Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coton Ajverson, je opet interesantan, nema klub.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Coton Ajverson, je opet interesantan, nema klub.
      Kad je znao da ispali u minut do dvanaest, neka ceka i dalje ponudu...bar su katovani 100x bolji od njega

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Coton Ajverson, je opet interesantan, nema klub.
        Nije.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by ivica14 View Post
          Kad je znao da ispali u minut do dvanaest, neka ceka i dalje ponudu...bar su katovani 100x bolji od njega
          Originally posted by dekkard View Post
          Nije.
          Zaista bi bilo dobro za nas neobaveštene da vaše impresije potkrepite nekim izvorom, a tada više to ne bi bile impresije već bi imalo težinu veću od izrečene želje forumaša.
          I zaista me interesuje koga mii to jurimo? da li 2/1 igrača, ili 3/2...3/4 igrača ili možda 4/5 igrača ili 5 ili...ili sve ?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            I zaista me interesuje koga mii to jurimo? da li 2/1 igrača, ili 3/2...3/4 igrača ili možda 4/5 igrača ili 5 ili...ili sve ?
            jurimo sve
            a uzecemo onoga koji je spreman da igra na dodjem ti
            ...ili cekamo da nam misko uzvrati uslugu za keselja


            sto se wrighta tice, ako je opcija - davaj
            ne verujem da cemo biti u prilici nesto bolje da dovedemo...a ne bi trebalo ni da kosta previse
            resice 2-3 problema...a za skok i odbranu uzdamo se u vise minuta pere, korekciju lesorove odbrane pika, i privikavanje jankovica na evropsku kosarku

            i kod radonje smo uvek imali po 1-2 ocigledne rupe u selekciji...koje su se krpile timskim ucinkom
            Last edited by djuras; 22-10-17, 12:30.

            Comment


            • Na osnovu neke logike iz poteza koji klub povlači da se zaključiti da Kešelj nije opravdao očekivanja, i traži se rešenje prvenstveno u postojećem rosteru aktiviranjem Davidovca, ako su tačne glasine. Možda je i Dangubina povreda ozbiljnija nego što je u prvi mah izgledalo, predugo traje njegov oporavak za povredu od udarca. Po meni nema za sada potrebe da se traži igrač na bilo kojoj drugoj poziciji.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Po meni nema za sada potrebe da se traži igrač na bilo kojoj drugoj poziciji.
                pa ako se bjelicina partija karijere uzme kao novi standard za njega...onda se slazem, nema potrebe
                plasim se ipak da sve boljke koje smo do sad videli ostaju...nece nestati preko noci zbog jedne pobede nad barsom

                Comment


                • Ma koji Ajverson. Nsta od toga.
                  Koliko znam trazimo cetvorku i igraca koji je odmah spreman da igra. Nikako to nece biti igrac koji nije igrao poslednjih 5 meseci kao Ajverson.

                  Comment


                  • Mene je na toj tekmi sa Barsom najviše oduševio Pero jer sam potajno očekivao upravo takve partije od njega, gde je uvek prisutan na skoku, čvrst u zagrađivanju i to je jedna od bitnijih stvari koje su donele prevagu, jer ih nije bilo u njegovim prethodnim utakmicama. Slažem se, naravno, ako je to bio samo bljesak da onda treba razmisliti o alternativnim rešenjima. Meni se nekako čini, bez obzira na rezultat, da se jedna po jedna stvar koriguje, i da igra izgleda sve bolje, a očekujem da bude još bolja jer ima dosta momaka koji mogu da napreduju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • ja sam od pere tako nesto i ocekivao
                      i, kao sto je neko vec primetio, nisu bas najjasniji oni koji su, kad se pero pojavio kao opcija, isticali njegovu losu odbranu kao problem
                      za njega je samo pitanje koliko u 35-oj godini moze da iznese ovako naporan raspored

                      ono sto ide u prilog toj bojazni jeste i nula minuta jovanovica u poslednjih nekoliko utakmica

                      isto tako, ako ostanemo u ovoj postavci, imacemo uzasnih problema u odbrani od modernih light cetvorki
                      u EL ih ima i previse da bih svakog pojedinacno nabrojao, ali ako se fokusiramo samo na ABA...mi tog wrighta ili nicholsa iz cedevite apsolutno nemamo kako da branimo

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ma koji Ajverson. Nsta od toga.
                        Koliko znam trazimo cetvorku i igraca koji je odmah spreman da igra. Nikako to nece biti igrac koji nije igrao poslednjih 5 meseci kao Ajverson.
                        Da li bi po tebi Ajverson pokrio rupe, ja mislim da je on dokazani evroligaski igrac, sad tacno on je čista petica.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Na osnovu neke logike iz poteza koji klub povlači da se zaključiti da Kešelj nije opravdao očekivanja, i traži se rešenje prvenstveno u postojećem rosteru aktiviranjem Davidovca, ako su tačne glasine. Možda je i Dangubina povreda ozbiljnija nego što je u prvi mah izgledalo, predugo traje njegov oporavak za povredu od udarca. Po meni nema za sada potrebe da se traži igrač na bilo kojoj drugoj poziciji.
                          Ne trazi se resenje, nego se pruza sansa Davidovcu na poziciji "ne igram u evroligi" umesto Keselja koji se zapustio (to zapustio traje vec vise godina ). Ne treba nama krilo uopste (imamo 4 igraca +2 koji mogu to da igraju + Keselj), treba nam najvise cetvorka jer Bjelica nece uvek moci ovako da igra 30 minuta sa ovakvim ucinkom, a Jankovic za vise i nije.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Da li bi po tebi Ajverson pokrio rupe, ja mislim da je on dokazani evroligaski igrac, sad tacno on je čista petica.
                            Mislim da nije resenje u ovom trenutku potrebno timu.
                            Nikad on nije bio poseban defanzivac.

                            Comment


                            • Kruze price da je za Vrajta zainteresovan Bamberg,kao zamenu za Kvinsija.
                              Ako ne moze Vrajt,daj Kvinsija...

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Mislim da nije resenje u ovom trenutku potrebno timu.
                                Nikad on nije bio poseban defanzivac.
                                Da, slazem se da nije mada je ofanzivno ok. Videćemo, sad ako se trazi taj igrač ne sme da bude grešaka ne u ovom delu sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X