Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    Isključi adblock plus, kod mene slika ko staklo
    Da, do toga je bilo..

    Originally posted by Sakuragi View Post
    Ma to samo kod Bogija, ko zna kakve je sve stranice on posecivao i na sta je kliktao pa se sad pravi naivan
    Ma luđače, frka mi bila isključiti addblock

    Comment


    • Sad kad nastane haos ovjde, napisali mu ispod imena SG

      Comment


      • Kako se pokazao za sada Munford protiv Dominikane?

        Ja sam se sada ukljucio kada je pogodio bacanje.

        Comment


        • Nego sta je sa Dobricem? Zasto nije igrao juce?

          Comment


          • Neko rece manja povreda, pauzira 2 nedelje.

            Comment


            • Manford je uputio dva asista ka centru od kojih je jednu Klark Kent primio facom...drugu realizovao.
              Bezopasan po koš spolja kao i u meču sa Urugvajem kada je dao ne više od 5-6 poena.
              Nisam video da je zabo nalevo...ume dukrade loptu...dovoljno brz u tranziciji (Lučić brži).
              Dajte Pulena.
              Last edited by Wingwalker; 30-08-17, 23:51.

              Comment


              • Poslije svega ovoga mogu samo da napišem: Darijuse Morisu, dolazi u Zvezdu, mani me tih priča ne sviđa ti se Evropa ovo ono, da si došao i tačka! Kad ti osjetiš draž Pionira i čuješ delijske decibele nikad tebi Amerika na pamet više neće pasti! Koliko tražiš? 500 000? Ok, dobićeš 350.000 i šuti, ne glumi Džordana. I Alimpija ima da slušaš! Pakuj te kofere mali i do utorka-srijede hoću da te vidim na medicinskim pregledima! Neko da odbije klub u kom su igrale legende svjetske košarke: Moka Slavnić i Duci Simonović, e neće moći! Samo bahato, finoća ne prolazi
                Last edited by mikara92; 31-08-17, 00:07.

                Comment


                • Jebo te, ispade Xavier amater koji ne moze pogoditi nista spolja. Ne zna dodati loptu, ne zna ukrasti loptu...zna li kosarkaska pravila?

                  Letite mnogo sinovi. Pomolite se da Munford dodje.

                  Comment


                  • Meni se on svidja ovako da kazemo vizuelno. Trudi se, super se krece, izgleda lagano na nogama, dobar na lopti. Al igra dvojku ovde i stvarno ga ne ide sut, a i unutra se dosta muci na samom obrucu. Tako da ko zna...

                    Comment


                    • Zaista ništa specijalno na ovom turniru. A i kao takav, mnogo bolji od Drew-a i Maršala (iznenadio me neprijatno) i neshvatljivo zašto toliko manje minuta od pomenutih. Mogao je i na kecu da ga proba.

                      Generalno, žali Bože vremena izdvojenih za tri tekme ove što sam odgledao, ništa specijalno se videlo nije. Sem silovanja lopte, i indijanštine koja vlada. Ovde bi Kari jedva do šuta došao.

                      Comment


                      • Oni su sklepali neki tim sedam dana pred takmičenje koje im baš ništa ne znači, tek da se odigra ...
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Oni su sklepali neki tim sedam dana pred takmičenje koje im baš ništa ne znači, tek da se odigra ...
                          Pa tačno tako i izgledaju.

                          I koji je na kraju razlog otpadanja Morisa? Nigde nisam uspeo naći taj podatak.

                          Comment


                          • Ljudi vi morate da shvatite, ovo su prakticno prijateljske utakmice, USA je poslala 120. najjaci tim, tako da samo lud covek moze da izvlaci zakljucke iz ovih utakmica...

                            Comment


                            • Možda Morisa kriju po Beogradu dok ne potpiše.

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Pa tačno tako i izgledaju.

                                I koji je na kraju razlog otpadanja Morisa? Nigde nisam uspeo naći taj podatak.
                                Šta znam, možda je rešio da prepliva baru, pregovori u vezi visine ugovora ... taj rad
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X