Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pero nam ne treba...on bi trebalo da se penzionise ili da zavrsi karijeru u mzt.

    Comment


    • Ma meni je Pero je sasvim ok, gotivac na neki taj seljacki nacin, ali uklapanje njega i Milka u istu ekipu mi je bas


      Originally posted by Brajkula View Post
      I još nešto, taj Pulen od kog smo toliko bežali koliko sam ja propratio je imao bolju sezonu nego matori Ročesti.

      Ali ako kažete da to nije ono što se traži, Pulen, ja vam verujem.
      Po cemu je to imao bolju sezonu? Statisticki nije. A sa trenerom se pljuvao preko novina, tako da se nije tu nesto proslavio.

      Comment


      • Ma neka odigra simboličnu oproštajnu utakmicu u dresu Zvezde, a posle da mu daju neku funkciju u klubu tipa skaut za igrače iz NBA/ G League i to je to.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
          Milion puta se provlačilo da Antić želi da karijeru u Zvezdi završi ili da do kraja karijere igra i za Zvezdu. Na našu žalost, mislim da je ovo taj trenutak. Mislim kada će ako ne sada?
          Kad istekne ugovor sa Fenerom, nece valjda da oprosti toliki novac od ugovora zbog porodicnog koncepta koji mu nudimo u Zvezdi? Ili ce ljubav prema klubu i zelja da zavrsi karijeru u Zvezdi presudi

          Comment


          • Izgleda da je Covicu bilo neprijatno koliko malo je trazio, tako da je presao preko te izjave

            Comment


            • Comment


              • Dajte zamenu tromih neskakaca sa 10 posto masti viska koji vole da pripaljuju za 3 vise nego leba da jedu!

                Comment


                • Cekam manny-ja sa komentarom za Rocestija..

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Otprilike da si ga samo protiv nas gledao.

                    Mada vukao je neke povrede....
                    Otprilike.

                    Comment


                    • Originally posted by Djape View Post
                      Kad istekne ugovor sa Fenerom, nece valjda da oprosti toliki novac od ugovora zbog porodicnog koncepta koji mu nudimo u Zvezdi? Ili ce ljubav prema klubu i zelja da zavrsi karijeru u Zvezdi presudi
                      Doveli su sad i Vonamejkera, možda imaju problem sa brojem stranaca (nagađam) pa dođe do sporazumnog raskida ugovora, bilo je već nekih priča o tome.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Šta mislite, koja mitska zver nam dolazi na četvorci/petici? Meni je ovaj Victor Ruud bio favorit za to ali potpisao čovek za drugi klub.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          I još nešto, taj Pulen od kog smo toliko bežali koliko sam ja propratio je imao bolju sezonu nego matori Ročesti.

                          Ali ako kažete da to nije ono što se traži, Pulen, ja vam verujem.
                          Срећом нећемо гледати овог који има "бољу" сезону.

                          Comment


                          • Comment


                            • Znaci blizu je i to......a nekako ne mogu da kazem ne za Peru i ako mi svaka mozdana celija govori da je to los potez... Mnogo je bre gotivan lik...i veliki cigan...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Jel se Ročesti uklapa u onu puzlu što je bila na forumu pre?

                                Comment

                                Working...
                                X