Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Slazem se da nije nacin ali ja ovde ne vidim nista strasno..
    Ne znam da li si pratio b92 i da li znas kronosov visegodisnji forumaski opus na b92.. on je vecito visio na temi za prckanje zvanoj "tata" i zvezdinoj temi u prckanju sa Ciganima.. isto kao sto radi i ovde.. E, takvog kronosa su ovde izabrali za moda uz klicanje, pa kad je nastavio da radi iste stvari onda su svi zakljucili da je kronos provokator.
    Ne samo to...na tom drugom forumu ne da ne bi dobio odgovor moderatora, nego ne bi mogao da se na isti uloguje ako ne trajno onda barem 3 meseca.

    Izgleda da Goblinu smeta sto moderator moze da se ponasa kao forumas a ne moze niko da ga banuje dok njega mogu. Nije problem sto je meni crkla krava, nego to sto je mom komsiji prezivela
    Mada mislim da postoje supermoderatori koji reaguju ukoliko moderator krsi pravila foruma, tako da mislim da ni to nije tacno.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Nisam pratio b92 i ne pratim domacu kosarku samo NBA.

      Ovaj post sam uhvatio i nikako mi se nije svidio nacin na koji je odgovorio. Primjetio sam da mu se vecina postova svodi na gif-ove i klipove.
      Slika, ponekad, govori vise od hiljadu reci.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ne samo to...na tom drugom forumu ne da ne bi dobio odgovor moderatora, nego ne bi mogao da se na isti uloguje ako ne trajno onda barem 3 meseca.

        Izgleda da Goblinu smeta sto moderator moze da se ponasa kao forumas a ne moze niko da ga banuje dok njega mogu. Nije problem sto je meni crkla krava, nego to sto je mom komsiji prezivela
        Mada mislim da postoje supermoderatori koji reaguju ukoliko moderator krsi pravila foruma, tako da mislim da ni to nije tacno.
        Da li si svestan da i dalje ne razumes sta je moja poenta?

        Comment


        • Ima blagu poentu goblin: ko upozorava moderatora da je prešao dozvoljenu granicu, uzima se kao da je datost da su moderatori bezgrešni?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Nisam pratio b92 i ne pratim domacu kosarku samo NBA.

            Ovaj post sam uhvatio i nikako mi se nije svidio nacin na koji je odgovorio. Primjetio sam da mu se vecina postova svodi na gif-ove i klipove.

            Budi siguran da ovo nije arogantan odgovor moda sa visine, nego bas to zezanje.
            Ovog debelog svaki dan postavlja

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ima blagu poentu goblin: ko upozorava moderatora da je prešao dozvoljenu granicu, uzima se kao da je datost da su moderatori bezgrešni?
              video sam da postoje supermoderatori, pa pretpostavljam kad prijavis post koji pise moderator da to ide njima.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                video sam da postoje supermoderatori, pa pretpostavljam kad prijavis post koji pise moderator da to ide njima.
                Lose pretpostavljas. Nekolicina je prijavljivala Kronosa na taj nacin ili direktno u inboks "nadredjenima". Ukratko, nije bas da ih interesuje ovaj PDF.

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Da li si svestan da i dalje ne razumes sta je moja poenta?
                  Ne svidja ti se kako radi moderator, i zeleo bi da se zbog tog ne-svidjanja i zbog nekog forumasa koji ti je priznao da je otisao zbog njega, to (ili on) promeni.
                  Na onom drugom forumu bi te za tako nesto mute-ovali vec na prvom postu, a ne znam tamo valjda moderatori bolje rade?

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Lose pretpostavljas. Nekolicina je prijavljivala Kronosa na taj nacin ili direktno u inboks "nadredjenima". Ukratko, nije bas da ih interesuje ovaj PDF.
                    Kako lose pretpostavljam - znaci ima nekoga ko nadzire njihov rad, samo vam nisu usliseni zahtevi? Pa kako ne shvatas da boraveci na forumu gde se ne slazes ni sa kim ko ga organizuje samo sebi lose radis. Ili pisi na drugom forumu ili prihvati ovaj onakav kakav je....ovo ti je psihicko samozlostavljanje.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ne svidja ti se kako radi moderator, i zeleo bi da se zbog tog ne-svidjanja i zbog nekog forumasa koji ti je priznao da je otisao zbog njega, to (ili on) promeni.
                      Na onom drugom forumu bi te za tako nesto mute-ovali vec na prvom postu, a ne znam tamo valjda moderatori bolje rade?
                      Ok, ljudi odose i odlaze sa foruma nicim izazvano. To nista ne pokazuje, sve je ok. Opet podseca na SNS i Srbiju. Ko sam ja da se žalim na bilo koga.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Kako lose pretpostavljam - znaci ima nekoga ko nadzire njihov rad, samo vam nisu usliseni zahtevi? Pa kako ne shvatas da boraveci na forumu gde se ne slazes ni sa kim ko ga organizuje samo sebi lose radis. Ili pisi na drugom forumu ili prihvati ovaj onakav kakav je....ovo ti je psihicko samozlostavljanje.
                        Očigledno sam glupi mazohista koji ne dobacuje.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ima blagu poentu goblin: ko upozorava moderatora da je prešao dozvoljenu granicu, uzima se kao da je datost da su moderatori bezgrešni?

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Opet podseca na SNS i Srbiju.
                            Ovo sam i ja rekao jednom ranije.

                            Zalosno je, ali tako je.
                            Stanje je kao u drzavnim preduzecima.
                            Kad bi ovde postojao vlasnik kome je stalo do kvaliteta foruma, sve bi se lako sredilo.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ovo sam i ja rekao jednom ranije.

                              Zalosno je, ali tako je.
                              Stanje je kao u drzavnim preduzecima.
                              Kad bi ovde postojao vlasnik kome je stalo do kvaliteta foruma, sve bi se lako sredilo.
                              Sta mislis o Zvezdinom rosteru ove godine, kao i o sansama Buducnosti da osvoji ABA ligu?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Kronose - pederu

                                Comment

                                Working...
                                X