Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 011 View Post
    Ma daj, Covic nam predsednik i vedri i oblaci u klubu, a gadljiv si na potencijalno ulaganje Karica.
    Ne znam, mozda je do mene? Ne gajim iluzije o nekom postenju i znam da je to conditio sine qua non, ali sam se oduvek gadio seljanije...

    Comment


    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
      Ovde sve može samo svoje mišljenje da se izrazi ne. Ovde možeš da pišeš samo ako većina tako misli. Ako ne, onda će da pljuju po tebi. Pišem sve samo ne gluposti. Danas 20 strana bilo čestitka. Kontam da je sa razlogom pravljen poseban topik gde će se pisati o stvarima koje nisu vezane za Zvezdu, za sport. Ako već postoje neka pravila, zašto bi bilo ikakvih izuzetaka. Čitkije je kada se udje ovde da odmah vidiš nešto vezano za temu a ne da lutaš 20 strana da bi našao. Pišem sve samo ne gluposti.
      Tema za prelazni rok je uvek služila za sprdnju, zajebanciju, trolovanje i pisanje o svemu i svačemu van sezone. Zato je i napravljena prva takva prošle godine da se ne bi matična tema KKCZ punila bespotrebnim glupostima i nagađanjima zaludnih navijača. Možda nisi ispratio od početka taj trend pa nisi upućen ali evo čisto da znaš o čemu se radi i da ovo o čemu ti pišeš u stvari nema nikakvih osnova.
      This is the beginning of your day
      Life is more intricate than it seems
      Always be yourself along the way
      Living through the spirit of your dreams

      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

      Comment


      • Originally posted by Knipex® View Post
        Tema za prelazni rok je uvek služila za sprdnju, zajebanciju, trolovanje i pisanje o svemu i svačemu van sezone. Zato je i napravljena prva takva prošle godine da se ne bi matična tema KKCZ punila bespotrebnim glupostima i nagađanjima zaludnih navijača. Možda nisi ispratio od početka taj trend pa nisi upućen ali evo čisto da znaš o čemu se radi i da ovo o čemu ti pišeš u stvari nema nikakvih osnova.
        Apsolutno...tu naviku smo poneli sa sobom sa devedes' dvojke i zato i otvorili ovu temu...svojevrsna svastara koju jedva cekamo tokom sezone...a kad pocnemo da pisemo, jedva cekamo da je zatvorimo...i tako u krug...ovo nam je mantra koja radi i nece da je menjamo...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
          Ovde sve može samo svoje mišljenje da se izrazi ne. Ovde možeš da pišeš samo ako većina tako misli. Ako ne, onda će da pljuju po tebi. Pišem sve samo ne gluposti. Danas 20 strana bilo čestitka. Kontam da je sa razlogom pravljen poseban topik gde će se pisati o stvarima koje nisu vezane za Zvezdu, za sport. Ako već postoje neka pravila, zašto bi bilo ikakvih izuzetaka. Čitkije je kada se udje ovde da odmah vidiš nešto vezano za temu a ne da lutaš 20 strana da bi našao. Pišem sve samo ne gluposti.
          Kao sto ti imas pravo da izrazis tvoje misljenje, tako i drugi ljudi imaju pravo da kazu da ti je misljenje poprilicno glupo, kao sto u vecini slucajeva i jeste. Nemoj da kukas kada se to desi...

          Comment


          • E moji vi s kime se objasnjavate. Tracenje daha ili u ovom slucaju tipki.

            Comment


            • Opušteno samo možda će se film o Karićima snimati u Železniku
              This is the beginning of your day
              Life is more intricate than it seems
              Always be yourself along the way
              Living through the spirit of your dreams

              https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Apsolutno...tu naviku smo poneli sa sobom sa devedes' dvojke i zato i otvorili ovu temu...svojevrsna svastara koju jedva cekamo tokom sezone...a kad pocnemo da pisemo, jedva cekamo da je zatvorimo...i tako u krug...ovo nam je mantra koja radi i nece da je menjamo...
                Znam kada sam došao, da se dosta kukalo da se piše samo vezano za temu i da postoji topik gde može da se piše slobodno, bez neke glavne teme. Vezano za to je i moja primedba, komentar, replika, kako god. Nebitno, pišite o čemu hoćete i gde hoćete.

                Comment


                • Originally posted by Chupa View Post
                  E moji vi s kime se objasnjavate. Tracenje daha ili u ovom slucaju tipki.
                  Sa kime? Samnom. Jel to zabranjeno? Nemaš pojma ko sam ja. Nemaš pojma, šta znam, koliko znam i da li znam.

