Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    nije mi bas najjasnije zbog cega se ovde ljudi udaljavaju sa foruma ,to je odokativna metoda takozvanih moderatora koja nema veze sa zivotom niti sa pravilnikom ...Pancev je banovan zbog cega ......vredjao osobe sa invaliditetom ? koga mi ovde zajebavamo ....ovo je vec po ko zna koji put da se samovolja takozvanih moderatora iskaljuje na forumasima bey ikakvog razloga
    Pominju se porodice , psuje,provocira ,igraci se razapinju na krst teraju iz kluba najpogrdnijim recima i to prolazi nekaznjeno ....jadna li si moderacijo !!!
    Jedno je kritika igraca na terenu, ali sprdanje sa bolesnim osobama (pozoriste i pivo) i poredjenje grupe sa istim (personifikacija KK Partizan) nije dozvoljena i bice kaznjavana radilo se o Misi Tumbasu ili Zeki iz Zeleznika.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Jedno je kritika igraca na terenu, ali sprdanje sa bolesnim osobama (pozoriste i pivo) i poredjenje grupe sa istim (personifikacija KK Partizan) nije dozvoljena i bice kaznjavana radilo se o Misi Tumbasu ili Zeki iz Zeleznika.
      ma koja bolesna osoba ..od cega boluje ...jesi ti doktor ili moderator...

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        ma koja bolesna osoba ..od cega boluje ...jesi ti doktor ili moderator...
        Po tebi su te sale na mestu?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • to nisu sale ,niti uvrede ...uvrede trpi od vas koji ste na istoj tribini ..trpi podsmevanje ,trpi omalovazavanje ...sram da vas bude

          Comment


          • Znači, dozvoljeno je nazivati trenere i igrače pogrdnim imenima? Pošto na temi Evropska košarka je Radonjić nazvan Jadonjom? Ok, i ja odsad nazivam Željka Obradovića Robija.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Osporava se ban panceva koji je zasluzio u poslednjih mesec dana par kratkih banova sta je sve pisao.

              Potkacio je navijace Partizana, treba da ide na odmor.

              Comment


              • Koliko znam postoji i mogućnost davanja opomena - da li je to iskorišćeno nekad od strane moderatora? Video sam da je upozoravao u par navrata, što je u redu, ali je bilo i banovanja i bez prethodnog upozorenja. To pitam jer se drastično razlikuju pristupi moderisanju od moderatora do moderatora.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Koliko znam postoji i mogućnost davanja opomena - da li je to iskorišćeno nekad od strane moderatora? Video sam da je upozoravao u par navrata, što je u redu, ali je bilo i banovanja i bez prethodnog upozorenja. To pitam jer se drastično razlikuju pristupi moderisanju od moderatora do moderatora.
                  postoji mogucnost ...ali kako kod koga ....ja nemam problem da budem banovan ako nekoga uvredim ,opsujem ili slicno ...ali kada napisem citiram "dobro je da bar ovde na forumu ne vlada jednoumlje " i dobijem 15 dana ban onda nema zdravog razuma da to objasni

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Znači, dozvoljeno je nazivati trenere i igrače pogrdnim imenima? Pošto na temi Evropska košarka je Radonjić nazvan Jadonjom? Ok, i ja odsad nazivam Željka Obradovića Robija.
                    Nije više, bilo je dok vi niste došli. Zvao sam ga Jadonja 4 godine ovde. Bilo je dozvoljeno i igračima i trenerima, ne da im vredjaš porodicu i psuješ ih, ali razne epitete, lagano.

                    Ali bilo je dozvoljeno za svoj tim, nisam mogao da napišem svinja Dule ja nego partizanovac. Moglo je da se piše drvo Lazić, drvo Dangubić.

                    Moglo je mnogo toga, ja sam popio ban samo kad sam napisao da se Danilović skija po belom, ali to je bio visoko ostrašćen grobarski mod.

                    Košarka je smešna postala. Ali svakako me ne zanima neću tu ni pisati.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Nije više, bilo je dok vi niste došli. Zvao sam ga Jadonja 4 godine ovde. Bilo je dozvoljeno i igračima i trenerima, ne da im vredjaš porodicu i psuješ ih, ali razne epitete, lagano.

                      Ali bilo je dozvoljeno za svoj tim, nisam mogao da napišem svinja Dule ja nego partizanovac. Moglo je da se piše drvo Lazić, drvo Dangubić.

                      Moglo je mnogo toga, ja sam popio ban samo kad sam napisao da se Danilović skija po belom, ali to je bio visoko ostrašćen grobarski mod.

                      Košarka je smešna postala. Ali svakako me ne zanima neću tu ni pisati.
                      skija po belom

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Nije više, bilo je dok vi niste došli. Zvao sam ga Jadonja 4 godine ovde. Bilo je dozvoljeno i igračima i trenerima, ne da im vredjaš porodicu i psuješ ih, ali razne epitete, lagano.

                        Ali bilo je dozvoljeno za svoj tim, nisam mogao da napišem svinja Dule ja nego partizanovac. Moglo je da se piše drvo Lazić, drvo Dangubić.

                        Moglo je mnogo toga, ja sam popio ban samo kad sam napisao da se Danilović skija po belom, ali to je bio visoko ostrašćen grobarski mod.

                        Košarka je smešna postala. Ali svakako me ne zanima neću tu ni pisati.
                        Ja sam duže od tebe ovde.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Neko je resio da razjuri ekipu!Izgleda da smo bili dobri a to ocigledno nevalja/smeta/.Clanova sve manje i manje, osipanje traje vec duze, rekao bih da ce neciji cilj uskoro biti dostignut.
                          Last edited by ikaluka; 06-02-18, 13:54.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Nije više, bilo je dok vi niste došli. Zvao sam ga Jadonja 4 godine ovde. Bilo je dozvoljeno i igračima i trenerima, ne da im vredjaš porodicu i psuješ ih, ali razne epitete, lagano.

                            Ali bilo je dozvoljeno za svoj tim, nisam mogao da napišem svinja Dule ja nego partizanovac. Moglo je da se piše drvo Lazić, drvo Dangubić.

                            Moglo je mnogo toga, ja sam popio ban samo kad sam napisao da se Danilović skija po belom, ali to je bio visoko ostrašćen grobarski mod.

                            Košarka je smešna postala. Ali svakako me ne zanima neću tu ni pisati.
                            Budi onda dosledan .... Nemoj pisati da neces pisati. Kontas?
                            Samog sebe sopstvenom kontradiktornoscu trpas u glupavu situaciju.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Znam nego mi žao zbog par ljudi da ne pišem ali izgleda moram. I na košarci i na fudbalu ex yu, pravu si Dušane. Mada na košarci nisam ni pisao. Nije da će nekoga boleti dupe da li pišem ili ne, nego me smara da me ponižavaju.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Budi onda dosledan .... Nemoj pisati da neces pisati. Kontas?
                                Samog sebe sopstvenom kontradiktornoscu trpas u glupavu situaciju.
                                Ovde se slazem sa Sandugp-om,ja sam prvi slicno govorio kao Uros sad,ali recimo dogodi se nesto izmedju tebe i forumasa zbog kog ne pises na odredjenom delu foruma (recimo izgladite odnose),koji onda imas stav po pitanju toga,Sandugp?

                                Comment

                                Working...
                                X