Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo se precenjuje ta uloga da plej bude ubica u odbrani. Gledaj npr. NBA. Nema tu mnogo plejeva koji grizu toliko u odbrani. Čak postoje neki tipa Ajzea koji su potpuno inferiorni u odbrani ali ih krpi dvojka ili kako god. Ok, ne mora baš da se dovede plej pa da igra odbranu kao Harden ali opet, zašto mora baš toliki defanzivac da bude? Defanzivom se plej dosta i umori i onda i greši u napadu. Daj pleju loptu, daj mu priliku da dobro vodi igru, vodi napade, neka igra solidnu timsku odbranu ali to je to. Gledajući celu sliku, i dalje mi se čini DJ Cooper kao najbolja opcija. Da, možda u odbrani neće previše štimati, ali dečko igra u Evropi kao prvo, neverovatan je asistent a uz naše centre, to je neophodno. U odbrani će ga krpiti malo Feldin a možda može da igra i Radičević a njim u isto vreme.

    Comment


    • Je l istina da jurimo Morisa?Navodno prva opcija?

      Comment


      • Originally posted by mikara92 View Post
        Zato što ako poredimo Voltersa i Radičevića, ovaj prvi nikakvu kreaciju nije imao, a i napadački je limitiran
        Netačno i netačno. Nije jedini vid asistencije iz pnr-a, Wolters itekako ima dobar pregled igre, najveći broj asistencija koje je imao su iz pnp-a i na stranu posle prodora. Šut za tri mu je bio pristojan i umeo je u nekim ključnim trenucima da pogodi. Verovatno košarkaški najškolovaniji igrač u onom timu Zvezde.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Vanilica ima jeko lepu tehniku suta...milina za gledati...Sto kaze Dekkard izuzetno skolovan igrac...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Tesla/24 View Post
            Je l istina da jurimo Morisa?Navodno prva opcija?
            jeste ali ide jako tesko ...male su sanse

            Comment


            • Originally posted by Nebojsa View Post
              Zbog jedne utakmice na polurekreativnom poluturniru krnjih reprezentacija. Decko je najbolji igrac od svih koji su se ozbiljno pominjali u kombinaciji sa nama. I da, tu mislim i naPulena.

              Onaj ko ocekuje Tajrisa Rajsa ili taj rang igraca, moze slobodno da ode da gleda u sunce ili tako nesto.
              Tacno je da je ovo relativno nebitno takmicenje, ali veruj da akerikanci sta god da rade pod nacionalnom zastavom, makar bilo i takmicenje u ispijanju piva, shvataju krajnje ozbiljno! S druge strane da je ovo iole ozbiljnija reprezentacija i takmicenje munford ne bi bio ni na sirem spisku. Ocigledno je da je ovo neka selekcija igraca bez ugovora koji bi trebalo malo da podignu cenu. Ovde cak nema ni nekih ozbiljnih prospekata.

              Comment


              • Mogu samo zamisliti kako bi na tom turniru iskocili Jovic, Volters, Markus I ostala druzina koje smo imali na pleju.. Ako dobrio pogledate ekipu mi nemamo igraca sem Feldina koji moze dati konstantno 10poena.

                Radicevic je super igrac, ali pokidace ABA mozda, EL malo teze, treba mu naci ulogu,cim pocne da baca cigle ima svi da se vataju za glave. Treba ga istrpeti kao I Jankovica..

                Feldin se ni malo ne uklapa u ovaj tim po meni bar.

                Septembar je a mi nemamo lidera ekipe, ko god dodje taj c ei biti. Kvalitet G lige je kriminalan I dok ne urade nesto na terenu ne treba biti optimista ili pesimista.

                Nadam se da ce Dangubic napraviti neki upgrade itd..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Laza je kapiten i vodja ekipe ,Danguba starosedelac i ocekuje se napredak od njega ,Radicevic ima poene u rukama ,Feldin svakako ,mislim da Jankovic moze dosta pre svega u napadu jer je raznovrstan ...a i taj plej ako dodje bice valjda ok ...

