Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Znaci na dresu naredne godine...zelena salata... ajde Bogoljube davai, davai...
    Kasno Bogoljub na Kosovo stize... prodje prelazni rok. Steta za napad na F4. *irony off*

    Pitam ozbiljno: koje su prepreke da Bogljub udje u klub? Da li to tabor brace ili nesto trece?

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Kasno Bogoljub na Kosovo stize... prodje prelazni rok. Steta za napad na F4. *irony off*

      Pitam ozbiljno: koje su prepreke da Bogljub udje u klub? Da li to tabor brace ili nesto trece?
      Karic bez ,,brace,, nije smeo u Srbiju da udje

      Comment


      • Originally posted by ajkisloba View Post
        Ovo mi sve smrdi na ono daj pare necemo te pitati nista oslobodjen si bilo kakve provere radi sta te volja porez ko jos placa porez to je za naivne pa nama je i trener iz vladajuce stranke.
        Dobro cu razmisliti o kupovini sezoske iskreno sram me sta se sve radi a volim ZVEZDU vise od zivota.
        Imas li mozda i kopija clanske karte partije naseg trenera ili si eto tako malo da opljunes u ovom lepom danu i malo etiketiras trenera bez nekog dokaza.
        Ako imas dilemu da kupis sezonsku onda nemoj vise da imas dilemu, ulozi pare u nesto pametnije svakako, mislim da ce uspeti KKCz da prezivi bez te jedne prodate sezonske.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Karic bez ,,brace,, nije smeo u Srbiju da udje
          Pa, zar se nije neki Vesic spominjao kao njihov covek?

          Comment


          • Originally posted by ajkisloba View Post
            Ovo mi sve smrdi na ono daj pare necemo te pitati nista oslobodjen si bilo kakve provere radi sta te volja porez ko jos placa porez to je za naivne pa nama je i trener iz vladajuce stranke.
            Dobro cu razmisliti o kupovini sezoske iskreno sram me sta se sve radi a volim ZVEZDU vise od zivota.
            Otkud ti to?

            Comment


            • Ako me vec vucete za jezik pa taj trener je po politickoj liniji najpre dosao u FMP o tome kako je dosao kod nas moram da sutim uostalom kao i svi oni koji ovde znaju sve o tome a ne smeju nista reci.

              Comment


              • Originally posted by ajkisloba View Post
                Ako me vec vucete za jezik pa taj trener je po politickoj liniji najpre dosao u FMP o tome kako je dosao kod nas moram da sutim uostalom kao i svi oni koji ovde znaju sve o tome a ne smeju nista reci.
                Slobo evo ja ne znam veruj mi a i bas me briga, gledacemo ja i ti opet nasu Zvezdu znam te u dusu.
                Nemoj da si na kraj srca bice to sve ok.
                Mora da te je Ajk od ranog jutra nesto iznervirao nego ti lepo da odes sa njime danas do crkve da zapalis svecu za one nase
                nesretnike u fudbalu da ostvare danas dobar rezultat.
                A sto se tice sezonske gori si nego ja izlanemo se nas dva matoraca pod uticajem emocija pa ovi mladjarija nam posle dupe pomera.
                Moracu ja sa Ajkom da popricam sto si ti meni upao u minus fazu da mi to resimo.

                I ne dirajte mi Slobu bice svadje.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by ajkisloba View Post
                  Ako me vec vucete za jezik pa taj trener je po politickoj liniji najpre dosao u FMP o tome kako je dosao kod nas moram da sutim uostalom kao i svi oni koji ovde znaju sve o tome a ne smeju nista reci.
                  Jedinu vezu sto ima Dusan sa politikom je da mu je otac bio funkcioner Spsa u Lazarevcu i covek je u penziji odavno i nikakvu ulogu nema u partiji niti bilo kakav uticaj. Covic i Sps nisu u ljubavi odavno te ne verujem da je bilo ko mogao izvrsiti pritisak na Covica da mu postavljaju trenera u Fmpu. Ja sam neke druge trenere video na cuvenoj inaugaraciji a Dusana nisam video, a slozices se da ako je vec clan partije da mu je obaveza bila da se pojavi na onom hepeningu.

