdu nisu uvek u pravu i trebali bi ponekad i rucnu da povuku
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ja kolko vidim svi misle isto, a i dalje se pise na temi Kritika .....razidjite se

        Comment


        • Je li, a otkud ovde toliko lordova, lord ovaj, lord onaj, otkud to potiče?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa ja sam ti vec napisala, taj neko pise samo kad je neko banovan, da se zali kako je to nepravda, vodi neke bitke itd.
            Ispada da je svaki ban neopravdan, da je svaka opomena neopravdana i da je cela moderacija i administracija losa, a jedini je on u pravu ili oni, jer ih ima vise.

            To je jednostavno nemoguce, kao sto se moderacija ispravi pa smanji ban ( a desavalo se vise puta), tako i veciti borci za pravdu nisu uvek u pravu i trebali bi ponekad i rucnu da povuku
            Ima to pravo, svidelo se to nama ili ne. Ne mora da bude u pravu, ja sam se u nekim situacijama slagao sa tobom u pojedinim raspravama tebe i ostalih jos pretprosle godine(pre b92), ali svako ima pravo da pise kad i koliko hoce, makar to bilo samo da se zali.

            Da ne shvatis pogresno, ne odnosi se ovo sto pisem sad nesto protiv tebe, samo ti navodim da taj neko ima pravo, koje mu se ovde sporilo u par komentara iz navedenih razloga.
            Last edited by colchonero; 06-02-18, 20:43.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Ima to pravo, ne mora da bude u pravu, i ja sam se u nekim situacijama slagao sa tobom u pojedinim raspravama tebe i ostalih jos prosle godine, ali svako ima pravo da pise kad i koliko hoce, makar to bilo samo da se zali.

              Da ne shvatis pogresno, ne odnosi se ovo sto pisem sad nesto protiv tebe, samo ti navodim da taj neko ima pravo, koje mu se ovde sporilo u par komentara iz navedenih razloga.
              Ima pravo, niko mu ne brani, samo kazem kako to izgleda i koliko je validno, makar meni.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ja sam to Dusanu napisao, pa si onda ti vrv u afektu (a vrv i on isto) napisala "e vala onda ni nema pravo" zato sam nastavio sa tobom. A verujem da ti smatras da ima pravo iz tvojih ranijih postova na drugim temama. A validno mora biti, kazem nebitno da li neko i koliko pise i gde, zalba od svih vazi podjednako kao sto je Kronos napisao, i ako je na mestu, ona se uvazava, ako nije, onda ne, status i aktivnot clana ne odredjuju validnost zalbe.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Ja sam to Dusanu napisao, pa si onda ti vrv u afektu (a vrv i on isto) napisala "e vala onda ni nema pravo" zato sam nastavio sa tobom. A znam da ti smatras da ima iz tvojih ranijih postova. A validno mora biti, kazem nebitno da li neko i koliko pise i gde, zalba od svih vazi podjednako kao sto je Kronos napisao, i ako je na mestu, ona se uvazava, ako nije, onda ne, status i aktivnot clana ne odredjuju validnost zalbe.
                  Meni nije validno, jer taj neko samo pljuje i po forumu i po moderaciji, a ne radi nista konkretno da se kvalitet foruma poboljsa.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Što bi rekao Koštunica legalno je, nije legitimno.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Dobro ovaj forum i uopste bilo koji ne mora da se pridrzava nikakvih zakona koji u stvarnosti postoje, ja ti samo pricam u realnom zivotu kako to funkcionise, a cenim da ta neka standardna i opste prihvacena pravila vaze i za forum, ako vec preuzima toliko stvari iz realnog zivota. A ti (ili ja ili bilo ko) u hipotetickom slucaju mozes da trazis da se samo psovke pisu i da se vredja i nista drugo i tako da bude.
                      Last edited by colchonero; 06-02-18, 20:54.

                      Comment


                      • Ako je ono sto je Uros napisao sovinizam, ja sam japanski car.

                        Comment


                        • Madrid druze, tvoj problem je sto bi ti svima da udovoljis i da svi budu srecni i zadovoljni. Dobar si lik, al to je nemoguce.

                          Comment


                          • Odlucio je forumas iz sopstvenih razloga da ne pise na forumu i to je ok. Barem ja koji sam dugo ovde znam da je ranije pisao i bio aktivan u mmnogim temama u koliko ste zaboravili. Njegova odluka - postujem, ali onda dolazimo do onog paradoksa kao kod Urosa nesto ranije danas. Nece da pise, ali ipak pise.
                            Tako da prosto i jednostavno, nema pravo da ukazuje na greske koje ga se jednostavno ne ticu i ne uticu na njega niti mrvu.
                            Daleko od toga da greske ne postoje. Bilo ih je i bice ih, ali je Leksa posladnja osoba na ovom forumu koji treba da ukazuje na njih.
                            Ima jos nekih likova koji su odlucili da ne pisu, ili pisu vrlo malo, pa njih nisam video u poslednje vreme uopste da se zale na bilo sta. I takvim svojim postupkom su samo porasli u mojim ocima, jer jednostavno ljudi drze do sebe. Ne tice ih se i ne zele da se mesaju.
                            Dok je krajnje maliciozno, krajnje drsko i krajnje bezobrazno raditi ono sto radi Leksa.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ja zbog pojedinaca kojima sam trn u oku bih voleo da nadjem i zamenu za sebe.

                              Indigo bez dalje od nekog povrsnog posmatranja cele situacije me proziva, a Mark mi posle napise da sam attention whore za sta bih mu odmah dao 3 dana jer ja nicim njega nisam uvredio i bilo bi skroz kontraproduktivno.

                              Vidim i ja da sam skroz pogresno postupio sto sam preuzeo funkciju, trebao sam da pustim da stvari idu prirodno svojim tokom i da se ne mesam. Neke stvari nisu mogli da se izbegnu, a ja sam bio preubedjen i previse samouveren da mogu da sprecim to.
                              Last edited by Ricma; 06-02-18, 22:01.

                              Comment


                              • Hoces da kazes da sam ja povrsan? Gora uvreda nego attention whore a ti kako hoces

                                Nisi ti meni druze trn u oku, nego neki tvoji postupci koji se iskljicivo ticu moderacije.

                                Ovako nemam nista protiv tebe a ti ako ne mozes da odvojis nasa odredjena neslaganja I razlicito razmisljanje po pitanju tvog moderacijskog "posla" I ostale normalne komunikacije, to je onda tvoj problem.
                                I opet ponavljam da nista protiv tebe kao coveka nemam.

                                Ja sam sve I svasta ali povrsan nikako.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X