                  Comment


                  • Sve tacno sem da Radicevic ima poene u rukama, to si promasio stranu sveta
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Volters jeste školovan igrač, to sve stoji, protiv momka ništa posebno nemam. Ali, stranac u našoj košarci mora da pravi razliku i tačka! Nemamo mi luksuz da plaćamo strance a da nam oni budu 8. i 9. igrač po važnosti, kao što je bio slučaj prošle sezone. Uvijek će ostati žal zbog Evrolige, jer garantujem da smo imali stranca koji pravi razliku ( Đenka je Srbin) borili bi se u Istanbulu za evropsku titulu i zaslužili smo Fajnal for po svemu prikazanom, šta god drugi mislili! Tompson kad je doveden mislili smo evo nam startne četvorke, na kraju ispade treći centar sa minornom ulogom, a Volters samo na 5/27 mečeva u Evroligi imao dvocifren broj poena! Potrebni su nam takvi stranci? Pa ja mislim da ne. Ponavljam još jednom, ništa nemam posebno protiv Voltersa a ni protiv Tompsona, dio su naše najuspješnije generacije i svu sreću im želim, ali nama trebaju kvalitetniji stranci. A Radičević će biti dosta korisniji od Voltersa, uvjerićete se i sami u to.

                      Comment


                      • Originally posted by Tesla/24 View Post
                        Je l istina da jurimo Morisa?Navodno prva opcija?
                        Njega valjda jurimo vec godinama.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Mikara izvini ali slabo se razumes u materiju. Vidis li ti minutazu igraca, vidi koliko covek igra, pa izracunaj na Joviceve minute sta I kako...Kad ti je statistika toliko bitna.

                          Isto vazi za Tompsona, jasno su forsirani Jovic I Mitrovic, zna se zasto na kraju sezone. Oba igraca su dobro odigrali finale kupa I finale ABA lige, kad je trebalo povukli su.

                          Zbog Jovica nismo prosli u 1/4 EL sto je bio povredjen to jeste tacno ali ni sam Jovic to ne bi mogao sam uraditi. Uloga igraca je do trenera, da je Nejt bio prvi plej, krenuo pripreme of pocetka 14.5ppg 4.5apg I 5rpg po mecu u EL..
                          Covek jezivo igra jedan na jedan, full skolovan igrac koji odradi sve sto mu trener kaze. Nije isto imati ulogu prvog I drugog pleja, minutaza itd...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kako neki ljudi prosto ne znaju da ćute. Neverovatno.

                            Da, Moris je taj igrač kome već neko vreme bezuspešno spuštamo cenu.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Mikara izvini ali slabo se razumes u materiju. Vidis li ti minutazu igraca, vidi koliko covek igra, pa izracunaj na Joviceve minute sta I kako...Kad ti je statistika toliko bitna.

                              Isto vazi za Tompsona, jasno su forsirani Jovic I Mitrovic, zna se zasto na kraju sezone. Oba igraca su dobro odigrali finale kupa I finale ABA lige, kad je trebalo povukli su.

                              Zbog Jovica nismo prosli u 1/4 EL sto je bio povredjen to jeste tacno ali ni sam Jovic to ne bi mogao sam uraditi. Uloga igraca je do trenera, da je Nejt bio prvi plej, krenuo pripreme of pocetka 14.5ppg 4.5apg I 5rpg po mecu u EL..
                              Covek jezivo igra jedan na jedan, full skolovan igrac koji odradi sve sto mu trener kaze. Nije isto imati ulogu prvog I drugog pleja, minutaza itd...
                              Stranac mora da pravi razliku i tačka, to je samo ono što sam htio reći. Naravno da statistika nije presudna, i istina je da su oni neku svoju ulogu imali. Ali to je skromno za ono što stranac treba da pruži u klubu kakav je Zvezda. Sportski pozdrav, iznosimo mišljenja samo, nećemo se vrijeđati.

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Kako neki ljudi prosto ne znaju da ćute. Neverovatno.

                                Da, Moris je taj igrač kome već neko vreme bezuspešno spuštamo cenu.
                                Na 5 fejzbuk stranica i na tviteru,na rsb forumu je objavljeno juceb

                                Comment

                                Working...
                                X