Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rajsu ne daj se!!!

    Barsa je divan grad, nećeš valjda u balkanske vukojebine!!
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Rajsu ne daj se!!!
      Barsa je divan grad, nećeš valjda u balkanske vukojebine!!
      Neće, ne boj se
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment



      • Bogi baci neku boNbu dok sam tu.

        Comment


        • Originally posted by uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ™ View Post

          Bogi baci neku boNbu dok sam tu.
          ¡ǝpʌo šǝuɐʇso ɐp ı oɐšopoɹqop
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • U istom danu u kući slavnih i na forumu
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Opa ko nam stize. Red je da se proslavi nekom nuklearkom u vidu Tajrisa Rajsa. Ili bar 2 za 1 i Pulen i Munford pa nek ide život.

              Comment


              • Igrajmo se, napravimo 12 najboljih i 12 promasaja u KKCZ od 2011.

                12 najboljih:

                Jovic, Willy
                Jenkins, Rakocevic, Lazic
                Kinsey, Kalinic
                Quincy Miller, Simonovic
                Bobi, Zirbes, Kuzmic

                12 promasaja:

                Mekel, Rebic
                R. Thompson
                Scott, Lipovyy
                Dragicevic, Tejic
                Sofoklis, Samardziski, D.Thompson, Nastic
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Ljudi, vratia se Pero i donia frisku ribu!

                  Comment


                  • Zapravo u barseloni traze nacin kako da izadju iz milionskog ugovora i spremni su da sutnu rajsa u drugi tim. Gledao sam ga u beogradu i apsolutno nista nije pokazao. S druge strane on ima 30 godina i sama cinjenica da igra za cg znaci da mu se jos pika basket. Barsa nije licila ni na sta ove godine ali njegove brojke nisubas toliko lose. Tesko da moze losije od toga, a svi znamo kakav je igrac bio. Ako postoji ikakva sansa kapiram da bi se kod nas preporodio. Za razne manforde, kupere je doktor, a za ove sto brinu o radnim navikama i svlacionici rajs je uvek vazio za dobrog radnika!
                    Last edited by NateHuffman; 24-08-17, 00:16.

                    Comment


                    • Rice bi bio premija za:
                      Igraca koji je dobacio do Gravelina
                      Igraca koji igra najvise za sebe
                      Igraca koji se jos nigde nije dokazao.

                      U njemu bi dobili i prvu opciju u napadu i asistencije (4.9 asistencija prosle sezone). Rice >>>>>>>>>>>>> Pullen > Munford > Cooper
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Comment


                        • Pirinač ako dodje sve vas vodim na Kineze kod Ming Li Fua!

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Pirinač ako ne dodje sve vas vodim na Kineze kod Ming Li Fua!
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Pero đe ćeš veće bombe od tvog dolaska. Jebeš pleja sad.

                              Šalim se dobrodošao!

                              Comment


                              • Pero daj onaj gif kad Urke pije cedevitu
                                Dobro dosao.
                                Rajs je sto se mene tiče idealan, fali nam iskustva, jos na pleju, zna se koliko moze.. Moze analogija sa MW one godine da se povuce.

                                Comment

                                Working...
                                X