                  Comment


                  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                    Znam kada sam došao, da se dosta kukalo da se piše samo vezano za temu i da postoji topik gde može da se piše slobodno, bez neke glavne teme. Vezano za to je i moja primedba, komentar, replika, kako god. Nebitno, pišite o čemu hoćete i gde hoćete.
                    To opet proradila tvoja tamna strana, ajde okreni bolju stranu ne valja ti ova.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      To opet proradila tvoja tamna strana, ajde okreni bolju stranu ne valja ti ova.
                      Ma nema nikakvih strana. Mogu da radim onako kako se većini svidja ILI da pišem ono što ja mislim. Napadnut sam ko da sam ubio nekoga a ne aludirao na stvar koja je milion puta pominjana ovde.

                      Comment


                      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                        Ma nema nikakvih strana. Mogu da radim onako kako se većini svidja ILI da pišem ono što ja mislim. Napadnut sam ko da sam ubio nekoga a ne aludirao na stvar koja je milion puta pominjana ovde.
                        A pri tome nisam skapirao da je u pitanju neka prinova nego kontao da se samo neki rodjendani čestitaju.

                        Comment


                        • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                          Ma nema nikakvih strana. Mogu da radim onako kako se većini svidja ILI da pišem ono što ja mislim. Napadnut sam ko da sam ubio nekoga a ne aludirao na stvar koja je milion puta pominjana ovde.
                          ponavlja ti se po milioniti put samo ti volis ocigledno da se svadjas sa drugima.
                          Niko ti ne brani da pises i da imas svoje misljenje.
                          Kazes jednom to sto imas da kazes i ne ponavljas non stop.
                          Rekao si danas da imas primedbe na cestitke, receno ti je zasto i kako je tako.
                          Nema pojacanja nema nikakvin informacija novih da bi smo sada polemisali o njima.
                          Desile su se dve lepe stvari rodika se dva nova decaka dva zvezdasa i to je trenutni fokus.
                          Vidi ja ti sada najdobrionamernije kazem meni kada se nesto ne svidja ja preskocim to i teram dalje
                          ne svidja mi se neciji post preskocim ga citam dalje.
                          Na kraju krajeva tu su moderatori oni ce videti da li je nesto po pravilu ili ne ne brini se nista.
                          Opusti se i uzivaj u deuzenju sa drugim forumasima.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              ponavlja ti se po milioniti put samo ti volis ocigledno da se svadjas sa drugima.
                              Niko ti ne brani da pises i da imas svoje misljenje.
                              Kazes jednom to sto imas da kazes i ne ponavljas non stop.
                              Rekao si danas da imas primedbe na cestitke, receno ti je zasto i kako je tako.
                              Nema pojacanja nema nikakvin informacija novih da bi smo sada polemisali o njima.
                              Desile su se dve lepe stvari rodika se dva nova decaka dva zvezdasa i to je trenutni fokus.
                              Vidi ja ti sada najdobrionamernije kazem meni kada se nesto ne svidja ja preskocim to i teram dalje
                              ne svidja mi se neciji post preskocim ga citam dalje.
                              Na kraju krajeva tu su moderatori oni ce videti da li je nesto po pravilu ili ne ne brini se nista.
                              Opusti se i uzivaj u deuzenju sa drugim forumasima.
                              A ljudi ovde mene ne kontaju. Nemam nikakvu nameru da se svadjam. Sve što napišem, niti nekoga prozivam niti se svadjam. Napisao sam samo ono što mislim. Drugi su onda krenuli da prozivaju. Ja ne vidim razlog da se ovde piše to kada postoji topik koji je namenjen za takve stvari. Milion puta je Bogi, ili nzm koji drugi moderator pisao o tome da se piše ovde samo ono što je vezano za topik. I onda kada ja pokažem na isto to, bukvalno svi skoče na mene.

                              Comment


                              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                                Ma nema nikakvih strana. Mogu da radim onako kako se većini svidja ILI da pišem ono što ja mislim. Napadnut sam ko da sam ubio nekoga a ne aludirao na stvar koja je milion puta pominjana ovde.
                                Ček, tebi smeta što ljudima čestitamo jedan od najlepših trenutaka koje će da dožive umesto da pišemo isključivo o temi iako ti je objašnjena neobavezna priroda teme. Nikome ne smeta tvoje odsustvo empatije samo smo to konstatovali, ti ćeš da živiš sa tim ne svi mi koji smo se pridružili čestitkama. Istovremeno, ne smeta ti da takođe na ovoj temi pišeš o tome kako si napadnut i tada ne brojiš stranice koje će se potrošiti na raspravu o toj besmislici. Ti si troler i ništa više, i nikakav Bobijev avatar ti neće pomoći u tome da nas uveriš u suprotno.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X