Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi sigurno dovodimo jaku cetvorku.

    Comment


    • A jel smo doveli nekog? -.-

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa obzirom da se prica da ce trebati jos dosta vremena za adaptaciju Jovanovica,unutrasnja linija nam je jako kriticna.

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Pa obzirom da se prica da ce trebati jos dosta vremena za adaptaciju Jovanovica,unutrasnja linija nam je jako kriticna.
          Mekan igrac svakako kao i bjelkan. Dakle treba neko da stiti obruc.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            A jel smo doveli nekog? -.-

            tt sa A5 u inat Mi6
            koliko vidim tebe na ovaj topik

            Comment


            • Maurice Ndour, bombonica.

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Ryan Kelly, former Lakers draft pick, has signed with Real Betis of the Spanish ACB.
                Puno nam je trazio pa umesto za EL tim potpisao za tim koji je ispao iz ACB pa vracen. Odlican igrac za evropu, stefan jankovic za bogate, ne sumnjam da mu je sledeca stanica neki ozbiljan klub.

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  Maurice Ndour, bombonica.
                  Legao bi Ndour samo tako. Mnogo bolja varijanta na ovaj roster nego recimo Kelly koji je odlican igrac,on je pominjan i proslog leta po forumima koliko znam.

                  Sa Ndour-om bi odlicno zastitili obruc.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Legao bi Ndour samo tako. Mnogo bolja varijanta na ovaj roster nego recimo Kelly koji je odlican igrac,on je pominjan i proslog leta po forumima koliko znam.

                    Sa Ndour-om bi odlicno zastitili obruc.
                    Apsolutno se slazem sa tobom, mislim da je Kelly prosle godine trazio oko 700k sto je apsolutno ptevise.Ndour trenutno nema klub, a na sve to ne verujem da je previse skup, plafon nekih 300k.

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Pa obzirom da se prica da ce trebati jos dosta vremena za adaptaciju Jovanovica,unutrasnja linija nam je jako kriticna.
                      Ja sam vise za 5, ili 5/4 odmah sam to rekao. Koliko se da zakljuciti coach Al na cetvorci racuna i na Keselja i na Bjelicu, pored Jankovića. To je solidno popunjeno. Jovanović bi, u zavisnosti od adaptacije i napretka, sledeće godine mogao da bude ozbiljnija opcija na 5, zato su i potpisali dugoročne ugovore.
                      Last edited by Krvavo koleno; 07-09-17, 18:32.

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        Apsolutno se slazem sa tobom, mislim da je Kelly prosle godine trazio oko 700k sto je apsolutno ptevise.Ndour trenutno nema klub, a na sve to ne verujem da je previse skup, plafon nekih 300k.
                        Волео бих да он дође али мислим да си нереалан са овом цифром на крају. Мислим да је мало, тј. да су његови захтеви већи.

                        Comment


                        • Pa ako bi sacekali oktobar, 300hiljade za Ndoura je okej cifra Samim tim bi dobrim igrama sledece sezone obezbedio dosta jaci ugovor u bogatijoj ekipi

                          Comment


                          • Originally posted by Djape View Post
                            Pa ako bi sacekali oktobar, 300hiljade za Ndoura je okej cifra Samim tim bi dobrim igrama sledece sezone obezbedio dosta jaci ugovor u bogatijoj ekipi
                            Može to Dinamik odmah da pokrije. Ili 1 ili 2. Ili oba.

                            Comment


                            • Originally posted by Chupa View Post
                              Pa cak je i Bogi presao na fudbal. Doba insajdera je gotovo. Sad moramo kao i svi ostali da cekamo ovde u tisini.
                              Bogi je ovih dana baš posran, da prostite.. I bukvalno, i figurativno

                              Comment


                              • Oće to

                                Da te utešim, biće bolje već za godinu dana.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X