Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Pravopis ti nije jaca strana ....argumenti takodje...ali dobro je da ima i takvih na forumu
    Prvo nepismen si i glupo je da kao takav lovis necije pravopisne greske tamo gde ih nema.. Mozda je na tebe presao duh dekarda obzirom da se druzite.

    Drugo, lupetas po obicaju, kad nemas sta da napises u vezi teme i kad si razoruzan tii potpuno banalizujes raspravu..
    Nije da me to dotice jer sam svestan da svaki buzdovan moze da se registruje
    Last edited by Antona; 20-01-18, 15:53.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Daj nek neko pinuje topic KK Budućnost, a otpinuje KKP tamo ionako niko ne piše
      Pises ti
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Druze, mislim da tebe niko ne razume vise.
        Druze, veliki je problem sto je to, nazalost, tacno. Ne moj, vec foruma. Ja sam presao ovde da bih razmenjivao misljenja, stavove, kritike, pohvale na kosarkaskim temama i veruj mi da mi uopste nije palo tesko sto sam dobio (cak!) 30 dana bana. Na pocetku, dok je Bogi bio ovde, mesto je i funkcionisalo, posle toga je preslo u anarhiju i valjaju se kojestarije na svim temama. Narocite ona dozlaboga dosadna prepucavanja moj klub - tvoj klub, partizan - zvezda, kao da smo na b92 komentarima. To umesto da se sve cisti u jednu temu gde ce sve smece da se skuplja, razliva se cak i na evropskim temama, pa jedan dekkard pise vec 100 puta (ako neko nije ukapirao, da shvati), da je Sasa Obradovic genije od trenera u odnosu na Djordjevica i Z.Obradovica.
        Samo za to mu je trebalo dati par dana odmora da sjase sa tim. Sad ulazim na Zvezdinu temu, moderator i dekkard se prepucavaju kao da imaju 10 godina. Najiskrenije, mislis li da je normalno da na Zvezdinoj temi citamo o ZOCu, pustanju Zvezde, Partizanu koji ne moze da pobedi nikoga u evrokupu?

        Valtera ne bih ni komentarisao, on je uvreda za svako mislece bice. Pravopis nije naucio niti ga to zanima, ali ajde to, njega ni imanje ikakvog dostojanstva ne zanima. Sreca pa ovde ne pisu navijaci Partizana, citali bi danima o drzavi koja sipa u drugi klub i dovodi igracine tipa Millera.

        Nisam ja protiv bilo koga i ne zanima me da bilo ko bude banovan. Sa istim ljudima sa kojima se svadjam mogu normalno da razgovaram ako oni zele da razgovaraju. Protiv sam da se sankcionise jedan Ica, a ne Valter, a i jedan i drugi su napravili isti prekrsaj. Protiv sam da ne postoje nikakva pravila, nego, ko se zamerio moderatoru, taj se kaznjava.

        Naglasavam da je, eto, Ganac dobar moderator i dobar forumas. On barem nikada nije ucestvovao u pravljenju smeca od tema i ima stavove na mestu. Tako da, nije ovde sve tako crno, ali moze mnogo bolje od ovoga.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • e moj decko idi gledaj FMP ..pozdravlja te Covic

          Comment


          • Lepo sto brisete post na temi o Buducnosti, a pustate onoga da spamuje svaku mogucu temu jer mu je dosadno.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              Lepo sto brisete post na temi o Buducnosti, a pustate onoga da spamuje svaku mogucu temu jer mu je dosadno.
              Na toj temi nije obrisan ni jedan post
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ocemo promene
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Na toj temi nije obrisan ni jedan post
                  Obrisan je moj post u kojem pitam zasto se na temi KK Buducnost raspravlja o malom broju navijaca Partizana na forumu.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ocemo promene
                    Ponudite Misku nesto vise - mozda vam zameni Bjelicu i Keselja.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ponudite Misku nesto vise - mozda vam zameni Bjelicu i Keselja. [emoji3]
                      Da nam dovede još jednog Bandži Trambolinu? Ne, hvala [emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Da nam dovede još jednog Bandži Trambolinu? Ne, hvala [emoji23]
                        Pazi da i na kulinarstvu ne propustis priliku da pomenes Partizan i klinacke fore sa smajlijima na kraju, davno nisi.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Pazi da i na kulinarstvu ne propustis priliku da pomenes Partizan i klinacke fore sa smajlijima na kraju, davno nisi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nisi kliknuo na smajli koji place od smeha, napredujes. Na sta je ovo mesto spalo, da tolerise matore kretene koji se ponasaju kao da su jos u osnovnoj skoli.
                            Dodje mi da na svakoj temi napisem po jednu te istu recenicu, kao ono, pravo na misljenje. I da je ponavljam u nedogled. Kad moze patkometrija sa Djordjevicem, Obradovicem, kada moze da se pise koliko navijaca pise na KKP topicu, sto to ne bi moglo?
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Brate canarian nisam pročitao nijedan post ali ti lagano kukaš 20 dana. Sve i da imaš pravo mene bi smorilo

                              Comment


                              • 20? Prvo post sam napisao 19.01., pa sam pauzirao malo od foruma. Sve u svemu, pisem ovde 3-4 dana od bana. A pisem upravo jer je meni dato 30 dana, a niko drugi se vise ni ne opominje.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X