Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sacekati jos sa cetvorkom.Vreme radi za nas.
    I Rocesti je bio nedostupan pre mesec ipo.

    Comment


    • Originally posted by 011 View Post
      Ok, mislio sam na cekanje neke druge opcije sa njegove strane ili eventualno neki pokusaj oko nba.
      Ma kakav NBA, moze da ga sanja samo. To za druge opcije, ima smisla ali ne vidim neku opciju kvalitetnu. Manje vise su svi zatvorili rostere

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Ma kakav NBA, moze da ga sanja samo. To za druge opcije, ima smisla ali ne vidim neku opciju kvalitetnu. Manje vise su svi zatvorili rostere
        To je jasno da moze da sanja, ali mozda on misli da moze pa hoce da pokusa kroz neki kamp ili slicno, na to sam mislio. Ali svakako da za nas radi vreme sada, ne treba zuriti sa tom 4/5 opcijom nikako, samo ce da padaju cene igracima bez ugovora, a mozda bude nesto zanimljivo i posle last cuta u nba, ako su nasi spremni dotle da cekaju.

        Comment


        • Ne bime iznenadilo da mu sve propadne. Ozbiljne ekipe su manje vise kompletirale timove. Ne znam ko mu je sad menadzer inace njemu je i draft propao jer je uzeo brata za menadzera.

          Comment


          • Ma nije problem sačekati, samo ja nisam siguran da li na 4 mogu do tad da iznesu Milko i Janković, odnosno na 5 Les i Jovanović

            Comment


            • Bas me interesuje misljenje forumasa.
              Dal nam treba cetvorka koja moze na 5 ili cetvorka koja razvlaci odbranu sutem spolja.
              Primera radi dal tip igraca Kevin Dzons,Pero Antic ili igrac tipa Miler, itd???

              Comment


              • Bez dileme igrac tipa Miler

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Bez dileme igrac tipa Miler
                  Miller

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Bez dileme igrac tipa Miler
                    A zar to nemamo u liku i delu Jankovica.Samo naravno u manjem nivou.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      A zar to nemamo u liku i delu Jankovica.Samo naravno u manjem nivou.
                      Nema on aman baš nikakve sličnosti sa Milerom.

                      Comment


                      • Sut spolja,igra vise napolju nego u rekety.Na to sam mislio.

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Ma nije problem sačekati, samo ja nisam siguran da li na 4 mogu do tad da iznesu Milko i Janković, odnosno na 5 Les i Jovanović
                          Sta da iznesu, pa nama je Nate dosao za trece kolo El, aba liga ce u oktobru imati 5 ili 6 kola. da li si ti da dovedes sada odmah i kao budes odmah jak, ili sacekati i rizikovati tih par utakmica u oktobru i biti jos jaci.

                          Covic je rekao da ove godine stranci mogu samo da budu nosioci, ne i rezervna opcija, Feldein, Rochestie, Lessort po svim najavima su starteri sa plus 20 minuta skoro sigurno, da li mislis da ce da tu ulogu 4tog stranca sa top platom dati Peri koji svi znamo ne moze da igra plus 20 minuta celu ligu.

                          Comment


                          • Videćemo. Kvalitetan stranac bi trebao da sačekam polovinu oktobra.. Da se duboko zagazi u oktobar i približimo novembru. Ne znam koliko je to kola EL tačno. A tako nesto oko 20. je i došao Kvinsi. Pričam o EL naravno, jer ovakav sastav kakav je moze da osvoji ABA bez problema. Jasno je da se pojacanje dovodi zbog EL

                            Comment


                            • Ja verujem da je sada Kevin Jones daleko dostupniji za nas nego ranije,pre tih mesec,mesec ipo. Ne vidim ni jedan klub u EL za koji bi mogao potpisati sem nas.
                              Ali definitivno da bi vise legao Mileroliki,a to cekanje moze biti kockanje. Ocigledno se ne mozemo previse osloniti na Jovanovica,a na pozicijama 4-5 sa Lesorom,Milkom i Jankovicem je i vise nego tanko.

                              Comment


                              • Mene interesuje da je Keš isključivo igrao na 3 ili ga je coach Al stavljao i na 4 u nekoj od ovih pripremnih utakmica?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X