Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu da se kladim da vujcin nije mogao da ga prepozna

    Comment


    • Šta je ovde fotošop?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Šta je ovde fotošop?
        Ja doista ne kuzim sta je hteo da kaze.

        Comment


        • Valjda je mislio Kronos da je nešto obrađivano? Čini mi se da nije.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Valjda je mislio Kronos da je nešto obrađivano? Čini mi se da nije.
            Nije nista, Davor je objavio ovu sliku na njegovom twitteru.

            Comment


            • J&j su dobri igraci. Ovi sto jovanovica salju u fmp lupaju. Dobice sansu da se dokazu-pogotovu jankovic.

              Comment


              • Originally posted by Боги View Post
                Krit je ispit za neke. Videćemo.
                Шта би ово значило тачно? Ако не положе иду у ФМП (или на позајмицу) или опет зарађујемо као претходних сезона.
                Још ако имају вишегодишње уговоре онда можмо доста да зарадимо.

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/kosarka/nba...nav_id=1303058
                  Nejt Wolters u Juti na two-way ugovoru

                  Comment


                  • Meni se svidja sto imamo taj kvantitet, umesto da je Luka jedina cetvorka. Sada je kvantitet na svim pozicijama, jedino sto nedostaje je taj 3/4 igrac sa kojim bi mogli da igramo sa 4 niska, Keselj tesko da je taj. U odnosu na proslu sezonu kada se trazila 4 da ne bi igrao Luka i Simon koji to nije, pa doveden 3. centar , sad mozda i moze nesto da se iskombinuje. U spoljnoj liniji ima svega - i suta, i kreacije, i skocnosti i atletike.
                    Nadam se da mozemo do bar deset pobeda u el, to je i neki cilj u sezoni. KLS i kup su vec tu, a cini se da Cedevita i nema neki sastav. Sta oni da kazu sa svojim strancima.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by taliesin View Post
                      Eh, svasta li cu da procitam na ovom forumu. 250.000 za Peru Antica previse, njegova trzisna cena nije onoliko koliko dobija od Fenera vec koliko forumasi kazu da je, bla, bla,... Sad ce da usledi faza od nekoiko meseci gde ce se cekati bukvalno svaki trenutak kad Antic lose odigra da bi se napisalo "jesam li vam lepo rekao" a potencijalno dobre partije ce se ili ignorisati ili minimizirati u fazonu "lako mu je da se kurci protiv ovih X, videcemo ga protiv Y". Nas da nema valjalo bi nas izmisliti, uopste se nisam zajebavao kad sam napisao onu posalicu o dolasku Teodosica i reakciji foruma. Tough crowd.
                      Trzisna cena je ona cena koju igrac moze da dobije ako u tom momentu potpisuje ugovor, a ne ona koju dobija po postojecem ugovoru. Da je tako to bi znacilo da je Bolden ostao kod nas da je njegova trzisna vrednost bila 80k, a videli smo da nije tako. Perina trzisna vrednost, u ovom trenutku je mnogo bliza onom sto je Bogi rekao da placamo, nego onom sto je imao od Fenera. Na kraju krajeva, sve i da vredi milion, a igra za 250k to nema nikakve veze, ako nam ne donosi ono sto nam treba ili ako ne maskira nase nedostatke. Za 250k se iz USA moze dovesti igrac na poziciji 4/5 koji bi nasoj ekipi mnogo bolje legao, s obzirom na nedostatke. Nama pre svega treba skocnosti u reketu, brzine. Pera to nema. Ono sto Pera donosi mi vec imamo kroz Bjelicu. Pera zadnjih par godina, apsolutno nema igru ledjima, vec samo sut. I to sut oko linije za tri poena. Kao takav moze da razvlaci protivnicku odbranu i omogucava, pa mozda i pre svih, Radicevicu prodore u reket. Ali sve to mi vec mozemo da imamo sa Bjelicom. Sta vise kroz ove pripremne se vidi da Bjelicu sut za tri solidno sluzi, mada je to tako vec dug niz godina. Prosla godina kod nas je jedna od losijih. Sto se tice odbrane, tu Pera ne moze da konkurise mladim, pa jos tamnoputim Amerikancima. Na kraju njegov dolazak znaci da se Bjelica, najverovatnije pomera na cetvorku, a plasim se da je on u modernoj kosarci isuvise spor za tu poziciju.

                      Comment


                      • Iskusni plejmejker crveno-belih, nije krio zadovoljstvo novim izazovom koji je pred njim, ali i igranjem pred navijačima koje je nazvao „najboljim na svetu" i o kojima je pisao i prethodnih godina kada nije bio član Crvene zvezde:

                        „Ovo je novo poglavlje u mojoj karijeri, nova porodica čiji ču biti član. Crvena zvezda ima najbolje navijače u svetu i veoma sam uzbuđen što ću biti deo svega toga. Jedva čekam da krenemo, da upoznam trenera, igrače, menadžment. Nekoliko nedelja sam u zaostatku i sada želim što pre da počnem da radim sa ekipom".

                        Comment


                        • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Kad je taj famozni turnir u Kritu ?

                            Comment


                            • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
                              Kad je taj famozni turnir u Kritu ?
                              Od 22 septembra

                              Comment


                              • FILIPE ODLAZI!!!

                                Comment

                                Working...
                                X