Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Granger u Baskoniji....

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Da li će Feldin igrati za reprezentaciju http://www.fiba.basketball/americup/...=event_round_1
      igra se 25.08 - 03.09 ... kod Amera na spisku ima "potencijalnih" pojačanja koja se ponjinju.
      ne igra feldin ali igra sosa

      Originally posted by Borca View Post
      Канкунен је већ поставио на претходној страни али ево и да заокружимо

      [ATTACH=CONFIG]15191[/ATTACH]
      usli nam ameri u igrace. i jameel warney moze biti zanimljiv u nekoj prici.
      Last edited by NateHuffman; 16-08-17, 20:40.

      Comment


      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
        Granger u Baskoniji....
        Da li je ovo tema "Evropska kosharka" ili je tema "Prelazni rok"..? Ja bi' neshto o temi da prochitam..

        Comment


        • Originally posted by Gandalff View Post
          Da li je ovo tema "Evropska kosharka" ili je tema "Prelazni rok"..? Ja bi' neshto o temi da prochitam..
          Bice samo da se Bogi otrezni i vrati na forum doci ce i pojacanje
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Originally posted by Gandalff View Post
            Da li je ovo tema "Evropska kosharka" ili je tema "Prelazni rok"..? Ja bi' neshto o temi da prochitam..
            Igrač je pominjan kao moguće pojačanje Zvezde tako da ima sasvim veze sa ovom temom. Ćao, pozzz.

            Comment


            • Prica oko ulaska Karica u klub je vrlo ozbiljna.

              Comment


              • Znaci Cho ipak radi na najozbiljnijem pojacanju
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Prica oko ulaska Karica u klub je vrlo ozbiljna.
                  uzas.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    uzas.
                    Sta je uzas

                    Comment


                    • Karić želi da uđe u Zvezdu, Čović šalje ponudu!
                      16 avg 2017. 22:130150

                      Susret Nebojše Čovića i Bogoljuba Karića u Budvi mogao bi da preraste u poslovnu saradnju.

                      Karić je u izjavi za “Večernje novosti” potvrdio da interesovanje postoji, ali nikada nije imao priliku da uđe u Zvezdu.



                      – Svakako da postoji naše interesovanje za Zvezdu. Posebno je Udruženje srpskih industrijalaca i preduzetnika bilo zainteresovano i ranijih godina, ali nikada nismo imali mogućnost da uđemo u Zvezdu i profesionalno postavimo klub na krov sveta. Uopšteno smo pričali o klubu, što je i normalno jer sam zvezdaš. Bilo je priče o tome da se od raznih interesnih grupa ne može normalno učestvovati u razvoju sporta, bez obzira na to koliko ga voliš, izjavio je Karić.

                      Predsednik crveno-belih je bio nešto konkretniji.

                      – Gospodin Karić je dao interesantnu izjavu. Bar otkad sam ja u Crvenoj zvezdi, ona nije zatvorena ni za koga i pošto postoji interesovanje Udruženja industrijalaca i preduzetnika, dobiće zvaničnu ponudu KK Crvena zvezda. I nama bi bilo zadovoljstvo da takvo eminentno udruženje, u kojem su provereni zvezdaši kakav je i gospodin Karić, bude u Zvezdinom poslovnom “pulu”, odgovorio je Čović na izjavu srpskog biznismena.

                      Lazo priznaj da si ti pisao ovo
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Brate ja bi uzeo i pare od El Chapo Guzmana ako treba. I od ratnih profitera sirom planete. Kao da je neko od ostalih klubova gadljiv na pare i moralise o njima. Ako hoce Bogi Salata da uleti neku kintu, nek uleti...

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Sta je uzas
                          Gadljivi ljudi na lovudžu, bolje biti gologuzan
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Daj te džakove pa da švercujemo sve Cooka preko granice

                            Comment


                            • Originally posted by kankkunen View Post
                              Gadljivi ljudi na lovudžu, bolje biti gologuzan
                              nemoj im zameriti ne pamte oni Zvezdu kao ja i ti, oni oamte od skora pa ne znaju sta smo mi sve sa njom prosli.
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Mislim ako nam je Covic predsednik koliko vec nema mi tu sta da se moralisemo. Daj sta das.

                                Comment

                                Working...
                                X