                  Comment


                  • Bogoljubu Zvezda ne treba nista, ne zavaravajte se. Ne trebaju mu ni braca Smucic. Da nije bandoglavi tantuz kakav jeste uopste ne bi ni razmisljao o povratku u Srbiju i rizikovao bilo sta, on je vec obezbedio nekoliko generacija iza sebe i nema potrebe jednu ciglu vise da ugradi bilo gde.

                    Ali, likovi kojima ne smeta Covic u Zvezdi a ako dodje Karic sramota je pa ce razmisliti o kupovini sezonske. Bogoljub je Dalaj lama licno za Covica.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Originally posted by ajkisloba View Post
                      Ako me vec vucete za jezik pa taj trener je po politickoj liniji najpre dosao u FMP o tome kako je dosao kod nas moram da sutim uostalom kao i svi oni koji ovde znaju sve o tome a ne smeju nista reci.
                      Jedinu vezu sto ima Dusan sa politikom je da mu je otac bio funkcioner Spsa u Lazarevcu i covek je u penziji odavno i nikakvu ulogu nema u partiji niti bilo kakav uticaj. Covic i Sps nisu u ljubavi odavno te ne verujem da je bilo ko mogao izvrsiti pritisak na Covica da mu postavljaju trenera u Fmpu. Ja sam neke druge trenere video na cuvenoj inaugaraciji a Dusana nisam video, a slozices se da ako je vec clan partije da mu je obaveza bila da se pojavi na onom hepeningu.

                      Comment


                      • Ljudi sta vam je Sloba emotivno reaguje gori je nego ja , inace ne misli tako. Nemojte odmah na prvu.
                        Sad ce Ajk da sredi situaciju Sloba je nas veliki zvezdas i on emotivno reaguje kada je Zvezda u pitanju
                        tako da to obavezno imate na umu.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Znam ja to Dabo brate moj ali sam eto mozda malo inpulsivno reagovao kad sam jutros procitao da ono oce da sponzorise nas klub a znam da je gazda odbijao ljude sa ozbiljnim parama da nas sponzorisu samo zato sto su trazili kontrolu trosenja para a ovo sto ne zna da sastavi dve smislene recenice se oberucke prihvata da vam napisem sa cime se doticni bavi ocete to jebe mi se neka me zatvore.

                          Comment


                          • Definitivno DJ pre MUnforda, bolji asistent i organizator, dobar sut sa distance, jedino su mu visina i odbrana upitni. Ali za Munforda je pitanje dal bi se uopste i snasao kod nas, znamo kako je izgledao u Barsi, jesu oni bili u raspadu i sve, ali opet mislim da je on dosta veci rizik od DJ.

                            Comment


                            • Covicu je ovo poslednja sezona u Zvezdi.
                              Naredne godine ce Zvezda biti privatizovana.
                              Ko je slusao Vucica zna o cemu pricam.
                              Slazem se inace sa Slobom.

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                Ljudi sta vam je Sloba emotivno reaguje gori je nego ja , inace ne misli tako. Nemojte odmah na prvu.
                                Sad ce Ajk da sredi situaciju Sloba je nas veliki zvezdas i on emotivno reaguje kada je Zvezda u pitanju
                                tako da to obavezno imate na umu.
                                Dabo, ma ja i Sloba smo generacija ako mu je 66 od prethodnog nika godiste onda smo isto, i medju omiljenim mi je formasima sa sve Ajkom , ali sam malo slab na Dusana da mu na sve sto ga ceka ove sezone, ne treba jos da ga burekdzije potkace nekim upisima koji ce procitati ovde da je Dule zbog politickih veza postavljen na mesto trenera. Pa ne verujem da Dusan zna tri partije da navede sada da ga neko pita, a ne da bude clan partije. Zato sam i replicirao ali da prethodno nisam ni pogledao autora, mozda bi se suzdrzao da sam video da je Sloba i onda mi bese krivo jer znam sa koliko emocija Sloba voli nas klub, valjda mi i ovim godinama drugacije to nosimo u odnosu na ovu mladjariju.

                                Comment

                                Working...
                                X