Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post

    Comment


    • Pero je u BGu

      Comment


      • Comment


        • Mlada je ekipa isuvise, ocigledno da nismo hteli da se kockamo s momentima koji ce sigurno doci kad se cela ekipa otrgne treneru i udje im voda u usi. Takodje izgleda da se pokusava repriza kombinacije MWill - Jovic, sa Rocestijem kao startnim plejem i floor generalom i sa petorkom s Radicevicem koja ce da brije svoje minute jakom odbranom i tranzicijom. Odlican je Rocesti igrac za nase prilike, ostaje da vidimo kako ce se snaci i uklopiti s ekipom. Njegovim dolaskom smo malo ispeglali deficit u sutu spolja, njega se sigurno nece pustati da sutira i nece mu se ici ispod bloka a kad udje u seriju ume opasno da zatrpa kos.

          Hajde neka smo i to resili pa da se polako spremamo za utakmice. Na cetvorci kako god hoce, kad god hoce i koga god hoce, plej nam je bio jako bitan i to smo na papiru resili odlicno.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Pero ako zeli da odigra onako volonterski, da bi zavrsio karijeru u Zvezdi, to je vrhunska varijanta. Ako kosta 350.000e, onda je potpuno nerezonski potez...

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Pero je u BGu
              Dobro nam došao
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Moze Pero,moze...

                Comment


                • Maurice Ndour na 4. pa da zatvaramo.

                  Comment


                  • Mislim da je prica kako je Rocesti zaradjivao 900.000 u Lokmotivi potpuna neistina.

                    Comment


                    • Ili Pero ili Antić.
                      Treće nema.

                      Comment


                      • https://twitter.com/PeroKameron/stat...48940860968960

                        Ee doktore
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Originally posted by nine33 View Post
                          [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

                          Comment


                          • Bogi jel ti drazi bio manford?

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Mislim da je prica kako je Rocesti zaradjivao 900.000 u Lokmotivi potpuna neistina.
                              Sto je najgore ja sam cuo da je igrao za ravno 1M.

                              Comment


                              • Originally posted by crni_redstar View Post
                                Bogi jel ti drazi bio manford?
                                Drag jeste, i ima da ga docekam u CZ ne zvao se ja Bogi

                                Ali Rocesti, treba biti iskren je klasa.. Ozbiljan plej.

                                Comment

                                Working...
                                X