Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta ce mu nase pare sada? Sad ce dobiti lovu za prolazak i za svaki osvojeni bod takodje.

    Comment


    • Na starom forumu postavljeno dobro pitanje: sta i kako cemo ako nam se utakmice poklope sa fudbalerskim? Ne samo da cemo morati da gledamo da nadjemo slobodan termin u areni (ako vec hocemo da je napunimo) nego i da nam se ne desi da igramo na isti dan sa fudbalerima, jer ce nam u tom slucaju verovatno i pionir biti raskosno udoban za gledanje utakmice.

      Comment


      • Zvezda-Barselona (19.oktobar u 19h)
        Zvezda-Bamberg (2.novembar u 19h)
        Zvezda-Baskonija (23.novembar 19h)

        To su mečevi koji se poklapaju sa mečevima našeg fudbalskog kluba u Ligi Evrope! Pakao u najavi
        Last edited by mikara92; 24-08-17, 22:49.

        Comment


        • FK ima 3 garantovane evropske utakmice kuci, mi 15. Mislim da cemo preziveti. Pa makar se sve 3 poklapale sa nasim.

          Comment


          • Originally posted by Chupa View Post
            FK ima 3 garantovane evropske utakmice kuci, mi 15. Mislim da cemo preziveti. Pa makar se sve 3 poklapale sa nasim.
            Nema tu mi...vi...svi smo jedna familija...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Nema tu mi...vi...svi smo jedna familija...
              Naravno, samo tema KK pa eto...

              Comment


              • Originally posted by Chupa View Post
                FK ima 3 garantovane evropske utakmice kuci, mi 15. Mislim da cemo preziveti. Pa makar se sve 3 poklapale sa nasim.
                Kakoo? (Jao, kako mi nedostaje taj Radonjic...) Pa zar ti sumnjas u prolazak dalje i u jos koju utakmicu kuci?

                Comment


                • Pa i KK ima top 8 u najavi

                  Comment


                  • Pozdrav svim clanovima, novi sam ovde.

                    Bio sam prisutan pod ovim nikom na forumu B92, ali posle desetak posta (u kojima sam se slagao sa forumasem @Daba) su me banovali trajno.

                    Sto se tice naseg KK, samo da dodje taj plej do nedelje i da krene lagano uigravanje.

                    Comment


                    • Originally posted by Chupa View Post
                      Pa i KK ima top 8 u najavi
                      Kakoo? Pa, zar ne napadamo F4? Kad se vec kod kuce igra, majku mu...

                      Comment


                      • Originally posted by StefDs View Post
                        Pozdrav svim clanovima, novi sam ovde.

                        Bio sam prisutan pod ovim nikom na forumu B92, ali posle desetak posta (u kojima sam se slagao sa forumasem @Daba) su me banovali trajno.
                        Ovaj forum me podseca na naseljavanje Australije i USA. Sve sami kaznjenici i izgnanici ovde...

                        Comment


                        • Originally posted by StefDs View Post
                          Pozdrav svim clanovima, novi sam ovde.
                          Bio sam prisutan pod ovim nikom na forumu B92, ali posle desetak posta (u kojima sam se slagao sa forumasem @Daba) su me banovali trajno.
                          Šta da ti kažem, sad pamet u glavu i dobro došao.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by mikara92 View Post
                            Zvezda-Barselona (19.oktobar u 19h)
                            Zvezda-Bamberg (2.novembar u 19h)
                            Zvezda-Baskonija (23.novembar 19h)

                            To su mečevi koji se poklapaju sa mečevima našeg fudbalskog kluba u Ligi Evrope! Pakao u najavi
                            Pomeri ce to Cova , nije lud da igra u praznoj Areni.

                            Comment


                            • Originally posted by 011 View Post
                              Pomeri ce to Cova , nije lud da igra u praznoj Areni.
                              Sve će Čova to sa čika Bertomeuom srediti

                              Comment


                              • Originally posted by mikara92 View Post
                                Sve će Čova to sa čika Bertomeuom srediti
                                Razume se

                                Comment

                                Working...
                                X