Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
    Da ste mi zivi i zdravi, sve najbolje ----> Pridruzio se mali Teo 12 Avgusta 05:28 ----> Wigga Wigga the (red and white) clan is getting bigger!

    Bravo majstoreeee nek je ziv i zdrav
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Chestitke i od mene, Bogi..
      Ovu utakmicu igraj timski.. Od prvog minuta klinca udvajajte i uvek budi prisutan sa strane pomoci.. : )

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        Cestitke bogi! Da ste zivi i zdravi!

        Sta mislite o edgaru sosi? Nije bas pass first plej ali odlican i nepredvidiv napadac i suter. Skolovan i talentovan igrac. Dobar asistent i pnr igrac. Imao jednu strasnu povredu pre par godina, mislim da ga je to omelo da ne napravi vecu evropsku karijeru. Ima iskustvo na najvisem evropskom nivou. Prosle godine sam ga sticajem okolnosti ispratio u kazerti zbog watta i putneya. Dosao na pola sezone i izdominirao. Na zalost cazerta upala u dugove pa ih je ubrzo i napustio. Mozda bi sa dva dominikanca uz dobru disciplinu mogli napraviti neku dobru ludu hemiju u ekipi. Naravno on bi bio veliki rizik i ne mislim da ce nasi ici u tom pravcu, ali u svakom slucaju interesantan igrac.

        https://youtu.be/fCI2KhIRhWc

        Potpisao za New Zealand Breakers
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Mozda ima izlaznu za EL. hahaha, ne mogu da verujem. I posle kazerte je otisao negde liban pitaj boga... igrao sa sasarijem EL, a sad new zeland story

          Comment


          • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
            Da ste mi zivi i zdravi, sve najbolje!! ----> Pridruzio se mali Teo (12 Avgust 05:28) ---->
            Wigga Wigga the (red and white) clan is getting bigger!

            I ti ubode "pojacanje"?
            Nek`je sa srecom
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Čestitke RWD, lepo ime Teo
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Cigani se mnoze tako treba.
                Ljudi se mnoze, a zivotinje se kote.
                Last edited by kronostime; 16-08-17, 11:31.

                Comment


                • Нек је са срећом и све најбоље, Боги! Да сте живи и здрави!

                  Идемо сад на плеја!

                  Comment


                  • Idemooooooo
                    Pojacanja samo stizuuuuu
                    Bogi,RWD sad je kao sto neko gore napisa najvaznija strana pomoci koju morate da usavrsite.
                    Kazem vam iz licnog iskustva[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]
                    Last edited by Laza Kacanski; 16-08-17, 12:11.

                    Comment


                    • Čestitke RWD-u i gospođi! Kako je lepo videti da se crveno bela familija uvećava svakim danom.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • cestitke bogiju i rwd-u, da su zivi i zdravi!
                        FILIPE ODLAZI!!!

                        Comment


                        • I Rwd dize cigansku brojnost!
                          Alal vera, matori! Nek je sa srecom!

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Čestitke RWD-u i gospođi! Kako je lepo videti da se crveno bela familija uvećava svakim danom.
                            Glavni insajderi u pelenama do guse
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Hvala puno svima još jednom, duga i neprospavana je noć iza mene. Čestitke i RWD-u!

                              Comment


                              • @Bogi i Rwd - Colief i Espumisan sveta dvojica prva 3 meseca.

                                Comment

                                Working...
                                X