Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • šta smo imali danas ...
    otišlo - 1
    došlo - 0
    nije loše
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Legenda kaze da su neki ljudi zatekli Webba u reketu... na zalost nisu pozivili da ikom ispricaju

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Legenda kaze da su neki ljudi zatekli Webba u reketu... na zalost nisu pozivili da ikom ispricaju
        Sto bi se po naski reklo prangija od igraca

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          šta smo imali danas ...
          otišlo - 1
          došlo - 0
          nije loše
          Tema" odlazni rok"rulz.

          Comment


          • Ako je iko ikad zapalio tribine onda je to bio Kvinsi sa one tri trojke protiv Reala u 1/4. Zamisli Arenu ako ovaj poveže 2-3, ima da gori

            :just kidding: Mrzim tanke i slabe visoke sa šutem koji ne znaju kako se ponašati leđima okrenuti prema košem, to je kao da kupiš konja koji ne može da vuče kola niti da se jaše ali zato zna dobro lajati.

            Comment


            • Brzo se zaboravio Budiveljnik i Djenkino ludilo, vidim ja..

              Comment


              • Originally posted by Боги View Post
                Brzo se zaboravio Budiveljnik i Djenkino ludilo, vidim ja..
                Djenka bog otac!

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Brzo se zaboravio Budiveljnik i Djenkino ludilo, vidim ja..
                  Banuj me sedam dana molim te

                  Comment


                  • I ja bih radije nekog polivalentnijeg igraca na cetvorci, da ume malo da poradi pod kosem. Sudeci po dosadasnjim izborima, Coach Al, ili ko god da bira igrace, fura slican fazon. Cisto sumnjam da ce biti dovucena jos jedna tanka a visoka cetvorka, pored onoga sto vec imamo na toj poziciji. Neka vektorski povecana varijanta Laze bi meni srcu bila mila.

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post
                      Banuj me sedam dana molim te
                      Mogao bih da probam da vidim kako je

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Mogao bih da probam da vidim kako je
                        Radi šta god želiš dajem ti odrešene ruke, svaku kaznu ću nakon ovakvog propusta rado prihvatiti
                        I kasnije i tebe pohvalim na moderatorskoj temi

                        Comment


                        • Može ovaj momčić, pljunuti Miler ...
                          http://www.draftexpress.com/profile/...obinson-72830/
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Jel Okaro ima ugovor tamo?

                            Ja se necu smiriti dok decka ne dovedemo u Zvezdu

                            Comment


                            • Manimo se nekih Vebova, Lukasa i sličnih. Ako neko u 29.godini igra razvojnu ligu, o kakvom mi pojačanju pričamo? Na stranu to što je igrao za Olimpijakos, i Kešelj je 2010. Srbiju odveo u polufinale SP-a, naredne godine na Eurobasketu zatrpao Francuze sa 7 trojki, 2012.godine osvojio Evroligu, pa i pored toga ko sad Kešelja smatra ozbiljnim pojačanjem? Živimo u sadašnjosti. Previše se sad gledaju igrači iz razvojne lige, ljudi, jednog Milera nađeš jednom u 10 godina! Stvarno sam razočaran ako već imamo šansu da dovedemo DJ.Coopera a da to ne iskoristimo, jer skup nije, a donio bi nam baš puno! A nemojmo biti Partizan pa da dovodimo svakakve otpatke od igrača. Nećemo valjda uzimati nekog samo zbog toga što nam se ponudio. Imamo mladu i talentovanu ekipu, ajmo sad uz Lesora dovesti 2 kvalitetna stranca, da to liči na pravu priču, a ne da budemo razvojni tim.
                              Last edited by mikara92; 09-08-17, 21:59.

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Jel Okaro ima ugovor tamo?

                                Ja se necu smiriti dok decka ne dovedemo u Zvezdu
                                Okaro White?

                                Comment

                                Working...
                                X