Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Informacija od juce na postavljeno pitanje vrlo odgovornoj osobi u KKCz sta ako FkCz prodje a vec se zna da se tri termina poklapaju i pogotovo na nesrecu kada smo domacini kako ce se to resiti da navijaci istog kluba a razlicitih sekcija ne budu uskraceni da isprate oba dogadjaja.
    Ukoliko prodje FkCz a zna se da se igra LE samo cetvtkom po saznanju tacnog rasporeda sutra u toku dana trazice se pomeranje od El ukoliko je domacinstvo i fk i kk u istom danu.
    Ukoliko i FkP udje (a usli su) u LE onda je to jos bolje za KKCz da trazi odlaganje od EL zbog bezbednosnih propisa nase drzave i policije da u jednom gradu kada se odrzavaju dve utakmice na nivou evrposkog takmicenje mora da postoji razmak od 24 h pogotovo kada su suprotni tabori u pitanju.
    Tako da KKCz ima prostora da sve tri utakmice prebaci u petak jer valjda ove sezone El nema neke striktne termine sto se tice Tv prenosa tj malo je fleksibilniji plan ove sezone (manje dva Turska kluba pa je prosle sezone dosta uklapanja bez mogucnosti pomeranja termina). Tako da ce svakako nasi iz KKCz traziti pomeranje za petak naravno uz dogovor sa El,jer bilo FKCz domacin ili Fkp domacin nece dozovliti da se u istom danu odigraju obe utakmice u istom gradu sa razmakom manje od 2 sata.
    Ne postoji mogucnost zamene naseg domacinstva sa Barselonom, Bambergom i Baskonijom. Kazu da imaju vremena da vec sada zatraze pomeranja.

    Prestoji nam vesela jesen i zima, moramo se cigani spremiti sa mnogo emocija na oba polja.
    Poslednjih 15 minuta na stadionu veceras se po napetosti merilo sa Bayernom za top 16, Fenerom i Kuzmiceve blokade.
    Laku noc svima!!!

    Comment


    • Originally posted by mikara92 View Post
      Sve će Čova to sa čika Bertomeuom srediti
      Da, a onako usput ce da nam izburgija i A-licencu.

      Comment


      • Jednu???

        Daj dve!!!!!
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Informacija od juce na postavljeno pitanje vrlo odgovornoj osobi u KKCz sta ako FkCz prodje a vec se zna da se tri termina poklapaju i pogotovo na nesrecu kada smo domacini kako ce se to resiti da navijaci istog kluba a razlicitih sekcija ne budu uskraceni da isprate oba dogadjaja.
          Ukoliko prodje FkCz a zna se da se igra LE samo cetvtkom po saznanju tacnog rasporeda sutra u toku dana trazice se pomeranje od El ukoliko je domacinstvo i fk i kk u istom danu.
          Ukoliko i FkP udje (a usli su) u LE onda je to jos bolje za KKCz da trazi odlaganje od EL zbog bezbednosnih propisa nase drzave i policije da u jednom gradu kada se odrzavaju dve utakmice na nivou evrposkog takmicenje mora da postoji razmak od 24 h pogotovo kada su suprotni tabori u pitanju.
          Tako da KKCz ima prostora da sve tri utakmice prebaci u petak jer valjda ove sezone El nema neke striktne termine sto se tice Tv prenosa tj malo je fleksibilniji plan ove sezone (manje dva Turska kluba pa je prosle sezone dosta uklapanja bez mogucnosti pomeranja termina). Tako da ce svakako nasi iz KKCz traziti pomeranje za petak naravno uz dogovor sa El,jer bilo FKCz domacin ili Fkp domacin nece dozovliti da se u istom danu odigraju obe utakmice u istom gradu sa razmakom manje od 2 sata.
          Ne postoji mogucnost zamene naseg domacinstva sa Barselonom, Bambergom i Baskonijom. Kazu da imaju vremena da vec sada zatraze pomeranja.

          Prestoji nam vesela jesen i zima, moramo se cigani spremiti sa mnogo emocija na oba polja.
          Poslednjih 15 minuta na stadionu veceras se po napetosti merilo sa Bayernom za top 16, Fenerom i Kuzmiceve blokade.
          Laku noc svima!!!
          Pusti to.
          Dje je plej breeeee

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Ovaj forum me podseca na naseljavanje Australije i USA. Sve sami kaznjenici i izgnanici ovde...

            Jbg, sada smo i mi uzorni građani novog sveta.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Čoviću spavaš li mirno?

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post

                Jbg, sada smo i mi uzorni građani novog sveta.
                Da, elita...

                Comment


                • Tik, tak, tik, tak...

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                    Tik, tak, tik, tak...

                    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                    Nemoj da nam tikatakaš, već pljuni ime!
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Nemoj da nam tikatakaš, već pljuni ime![emoji3]
                      Nisam ja ovdasnji insajder.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Smorilo je ovo sa plejmejkerom vise,iskreno.

                        Comment


                        • Kad ce vise taj Krit...
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Dočekasmo da nam u istoj sezoni košarkaški klub igra protiv Reala a fudbalski klub protiv Arsenala! Uživajte delije!

                            Comment


                            • Jučerašnji dan je završen baš kako smo se svi nadali, ostalo je da današnji petak završimo jednim dobrim KK potpisom, pa da odmorimo ko ljudi za vikend...

                              Ajmo Rajsovi () , Puleni, Manfordi... da se kreće sa uigravanjem i zagrijavanjem mašine!

                              Comment


                              • Zvezda-Barselona 19.10.
                                Zvezda-Arsenal 19.10.

                                Cigani ludaci, šta ćemo?

                                Comment

                                Working...
                                X